Jump to content
Dogomania

asia-s

Members
  • Posts

    1091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asia-s

  1. przyszly pieniazki od Farmerka63 i Sara2011 - Bastek serdecznie dziekuje :-)
  2. Ja bym pozwolila sobie prosic Zuzie lub Dage z racji tego ze mieszkaja blisko, czy moglyby podjechac do P. Ani i porozmawiac jak sie czuje Denis, czy choroba z uszami to juz przeszlosc i kiedy bedzie mozna zrobic kastracje oraz zrobic kilka zdjec. Jesli chodzi o kastracje, pieniazki na to czekaja w jego skarpecie - trzeba te kwestie szybko wyjasnic, poniewaz tyle jest psiakow w potrzebie i szkodabyloby zeby tak dlugo byly zablokowane. Mysle ze doktor do ktorego chodzi P. Ania z Deniskiem, powinien okreslic czy Denis juz sie nadaje do kastracji lub czy wogole nadaje sie do kastracji z racji np. swojego wieku ect. Cioteczki Zuzia i Daga uzgodnijcie prosze z P. Ania te kwestie, prosze Was o to poniewaz mieszkacie najblizej, tu jest taka sytuacja ze nie bylo osoby odpowiedzialnej za pieska przed adopcja a bylysmy odpowiedzialne wszystkie, ktorym jego los nie byl obojetny, a ze najblizej mieszkacie to dlatego pozwalam sobie Was o to prosic,
  3. Cudny szczesliwy psiak i Wspaniali Panstwo i Syn :-) Super wiesci
  4. przyszly pieniazki od: aanka, Maja602, ulka1108, jota67 - Bastek Serdeczenie Dziekuje :-) poszedl przelew za dt za luty EDIT: oraz od dangos19 - dziekujemy :-)
  5. Przyszly deklaracja od Emma53 i Winter7 - Bastek serdecznie dziekuje :-) Michelle04 wyslij prosze na pw dane do wplaty za dt, przeleje pieniazki za luty
  6. podpisuje sie pod slowami Bogusi, teraz tylko lepiej :-)
  7. mnie sie wydaje ze ten czip jest schroniskowy, schronisko w Brodnicy jak przyjmuje psiaka to czipuje i sterylizuje prawie od reki i podaja takze nr czipa na stronie schroniska przy opisie psiaka, Ania z watku brodnickiego jak przeczyta wpis Anuli na pewno da znac czy to czip schroniskowy czy odczytany z psiaka przy przyjeciu , daj Boze ze to nie chip schroniskowy tylko wlascicel zaczipowal to wtedy mozna szybko wlasciciela odnalezc
  8. wstawilam Zurka na kudlacze w potrzebie, cudny, mam nadzieje ze jesli sie zgubil to wlasciciel sie szybko znajdzie, poszukam w necie czy oby ktos nie szuka w tych okolicach
  9. Piesek Zurek z Brodnickiego schroniska: watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215334-Cudowne-psiaki-ze-schr.w-Brodnicy-prosza-o-domy/page20[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/zurek3.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9048/zurek3.jpg[/IMG][/URL] Żurek- ok 1 roczny psiak. Idealnie utrzymany,na szyi ma brązowy pasek, błąkał się w Kominach Piesek bardzo ufny i zabawny. Może ktoś go znajdzie przez internet. Na pewno to nie jest bezdomny psiak tylko może komuś uciekł. NR CZIP : 941000013815138.
