Jump to content
Dogomania

asia-s

Members
  • Posts

    1091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asia-s

  1. Michelle nie ma wolnego miejsca i bardzo jej przykro ale mimo szczerych checi nie moze przyjac Asa na dt, jak zwolni sie miejsce to jak najbardziej ale mysle ze Asik nie moze dlugo czekac wiec szukajmy dalej, bede wdzieczna za inne propozycje dziewczyny
  2. [quote name='Justyna Lipicka']Ja powiem tyle co wiem. zalozycielka watku-Klaudia ma pod opieka duzo psow i brak dostepu do internetu i prawie nikogo do pomocy dlatego informacje sa tu tak rzadko. Na pewno by chciala by As trafil do dt, ale jak ma to byc platny dt to z tego co wiem Klaudia chce by przed wyciagnieciem psa byly deklaracje bo potem pozostaje dlug w dt... [B]co do samego miejsca w ktorym jest As to jest to punkt przetrzyman z ktorego sa co jakis czas psy wywozone do Myslowic...i podobno niedlugo taki transport ma byc:-([/[/B]QUOTE] w takim wypadku czasu mamy bardzo malo..., zeby ktos chociaz wzial psiaka awaryjnie na miesiac, kilka tygodni to mozna byloby w tym czasie szukac i dt i oglaszac i domu
  3. tak, pisalam o pdt u Michelle, ale trzeba sie Michelle zapytac czy ma wolne miejsce, to jest domowe pdt, jest tam piesek Bastek z innego watku, Na watku Bastka zapytam sie Michelle o wolne miejsce i cene, jest tez hotelik u ZuziM - tez trzeba sie spytac o miejsce i cene, Jest tez u Ulka12 - to sa miejsca, ktore znam Pewnie o bezplatnym domu tymczasowym mozemy tylko marzyc wiec dlatego pisze o tych w/w Ale na to wszystko potrzebne sa konkretne decyzje, pierwsza jaka trzeba podjac to czy zabieramy psa, wszyscy co sa na watku powinni takze wyrazic sie jesli chodzi o deklaracje Najlepszym rozwiazaniem byloby domowe dt czy jak to sie tam mowi, ale wiadomo ze jak na lekarstwo. As to piekny psiak i jestem pewna ze po zabiegach fryzjerskich i super fotkach znajdzie bardzo szybko domek Najbardziej martwi czy moze trafic do Myslowic? Klaudus, no to jak? Wyciagamy chlopaka i szukamy miejsca?,
  4. [quote name='michelle04']Rozmawiałam z Dorką i dziękuję za propozycję, ale proszę nie przelewajcie pieniędzy "a konto". Będziemy rozliczać się w systemie rachunek-pieniądze. Zgoda? :)[/QUOTE] Zgoda :-):-)
  5. [quote name='docha']Asiu, co do Twojego zapytania o przelew na 100zł, to może Dorota , michelle i Ty dogadajcie się- ja jestem za tym co uzgodnicie.[/QUOTE] Tak, jak najbardziej :-), czekam na ustalenia Doroty z Michelle, na razie przelalam 164 zl za sobote
  6. Juz jestem :-) Przelewam za sekunde 164 zl dla Michelle za sobotnia wizyte, Ciotki, czy moge zrobic tak ze jeszcze dodatkowo przeleje Michelle 100 zl - tzw " na zas" w razie zeby miala jak trzeba placic od reki?
  7. ode mnie 15 zl stalej chcialabym jeszcze mimo wszystko napisac co mi sie nasunelo po zobaczeniu eventu Doya - Rany tyle ludzi na evencie - 163 osoby i widze tylko 2 lub 3 osoby chetne wspomoc - pytajace o konto, inne udostepniaja - i chwala im za to bo to tez pomoc, a co z reszta, ech... po dluzszej obserwacji juz widac i to nie tylko tego eventu ze duzo ludzi klika bezsensownie " wezme udzial" i na tym ich wsparcie dla psa sie konczy.....
