Jump to content
Dogomania

anula1959

Members
  • Posts

    2517
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anula1959

  1. Witajcie:lol: ! Super te zdjęcia Halu:loveu: . No to teraz masz wesoło , faktycznie , Bianka ma rację, druga sunia też może mieć pokarm bo zadziała instynkt macieżyński.
  2. Bianka pewnie już śpi, tak wcześnie wstaje ;) . Też się cieszę , że dołek Bianeczce minął i "wróciła" do nas w dobrym humorze jak dawniej / i z ciętymi tekstami , moimi ulubionymi zresztą:diabloti: /. To teraz Halu masz trochę roboty , co? Mamki i maluch prześliczne:loveu: !
  3. To ja chociaż podniosę , bo wyspacerować nie dam rady;) .
  4. Halu ,jestem pełna podziwu:lol: , no ale ta niespodzianka:crazyeye: , o matko :crazyeye: ! Kiedy zamierzasz dziewczynki starylizować , bo chyba nie teraz co? Ja się nie znam specjalnie na tym bo mam psiego chłopca;) ale chyba jak karmi to się nie sterylizuje ? Jakbyś potrzebowała haszczaczki poogłaszać daj znać najlepiej na priva , bo ja teraz żadziej zaglądam na dogo / patrz strajk lekarzy i pielęgniarek:angryy: /. No i trzymam kciuki , bo TZ to chyba zachwycony nie jest co?
  5. Oby szybciutko znalazły domek ! Takie psie pary bardzo mnie rozczulają, życzę im domku z całego serducha:loveu: !
  6. Podnoszę moją pareczkę , może właśnie dziś obserwator podejmie ostateczną decyzję?
  7. No to masz "wesoło" ciocia , nie ma co:crazyeye: , można się zawału nabawić:mdleje: ! A Dżekson lepiej, zmieniłam weta ale nowy wet nie zmienił znacząco toku leczenia . Dał silniejszy antybiotyk , leki osłonowe na wątrobę , geriacośtam w proszku na poprawienie ogólnej kondycji-mam to dodawać do jedzenia po jednej miarce , zastrzyk też na wzmocnienie, preparat do czyszczenia uszu . No i jest znacznie tańszy niż poprzedni:eviltong: . Ma też zamiar zrobić Dżekowi zdjęcie rtg kl.piersiowej , żeby zobaczyć sylwetkę serca no i czy coś nie dzieje się w bachorkach , bo mój psiur miał operowanego guza pod odbytem 2,5 roku temu/nie daj Boże jakieś przerzuty!!!!!!:shake: :crazyeye: /. No i wogóle nowy wet jest jakiś bardziej wydaje mi się kompetentny , wiarygodny , miły , kocha zwierzęta co widać gołym okiem, no i jak pisałam jest tańszy co też jest sprawą niebagatelną;) . Mam nadzieję , że dzięki niemu i przy moim skromnym udziale Dżekson , nasza gwiazda domowa, jeszcze dłuuuuuuugo z nami pożyje:lol: !!!!
  8. Ja też leczę uszu mojemu psu, też ma brunatną wydzielinę w uszach tak jak Mordzian. Wet sprzedał mi płyn do czyszczenia uszu ale nie ten który prezentuje Daga /ten też miał ale kosztował 17 zł/ a podobny za 10 zł. Jak zakropię , masuję ucho u nasady ucha , potem Dżek "wytrzepuje" uszy, potem mu czyszczę pałeczkami ruchem takim wybierającym tą zawartość z ucha a potem zakrapiam kroplami leczniczymi i już nie czyszczę tylko zostawiam . Robię to od 2 dni i już jest lepiej.
  9. Całuski od ciotki Anuli prosto w noseczek ślicznego rozbójnika:loveu:
  10. A ja się tak starałam powstawiać ją gdzie tylko da a tu żadnego oddźwięku z ogłoszeń , no nie ...........
  11. No to moż ja podniosę a chyba nie jest tego dużo do dźwigania;) :lol: ?
  12. Maleństwo cudne , wspinaj się na górę po domeczek!
  13. [QUOTE] kochane moje staruszki....ja wciaż wierzę [/QUOTE] I ja , ja też ciągle mam nadzieję że jak zajżę do nich to przeczytam dobre wieści.