  10. Dzieki Anuli:loveu: mamy komplet deklaracji dla Bastka, do deklarowiczow stalych dolaczyla Winter7. Dziekujemy wszystkim cioteczkom wplacajacym:loveu: - wszystkie wplaty sa bardzo wazne i pomocne, niewazne ile - wazne ze z serca:loveu: Bastku - Twoj zly los sie od dzisiaj zmienia Cioteczki przewozace dla Was: :loveu: EDIT : przyszly pieniazki od badmonique: Bastek serdecznie dziekuje:loveu: EDIT: Dziekujemy Dogo07 :loveu: za udostepnienie Basta w kudlaczach na FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=1421778799&ref=tn_tnmn#!/media/set/?set=a.246626982079457.57376.100001964716636&type=1
  11. przyszly pieniazki od: stokrotka.af, farmerka63, dorota k., docha, Anula, Bogusik, Sara2011, asia-s BASTEK SERDECZNIE DZIEKUJE :lol: W poscie nr. 2 jest aktualne rozliczenie, do teraz w skarpecie Bastka jest 265 zl :lol:
  12. Cioteczki, poprowadze finanse Bastka, nie ma sprawy :-), Za chwileczke porozsylam do wszystkich deklarowiczor dane do wplaty, poprosze rowniez moda o doklejenie postu nr 2 na pierwszej stronie, tam bede prowadzila rozliczenie, do czasu doklejenia postu - rozliczenie bedzie w tym poscie EDIT: uzupelnienie koszt dt u michelle04 - 250 zl, deklaracje suma: 230 zl, brakuje 20 zl stalych deklaracji DEKLARACJE STALE: 1. aanka - 15 zl 2. docha - 15 zl 3. Anula - 20 zl ( przez pol roku ) 4. asia-s - 50 zl 5. dorota k. - 20 zl 6. badmonique - 40 zl ( przez pol roku ), pozniej 20 zl 7. farmerka63 - 10 zl 8. Bogusik - 20 zl ( przez pol roku ) 9. maja 602 - 10 zl 10. Sara2011 - 10 zl 11. Emma53 - 20 zl DEKLARACJE JEDNORAZOWE: 1. aanka - 30 zl 2. stokrotka.af -
  13. Cudowne wiesci, juz bedziesz piesku bezpieczny
  14. ja deklaruje 50 zl stalej moze zmienmy tytul watku na bardziej "przyciagajacy"
  15. [quote name='michelle04']Witam, odebrałam wiadomość od Ciebie Dorotko i prześledziłam wątek Bastka. Bardzo chcialabym Jemu pomóc. Na chwilę obecną nie dysponuję wolnym miejscem, jednak jest nadzieja. Proszę napiszcie jak Bastek reaguje na inne psy, jesli macie taką wiedzę. aanka jak bedziesz jutro w przechowalni lub inna cioteczka, czy mozecie sprawdzic jak Bastek do innych pieskow, moze uda sie zrobic nowe zdjecia psiaka i wyjsc z nim na spacer, zeby cokolwiek wiecej powiedziec
  16. Zuziu, prosze zadzwon do P. Ani - co tam u Deniska i kiedy bedzie kastracja, moze jest mozliwosc nowych zdjec psiaka?
  17. najlepszy bylby dla Bastka domowy tymczas platny lub nie, ale pewnie bedzie bardzo, bardzo trudno o taki zmiencie, prosze tytul na bardziej "przyciagajacy" ja tez doloze swoja deklaracje stala
  18. [quote name='dorota k.']U wetki nie zostanie, bo to byłby jej kolejny już psiak, niestety wszystkich nie może zostawić....a to wspaniała osoba, która bardzo dużo robi i pomaga, ale to nie ten temat. Anula - dzięki za rozgłaszanie Bastka. Docha - nie znam go na tyle, ale sytuacja wygląda tak: Bastek na 100 % nie był psiakiem "domowym". Boi się wyciągniętej w jego kierunku ręki, czyli można sobie dopowiedzieć.... Wiem, bo zakładałam mu w sobotę obróżkę i smycz. Nie byłam z nim na spacerze, ale wiem od Dziewczyn, że szedł sobie bo szedł, nie szukał kontaktu z człowiekiem. Sorki, ale nie jestem dobra w opisach. Była z nim na spacerze m.in. Kasia wspaniała młoda dziewczyna. Poproszę, aby więcej napisała jakie są jej odczucia. U nas z DT krucho, niestety. Nie damy radę same utrzymać go w hoteliku. Sorki , jestem totalnie zakręcona :oops: Laura, nie Kasia była z Bastkiem na spacerze. Dorota, jesli byscie sie zdecydowaly, jestem pewna ze deklaracje uzbieramy wspolnie, tak mi strasznie go szkoda, znam hotelik zuziM, moge zapytac ile kosztuje u niej miesiac za pieska jak Bastek - mysle ze pewnie ok 300 zl lub moze macie propozycje innych hotelikow, wiem, ze bardzo trudno podjac decyzje, poniewaz bylo duzo przykladow na dogo, ze piesek wyladowal w hotelu a pozniej deklaracje sie wykruszyly...