  8. Poniewaz doczytalam ( nie wiedzialam, myslalam ze nie ma opiekuna prawnego )- kto jest odpowiedzialny prawnie za Bastka, moje pierwsze pytanie do Aanki uznaje za niebyle i je wycofuje, z mojej strony nie chce absolutnie zadnej zmiany opiekuna prawnego Jak dla mnie to wlasnie Dorota jest wlasciwa osoba i ciesze sie ze jest opiekunem i jak najbardziej dalej bede prowadzic jego finanse poniewaz w tym wypadku mam pelne zaufanie do Doroty
  9. [quote name='holmina']a może spróbujmy wyciągnąc go do hoteliku,,,jakoś tak do tej pory cioteczki które tu na wątku sie pojawiły mają wprawe w szczęśliwych zakończeniach,,,, /Pixel.Denis,Pumi,Rufi..../ szybko znalazły dom[/QUOTE] jesli beda takie plany, domowy tymczas prowadzi Michelle4, jest tam piesek Bastek z innego watku, oplata nie jest wygorowana - 250 zl za Bastka z karma, tylko czy mialaby miejsce ? i czy bedzie zgoda na watku co do dt, kto sie podejmie nadzorowania tego wszystkiego As jest bardzo ladnym, mlodym opsiakiem i po zabiegach fryzjerskich szybko znajdzie dom, tylko musi przebywac w warunkach domowych zeby cale piekno pokazac
  10. [quote name='aanka']przepraszam ,ale chyba o czymś zapomniano .Dorotka , ani nikt inny nie zakladał wątku ,więc ...nie rozumiem takich ustaleń poza moimi plecami.. Dorotka mogła ,ale nie zrobila tego .. Nie ma też odpowiedzi na moje pytania dotyczące Bastka ..pytałam np kiedy siusia najwięcej ,rano , czy wieczor .Jesli nie będzie odpowiedzi ,to współpracy także się nie spodziewam . Czytam wątek ,który dotyczy czarodziejki i chcę tu taj pełnej jasności.....bez lukrowania i zbywania inaczej będę szukać pomocy n na F,b i kolejne pytanie -gdzie Bastuś śpi /? -. bo widzę koce tylko , na podłodze. jak pisałam ,z pewnymi osobami nie zamierzam wspólpracować. i mam swoje powody.. Michelle -spodziewam się dokładniejszych info i wklejania faktur za wet. za leki , wyniki badań .-wszystko ma być udokumentowane .tym bardziej ,ze jest to płatny tymczas.[/QUOTE] aanka, z calym szacunkiem, Dorota nie przegina, awantury szukasz Ty, co mozna zobaczyc po przeczytaniu postow, Chcesz byc odpowiedzialna tylko Ty za Bastka? - bytowo, decyzyjnie i finansowo? OK, nie ma sprawy, skontaktuj sie z Michelle i podpisz z nia umowe na swoje imie i nazwisko o dt dla Bastka jesli natomiast nie odpowiada Ci dt Michelle - jak juz wspomnialas we wczesniejszych postach ze " popelnilas blad" - post 441 - nic nie stoi na przeszkodzie zebys znalazla jemu jak najszybciej nowy DT lub DS. Bardzo Cie prosze w tym wypadku rowniez o przejecie finasow Bastka, Nie dziwie sie Michelle, ze napisala post o tym ze mozna Bastka zabrac, jesli sie "miedzy slowami" uwaza ze ona nie jest odpowiednim DT - tez bym tak postapila, Nie prawda jest ze Michelle nie odpowiada na pytania - do tej pory a sledze watek chociaz nie zawsze pisze - odpowiedziala na wszystkie pytania, osobom, ktore te pytania zadawaly - a jesli na ktores nie odpowiedziala to nie dlatego ze nie chciala, ale moglo jej umknac a sa i pytania na ktore tez trzeba poczekac poniewaz odpowiedz na nie wymaga dluzszej obserwacji psa jak i badan i diagnozy doktora, wiec jesli masz pytanie, na ktore nie odpowiedziala zadaj jeszcze raz i na pewno odpowie, Uwazam, ze Michelle wywiazuje sie bardzo dobrze z DT dla Bastka - sa pytania - sa odpowiedzi, sa prosby o zdjecia - sa zdjecia, bedzie w sobote wizyta u Veta, badania, diagnoza i to Vet w sobote powie co dalej robic, sa prosby o RTG - na pewno Michelle to zrobi, jesli trzeba zrobic inne badania, o ktorych mowimy - Michelle na pewno je