  14. Nie sam , nie , nie , tylko jakoś nie mam czasu ostatnio kompletnie na nic. I pewno już nie śmierdziuszek?:)
  15. Bianeczko , ja jestem też za tym żeby sterylki nie robić , niech się najpierw wyjaśnie sprawa tej małopłytkowości i tego co z tym dalej robić. A co do Dżekusia to właśnie nie wiadomo co mu jest , podwyższone ma leukocyty , próby wątrobowe , miał "twardy" brzuch , który podobno mu już mięknie :( . Wet sam nie wie , mówi że może kolka wątrobowa , a zaczęło mu się od takiej pokrzywki jak zawsze bo on przecież alergik , niestety też nie wiadomo na co , prawdopodobnie pokarmówka. Ale od wczoraj zauważyłam , że ma ropny katar , no i jestem w kropie , bo nie wiem kompletnie co mam robić , czy dalej chodzić do tego weta czy zmienić / wziął już za leczenie chyba z 250 zł a poprawy nie ma:(/. Nie wiem co Dżekulowi może być , do cholery ! Ciągle ma suchy i ciepły nos , snuje się po domu , jedyne co to apetyt mu dopisuje a właściwie jakby miał większy niż zwykle. Przepraszam Was bardzo za ten of -topic .................nie wiem co robić...........
  16. Pozdrawiam Was Cioteczki Kochane:) ! Rozumiem Twoje dylematy Bianko a nawet czuję ten ciężar który dźwigasz opiekując się Frycią:( , z Fryciastą to jest tak podobnie jak z moim psem . Leczę go od ponad 2 tygoni , Pan doktor zrobił mu jedynie badania krwi a z nim coraz gorzej zamiast lepiej:(. Bratowa radzi mi żebym zmieniła weta ............sama nie wiem.............. Mam też świadomość że Dżek ma już swoje lata i jego organizm nie walczy już tak jak kiedyś , coraz trudniej mi go "wyciągać" z choroby , też jestem zdołowana bo nie wiem co dalej robić........... Dlatego piszę , że świetnie Cię rozumiem Bianeczko , bo przeżywam podobne rozterki...........
  17. Wiecie co , jak tak patrzę na Frycię i porównuję ją z moim Dżekiem który liczy sobie 14 wiosen , to widzę niejakie podobieństwo. Szczególnie w tych zmęczonych oczach. Ona ma tyle lat . I śmiem twierdzić , że gdyby nie Bianka , nasz kochany ANIOŁ, to już by jej dawno nie było, wiek , rozliczne przypadłości pewnie latami nieleczone ,jedzenie pewnie "bylejakie" , wszystko to daje o sobie teraz znać............... I z tym wszystkim Bianka sama...........i ze swoimi psiurami .............i kotami ....... przy naszym wyłącznym wsparciu wirtualnym no i czasem finansowym, ech..................
  18. O matko , Bianeczko, nie wiem jak Cię pocieszyć.......... daj znać natychmiast jak będzie po badaniu. Biedna Frycia :-( To życie jest niesprawiedliwe , ledwo psina zaznała szczęcia i opieki a tu takie wieści......... Mam głęboką nadzieję , że się podejżenia lekarza nie potwierdzą. Po 24-tym też coś wpłacę na Frycię......
  19. Serwus dziewczyny:lol: ! Moja ukochana parka musi znaleźć NAJLEPSZY DOMEK!!! Ja w to święcie wierzę!
  20. Aszka jest na allegro , już to wcześniej pisałam!
  21. Mail wysłany :lol: , z plakacikiem ma się rozumieć;)
  22. Ja też trzymam kciuki , żeby zwierzaczki zniosły zabiegi dobrze :thumbs: . A z ptaszkiem to było tak jak z moją sroczką, czasem natura sama decyduje , nasza ingerencja niewiele pomaga ............:shake:
  23. [quote name='kasia19']anulko kochana jesteś!!!! Ja oczywiście poproszę!!!!!!!:loveu: :multi: Czy ktoś jeszcze???????!!!!!![/quote] Kasiu , nie ma sprawy tylko podaj mi swój mail;)
×
×
  • Create New...