  19. Ja tez mialam taka nadzieje, ze juz zostanie u tej p. weterynarz. aanka, czy on jest bezpieczny tam gdzie jest? to piekny pies - typowy ponik - i na pewno w domowych warunkach lub hotelikowych znalazlby szybko domek. Ciotki, czy jest szansa, ze sprobujemy wyciagnac go do jakiegos bdt, pdt lub hoteliku?,
  20. Bora1 - popros moda o "doklejenie" dla Ciebie dodatkowego postu np. nr 2 na pierwszej stronie - robia to bez problemu moja deklaracje wyslalam dzisiaj
  21. ogloszenia dla Kapselka od Anula :Rose: [FONT=Calibri]1.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,47426,Lw==.html[/URL] [FONT=Calibri]2.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.adopcje.org/index.php[/URL] akceptacja moderatora [FONT=Calibri]3.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/POKOCHAJ-KAPSELKA-pieska-w-t-PUDELKA,-ktory-STRACIL-WSZYSTKO-id34663.html[/URL] [FONT=Calibri]4.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/POKOCHAJ-KAPSELKA-pieska-w-t-PUDELKA-ktory-STRACIL-WSZYSTKO,56613[/URL] [FONT=Calibri]5.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/33083/pokochaj-kapselka-pieska-w_t-pudelka_-ktory-stracil-wszystko/[/URL] [FONT=Calibri]6.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL="http://www.adopcjepsow.org/animalinfo.php?id=4161"]http://www.adopcjepsow.org//animalinfo.php?id=4161[/URL] [FONT=Calibri]7.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/pokochaj-kapselka-pieska-wt-pudelka-ktory-stracil-wszystko/43057[/URL] [FONT=Calibri]8.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1046/pokochaj-kapselkapieska-wt-pudelka-ktory-stracil-wszystko.html[/URL] [FONT=Calibri]9.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-1275/pokochaj-kapselkapieska-wt-pudelka-ktory-stracil-wszystko.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/1275-big-1-1327195940.jpg[/URL] [FONT=Calibri]10.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://tablica.pl/oferta/pokochaj-kapselka-pieska-w-t-pudelka-ktory-stracil-wszystko-IDFv3w.html[/URL] [FONT=Calibri]11.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/90287/POKOCHAJ-KAPSELKA-pieska-wt-PUDELKA-ktory-STRACIl-WSZYSTKO/[/URL] [FONT=Calibri]12.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://top-ogloszenia.net/Zwierz-ta-Psy-i-koty-Pokochaj_Kapselka_pieska_W_t_Pudelka_Ktory_StraciL_Wszystko-18-119-370424[/URL] [FONT=Calibri]13.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php[/URL] akceptacja moderatora [FONT=Calibri]14.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://petsy.pl/ogloszenia/1/1/34/22191.html[/URL] [FONT=Calibri]15.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://krakow.olx.pl/item_page.php?Id=306146451&ts=1327196824[/URL] [FONT=Calibri]16.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT]Krakow.gumtree wyświetlane w ciągu 24h [FONT=Calibri]17.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://krakow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/45535.html[/URL] [FONT=Calibri]18.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://owi.pl/ogloszenie/POKOCHAJ_KAPSELKA-pieska_wt_PUDELKA_ktory_STRACIL_WSZYSTKO,525435[/URL] [FONT=Calibri]19.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=126895[/URL] [FONT=Calibri]20.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/106605[/URL] [FONT=Calibri]21.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://ogloszenia.drobne.pl/detail.php?id=40292[/URL] [FONT=Calibri]22.