zrobi, jesli ktos chce odwiedzic Bastak - Michelle na pewno tego nie zabrania - wrecz przeciwnie, docha, dorota k. i anula organizuja z Michelle plan dzialania i super - tak to powinno wygladac a Ty jesli chcesz przylacz sie do nich i dzialaj razem z nimi ale nie zaczepiaj bez powodu w ten sposob i nie rozkazuj, no chyba ze bierzesz pelna odpowiedzialnosc za Bastaka - to nic innego co niektorym pozostalo jak odejsc z watku bo w takim tonie jak piszesz to niewiele osob zostanie jak juz dorota k. wspomniala wszystkie tu jestesmy dla niego Aanka - caly czas powtarzasz o wklejaniu rachunkow, faktur, skanow opisow wizyt u Veta ect. po co to powtrarzac jak mantre, Michelle jak bedzie miala po wizycie to wklei - zostalo jasne powiedziane ze wolimy z rachunkami a Michelle potwierdzila - wiec po co to dalej ciagnac co drugi post, Co ma teraz wklejac, skoro wizyta dopiero w sobote a inne badania w czasie ustalania, jesli dobrze pamietam Vet Michelle nie policzyl jej za ostatnia wizyte, a Michelle nie chciala zwrotu pieniedzy za tabletki, poniewaz sie zgapila ze kupila a takie ma, wiec jakie skany ma wstawiac na dzien dzisiejszy? A pytanie na czym spi Bastek, na podstawie historii watku hospicjum - pozostawiam bez komentarza...., Michelle jasno przed zabraniem Bastka okreslila warunki bytowe Bastka I jeszcze jedna wazna jak dla mnie sprawa - czytalam watek na FB dotyczacy hospicjum do wczoraj, ale wczoraj mnie zamurowalo przeczytawszy ze ktos "pier...li dogomanie i ze jest to "kurew....skie" towarzystwo wzajemnej adoracji a ktos inny jest " szma..ta" to a z tego co pisalas aanka w poscie 431 - inaczej chesz szukac pomocy na FB - jesli to maja byc tego pokroju osoby lub taka dyskusja jak tam sie odbywa - osobiscie automatycznie wypisuje sie z tego watku, prosze nie spraszaj osob tego pokroju na ten watek - bedzie to z ogromna szkoda dla tego psa, Nie wkladaj wszystkich dt bdt pdt do jednego wora, nie ma absolutnie zadnych podstaw do tego zeby porownywac sytuacje Bastka do tego co sie tam wydarzylo - a to sugerujesz w pôscie 431 - przynajmniej jak dla mnie - piszesz ze chcesz pelnej jasnosci - ta pelna jasnosc tutaj jest, i znow jak mantra chcesz faktur i dokladnych info - te info aktualne i caly czas tu jest, a bedzie bardziej dokladne po diagnozie, i prosze Cie zmien ton - napisalas "wszystko ma byc udokumentowane - post 431" - jeszcze raz powtarzam ze Michelle- zgodzila sie kilka stron wczesniej i nie ma potrzeby jej tego w tym tonie przypominac, I prosze Cie uzupelnij pierwszy post tak jak powinien wygladac pierwszy post, na razie jest tylko zmieniony tytul To tyle z mojej strony, Prosze Cie o informacje na pw z numerem Twojego konta - gdzie przeleje finanse Bastka Dla jasnosci - nie znam ani Ciebie ani doroty k. - opinie wyrabiam sobie na podstawie tego co tutaj przeczytalam, i wybacz prosze ale jak na razie Twoje posty i zachowanie przyczyniaja sie do zametu na tym watku, Masz prawo sie z tym nie zgodzic, co przyjme jak najbardziej do wiadomosci - kazdy ma swoja opinie, moja jest taka
  11. Okazalo sie ze nie taki staruszek jak myslano - 4 letni pies West do adopcji: wiecej zdjec [URL="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.274453519284722.66164.100001602290010&type=3"][COLOR=#4444ff]https://www.facebook.com/media/set/?...2290010&type=3[/COLOR][/URL] i [URL="https://www.facebook.com/events/143739949074259/#!/photo.php?fbid=297535496976524&set=o.143739949074259&type=1&theater"][COLOR=#4444ff]https://www.facebook.com/events/1437...type=1&theater[/COLOR][/URL] wydarzenie: [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=297535496976524&set=o.143739949074259&type=1&theater#!/events/143739949074259/"][COLOR=#4444ff]https://www.facebook.com/photo.php?f...3739949074259/[/COLOR][/URL] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/407610_274455275951213_100001602290010_776124_424174492_n.jpg[/IMG]