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/213852-pokochaj-kapselka-pieska-w-t-pudelka-ktory-stracil-wszystko-oferta/[/URL] [FONT=Calibri]23.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.eoferty.com.pl/pokochaj_kapselka_pieska_ktory_stracil_wszystko_275033.html[/URL] [FONT=Calibri]24.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/pokochaj-kapselka-pieska-w-t-pudelka-ktory-stracil-wszystko/1470313[/URL] [FONT=Calibri]25.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.offer.pl/show.php?id=13323[/URL] [FONT=Calibri]26.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=26166&method=jobs[/URL] [FONT=Calibri]27.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.drobny.com.pl/ogloszenie,40182,pokochaj_kapselka_pieska_wt_pudelka,pl.htm[/URL] [FONT=Calibri]28.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://krakow.freecf.pl/pokochaj-kapselka-pieska-w-t-pudelka-ktory-stracil-wszystko_a57738[/URL] [FONT=Calibri]29.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://sloniu.pl/1/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/23588-POKOCHAJ_pieska_w_t_PUDELKA_ktory_STRACIL_WSZYSTKO.html[/URL] [FONT=Calibri]30.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.neeon.pl/198084-pokochaj-kapselka-pieska-w-t-pudelka-ktory-stracil-wszystko.html[/URL] [FONT=Calibri]31.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/747767714/Pokochaj-kapselka-pieska-w-t-pudelka-ktory-stracil-wszystko.html[/URL] [FONT=Calibri]32.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20501657_pokochaj_kapselka_pieska_w_t_pudelka.html[/URL] [FONT=Calibri]33.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.wywerna.pl/21/posts/6-Zwierz-ta/33-Psy/4344-POKOCHAJ-KAPSELKA-pieska-w-t-PUDELKA-kt-ry-STRACI-WSZYSTKO.html[/URL] [FONT=Calibri]34.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.afisze.pl/detail.php?siteid=27236&ti=MQ[/URL] [FONT=Calibri]35.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.sprzedasz.pl/dodaj.html[/URL] akceptacja moderatora [FONT=Calibri]36.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/ogloszenie-638/pokochaj-kapselkapieska-wt-pudelka-ktory-stracil-wszystko.html[/URL] [FONT=Calibri]37.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-322151.html[/URL] [FONT=Calibri]38.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/pokochaj-kapselka-pieska-w-t-pudelka-ktory-stracil-wszystko.html[/URL] [FONT=Calibri]39.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://krakow.lento.pl/pokochaj-kapselka-pieska-w_t-pudelka-ktory,267050.html[/URL] [FONT=Calibri]40.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/POKOCHAJ-KAPSELKA-pieska-w-t-PUDELKA-ktory-STRACIL-WSZYSTKO.html,194145[/URL] [FONT=Calibri]41.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,pokochaj_kapselka_pieska_w_t_pud,41732.html[/URL] [FONT=Calibri]42.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pozostale,ogloszenie,871210.html[/URL] [FONT=Calibri]43.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://ogloszenia.com/krakow/oferta/pokochaj-kapselka-pieska-w-t-pudelka-ktory-stracil-wszystko-59634.html[/URL] [FONT=Calibri]44.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.24on.pl/detail.php?id=14407[/URL] [FONT=Calibri]45.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.ogloszeniagratis.pl/4442_pokochaj_kapselka_pieska_w_t_pudelka__kt__ry_straci___wszystko[/URL] [FONT=Calibri]46.