  12. [quote name='kaja69']A że się tak zapytam...Kapselek ma aktualne ogłoszenia??? Az dziwne,że taki mały ,fajny futrzak i zero odzewu...[/QUOTE] Byly ogloszenia z bazarku od Anuli i ode mnie a takze Sarunia-Nunia odnawia swoje ogloszenia. Te bazarkowe dwa pakiety pewnie juz dawno spadly na dalsze strony w ogloszeniach, wiec pewnie nowe ogloszenia jak najabrdziej sie przydadza
  13. [quote name='Barrybede']wpłaty [B]160zł[/B] 20zł Anula 40zł Bogusik 30zł asia-s Razem 250zł wydatki 27zł szczepienie p/wściekliźnie 8zł wet czyszczenie gruczołów 200zł kastracja +czyszczenie zębów 12zł ogłoszenie +tekst 75zł leczenie zapalenie krtani RAZEM 322zł[/QUOTE] Barrybede, prosze dopisz swoj nick przy tej wplacie - to jest Twoja pomoc dla Kapselka - bardzo duza zreszta, oraz jako bdt ponosisz caly czas wydatki, szkoda ze tayga tak potraktowala Barybede i Kapselka - ktos teraz sie dwa razy zastanowi zanim wezmie psiaka od taygi - tak sie po prostu ze zwyklej uczciwosci nie robi - ech....
  14. [quote name='maja602']Chyba nie.[/QUOTE] Ma swoj "watek" - nie wiem jak sie na to mowi na FB w Kudlacze do adopcji na FB: [URL]https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.254878661254289.58828.100001964716636&type=3[/URL] ale to chyba nie jest wydarzenie? zerknijcie bo chyba nie mozna zapraszac znajomych tylko udostepniac, ja sie na tym nie znak do konca, ale jesli to nie jest wydarzenie to moze ktoras z Was zrobi kudlaczowi oddzielne wydarzenie
  15. czy sa moze jakies wiesci od Asa, moze byly jakies telefony po ogloszeniach, biedny on
  16. Wplynely pieniazki od docha i wieso - Bastek serdecznie dziekuje :-)
  17. AS na FB [URL]https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.254878661254289.58828.100001964716636&type=1[/URL] dzieki Dogo :-) Dziewczyny zmarnieje nam chlopak szybko w schronisku, musimy cos szybko wymyslic
  18. [quote name='SARA.dierra']asiu wrzucili mi pierwszy post - tylko :([/QUOTE] Pewnie w takim razie mozna tylko zmienic wlascicela pierwszego postu Sara, to wiec zrobimy tak, ja skasuje swoje posty z pierwszej strony a Ty poprosisz PIANKA - moderator na pw, zeby dodala Tobie posty od nr. 2 wlacznie np. do 20 postu Pamietaj jeszcze ze jak juz bedziesz wstawiala psiaki do kazdego postu, to mozna chyba max dodac 5 zdjec w poscie :-)
  19. Ja mam Misia Bearded Collie i po obcieciu jak byl mlody wygladal tak samo jak ten biedaczek, Dogo07 dodaj go prosze na FB na kudlacze
  20. Dziewczyny w skarpecie Bastka jest ponad 250 zl dodatkowo wolnych, hotel za luty oplacony, brakuje tylko dwoch lutowych deklaracji, zaraz beda za marzec - mamy komplet deklaracji, wiec wolnych zostaje ponad 250 na wizyte, leki ect. Michelle napisz ile za wizyte, leki
  21. [quote name='SARA.dierra']ok, pytaj:) ja mam duże dzieci , na wnuki muszę ciut jeszcze poczekać więc po pracy jak znalazł :)[/QUOTE] super i dzieki :-), to ja juz pisze do Pianki
  22. [quote name='elinka']Bardzo nie podoba mi się postawa nowej Pani Denisa. To jest bardzo w nieporządku wobec tych wszystkich osób, które angażowały się w sprawę Deniska i umożliwiły tej Pani jego adopcję. Napisać parę słów i przysłać zdjęcia to nie jest aż taki ogromny wysiłek.:flop: [SIZE=1][COLOR=black]Holmino, popieram Twój pomysł tam wyjazdu. Gdybyś tylko mogła...ech, ale wiem, że to są ogromne koszty. To raczej Pani Denisa powinna się tu jak najszybciej odezwać, albo ktoś w jej imieniu wklejając np. od niej na wątek e-maila i zdjęcia psa.[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Elinko, moze Pani Denisa nic nie wie i nie spodziewa sie ze my sie tutaj martwimy, poniewaz nie ma takiej jednej osoby konkretnie odpowiedzialnej za kontakt z nia i nikt sie z nia nie kontaktuje. Nie jest na dogomania i nie zna tych wszystkich naszych przyzwyczajen tutaj, Zuzia i Daga przeprowadzaly wizyte przedadopcyjna i poadopcyjna i najblizej mieszkaja oraz Denis byl u Zuzi w hotelu dlatego najbardziej dobrze byloby, zeby to one mogly pojechac jeszcze raz do Deniska, oczywiscie jesli to nie jest problem i wypytac o te wszystkie kwestie, ktore nas martwia jak jego choroba, kastracja czy zdjecia. Znaja Pania Anie osobiscie. Holmina rozmawiala niedawno z Pania Ania, moze zadzwoni jeszcze raz i pogada co i jak, co nie zwalnia nas wszystkich od zorganizowania wizyty u niego, ja ze swojej strony moge napisac do niej na maila - taki kontakt mialam z nia, a jesli Zuzia lub Daga nie beda mogly pojechac musimy jakos sie zorganizowac i poszukac osoby do wizyty u Deniska no i wyjasnic tez sprawe kastracji co i jak, w skarpecie sa na to pieniazki + 20 u Zuzi - zwrot za hotel - ja ustalam z Zuzia ze 10 bedzie na benzyne jak Denis bedzie kastrowany lub ewentualnie na wizyte kolejna poadopcyjna i 10 Zuzia dolozy do kastracji, ale w tej sytuacji ze brak Zuzi na watku od jakiegos czasu to juz sama nie wiem, zaraz napisze do niej pw z prosba o wejscie na watek Czy, ktoras z Was moze zadzwonic do Zuzi i porozmawiac co i jak lub do Dagi?
  23. Holmino, a moze moglabys zadzwonic do domku Denisowego jak niedawno?, Jesli jeszcze zadna z nas nie pisala do Zuzi czy Dagi pw to ja zaraz napisze z prosba o wizyte u Denisa
  24. [quote name='SARA.dierra']ale ja nie chcę nic komuś zabierać, ani narzucać , ani absolutnie nic, ja cichutko sobie tu siedzę :) to twój wątek :) zresztą takie rzeczy nie są możliwe[/QUOTE] Sara zle mnie zrozumialas :-), nie mialam absolutnie zadnych zlych intencji, wrecz przeciwnie :-), po prostu z braku czasu czasami edytuje pierwsze posty z minimalnym opoznieniem, sledze watek i jak Ania napisze ze jakas suczka adoptowana to ja staram sie od razu wykreslic z pierwszych postow. Ten watek byl zalozony dla jednego psiaka z Brodnicy a jak poszedl do adopcji to po prostu postanowilysmy ze zostanie watkiem brodnickim i ze powstawiamy kilka psiakow ze strony schroniska, Ty masz na FB psiaki brodnickie, dzialasz w schronisku, jestes na biezaca i dlatego pomyslalam ze moze chcialabys mnie zastapic na tym watku w pierwszych postach, byloby dobrze zebys mogla prowadzic ten watek tak jak strone na FB Jesli sie zgodzisz to napisze do moda czy takie cos jest mozliwe - tzn. zeby posty zmienily wlasciciela, lub jesli to niemozliwe w ten sposob, to mozna jeszcze tak ze ja usune wszystkie moje posty z pierwszej strony a Ty poprosisz moda np. Pianke, zeby dokleila dla Ciebie posty na pierwszej stronie, jak zdecydowalysmy ze ten watek bedzie dla psiakow brodnickich to ja wlasnie w ten sposob poprosilam o doklejenie postow dla mnie na pierwszej stronie
  25. [quote name='Ania+Milva i Ulver']bo edytowac moze tylko ten kto posta napisał;)[/QUOTE] Juz edytuje ;) Sara a moze chcialabys przejac wszystkie moje pierwsze posty? , nâpiszemy do moda czy jest taka mozliwosc ;)
×
×
  • Create New...