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://adsy.pl/ogloszenia/63/posts/7_Kupi_Sprzedam/33_Zwierz_ta/61747_POKOCHAJ_KAPSELKA_pieska_w_t_PUDELKA_kt_ry_STRACI_WSZYSTKO.html[/URL] [FONT=Calibri]47.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-36459/pokochaj-kapselkapieska-wt-pudelka-ktory-stracil-wszystko.html[/URL] [FONT=Calibri]48.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=1072[/URL] [FONT=Calibri]49.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/13536/pokochaj_kapselkapieska_wt_pudelka.php[/URL] [FONT=Calibri]50.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/650738-pokochaj_kapselka_pieska_w_t_pudelka_ktory_stracil_wszystko.html[/URL] [FONT=Calibri]51.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/pokochaj_kapselka_pieska_w_t_pudelka_ktory_stracil_wszystko_27920.html[/URL] [FONT=Calibri]52.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL="http://www.orbo.pl/Og%C5%82oszenie/POKOCHAJ-KAPSELKA--w-t-PUDELKA%2ckt%C3%B3ry-STRACI%C5%81-WSZYS/14662/0/0/Przedmiot%20zosta%C5%82%20wystawiony%20na%20sprzeda%C5%BC"]http://www.orbo.pl/Og%C5%82oszenie/POKOCHAJ-KAPSELKA--w-t-PUDELKA%2ckt%C3%B3ry-STRACI%C5%81-WSZYS/14662/0/0/Przedmiot%20zosta%C5%82%20wystawiony%20na%20sprzeda%C5%BC[/URL] [FONT=Calibri]53.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/34795-pokochaj-kapselka-pieska-w/[/URL] [FONT=Calibri]54.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/5133/POKOCHAJ_KAPSELKApieska_wt_PUDELKA_ktory_STRACIL_WSZYSTKO.html[/URL] [FONT=Calibri]55.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://naszezwierzaki.info/psy/oddam?id=2313&view=details[/URL] [FONT=Calibri]56.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3175/name/oddam-do-adopcji-pokochaj-kapselka-pieska-w-t-pudelka-ktory-stracil-wszystko-cala-polska.html[/URL] [FONT=Calibri]57.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://adpedia.pl/malopolskie/krakow/drobne/zwierzeta/ogloszenie/pokochaj_kapselka_pieska_w_t_pudelka_ktory_straciŁ_wszystko,200466/[/URL] [FONT=Calibri]58.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://krakow.swistek.pl/pokochaj-kapselka-pieska-w-t-pudelka-ktory-stracil-wszystko_139941.html[/URL] [FONT=Calibri]59.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://adoptujemy.pl/dodaj-ogloszenie.html[/URL] akceptacja moderatora [FONT=Calibri]60.[FONT="Times New Roman"] [/FONT][/FONT][URL]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/pokochaj-kapselka-pieska-w-t-pudelka-ktory-stracil-wszystko.html,,2:advknt:1175369,c0:vwadv:1175369[/URL]
  22. Pani Elwira z FB, link:[url]http://www.facebook.com/profile.php?id=1421778799&ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=237067009702121&set=o.331945740166439&type=1[/url] prosi o kontakt na maila w sprawie Kapselka, jej mail to: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Barrybede skontaktuj sie prosze, Pani prosi o wiecej info o Kapselu, ja pozwolilam sobie wyslac Twoj telefon, poniewaz jest w ogloszeniach
  23. ogloszenia Anuli u Agi robia sie, Aga miala strasznie duzo zamowien, dlatego te opoznienie, jak tylko beda wkleje linki
  24. [quote name='Bogusik']Myślę,że jeżeli było by to możliwe,to p.Ania była by na dogo,zaraz po tym,jak zaadoptowała Deniska.Więc raczej nie ma dostępu do neta..[/QUOTE] bysmy P. Anie zameczyly:evil_lol: no ale to normalne tyle serca kazda z nas wlozyla w te adopcje i tyle bylo tutaj emocji ze ho ho;)
  25. Holmino napisalam Ci pw, moj internet zle dziala, nie moglam wczesniej sie zalogowac, kurcze czy wam dogo tez tak zle dziala?
×
×
  • Create New...