Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Beatko to dzieki Tobie od poczatku do konca Sonia dostala szanse na nowe zycie. Nie wiem jak Ci sie odwdziecze!!!!!:*' prosimy o wpsarcie na sterylke i zabki
  2. Bardzo potrzebuje kogos na wizyte przedadopcyjna w Brzesku.Znacie moze kogos? Albo okolice, np. Bochnia?
  3. Beata napisala informacje jakie dostala z DT. Uwazam je za bardzo istotne,bo chetna Pani pytala o swinke. Akurat fajnie,ze takie info mamy, a nie robie z siebie glupka obiecujac,ze bedzie cudnie. Byly pewne inne okolicznosci tej adopcji,ale juz sie wyjasnily i bedzie proba Soni i tego domu.
  4. Mala juz wie,ze to jej dom. Dzis podobno wyszla z domu,podeszla pod hotel,gdzie p.Tomek spacerowal z psami i jak tylko go zobaczyla pedem pobiegla do domu:) Noc przespala spokojnie,pierwsza dosc czujnie.Jest cudowna:)i lubi ogladac TV.
  5. [quote name='paoiii']To ta babka od świnki czy ktoś inny?[/QUOTE] Tak,ta od swinki;)
  6. Ja tez mam taka nadzieje.Niepokojace natomiast sa oczy....ich operowac tez nie bedziemy a jedno jest bolesne:(
  7. Mialam bardzo fajny tel o Sonie.Bede sie w tym tygodniu umawiac na wizyte,ale nie wiem kiedy uda mi sie podjechac.
  8. [URL]http://img405.imageshack.us/i/p1120603d.jpg/[/URL] [URL]http://img217.imageshack.us/i/p1120628a.jpg/[/URL] [URL]http://img862.imageshack.us/i/p1120649.jpg/[/URL] [URL]http://img709.imageshack.us/i/p1120651e.jpg/[/URL] [URL]http://img13.imageshack.us/i/p1120652.jpg/[/URL] [URL]http://img94.imageshack.us/i/p1120653.jpg/[/URL] [URL]http://img703.imageshack.us/i/p1120654.jpg/[/URL]
  9. Moja malutka perelka pomimo przeciwnosci losu nie traci radosci.Jest wesola,rozszczekana, histeryzuje bez powodu i jest przy tym rozkoszna.Gryzie w zabawie,targa swetry:) I......Mała oficjalnie ma dom.Swoj dom,jedyny, ktory kocha od dawna i ktory kocha ja. Spi od dzisiejszej nocy we wlasnym domu, przy swoim Panu, a jutro jada na zakupy, pontonik i te sprawy. Mała dogadala sie z 3 siostrami psimi i bratem oraz siostra kocia. Zwiedzila dom,ogrod ktory juz doskonale znala i zasnela przed TV. Pan Tomek dal Małej dom i swoje serce.....brak slow,jestem przeszczesliwa:):loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='paoiii']Nie ma za co, karusiap napisz mi które psy potrzebują to porobie im gumtree :)[/QUOTE] Paulinko nasze psy wszystkie oprocz Małej potrzebuja ogloszen,bo nie ma ani pol tel:(
  11. [quote name='paoiii'][url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-KRUSZYNKA-SONIA-PILNIE-SZUKA-DOMU-W0QQAdIdZ277752642[/url][/QUOTE] Dziekuje:)
  12. Nie chce zapeszac,,ale Torusia dobrze.Kupa na intestinalu unormowana. Troche przytyla.Torusia biega sobie po ogrodzie,uwielbia latac za patykiem,na smyczy sie meczy,choc i tego sie uczymy.Jest rozkoszna. Rudzia wysylam PW,dziekuje:)
  13. Julcia ja wszystko rozumiem.Ja rowniez jak polowa z nas tutaj musialabym oddac wszystkie moje zwierzeta za zniszczenia.Parokrotna wymiana wypoczynku w salonie,zgryzione nowe drewniane drzwi,kable powyrywane ze scian.O butach i innych czesciach garderoby nie wspomne. Owszem kazdy pies jest inny. Chodzi mi o to,ze ja nie sprawdze tego jak bylo naprawde. Pierwszy dom na pewno nie oddal Kory z powodu demolek bo pies nie mieszkal w domu.Podobno z powodu braku zgody z druga suka.No chyba ze demolowala barak,gdzie spala czasem. Natomiast przy drugim domu jestem pewna,ze nie sciemniaja i tyle.Zdemolowala chyba 2 razy.Na pewno jest to do pracy,ale dom nie probowal,poddal sie od razu i tyle.Aczkolwiek uwazam,ze wlasnie to zachowanie bylo powodem oddania psa. Kora byla tam dwa tygodnie i na poczatku bylo w porzadku.
  14. Ja tez mam dobermana i nie biegal za samochodem a zostaje sam w domu.Kilkanascie,ktore wyadoptowalam rowniez. Kora nie chodzila na 5 minutowe spacery na smyczy.Nie widze powodu,zebym musiala sto razy tlumaczyc,ze byla wybiegana i problem nie lezy w tym.
  15. Kora byla wybiegana.Miala codziennie 5 spacerow w tym dwa ok 2 godzinne plus zabawy w ogrodzie.
  16. No i mamy tragedie:( Dzis na spacerze Jagienka zauwazyla u Malej nowego guza.Pojawil sie po ostatniej operacji i szybko urosl.....p.Tomek pojechal z Mala do weta.Przyszly wyniki histo z Niemiec. Mala ma czerniaka zlosliwego....szybko sie rozprzestrzenia tworzac nowe guzy.Oczy tez moga byc juz tym zajete.Nie operujemy:( Weterynarz mowila,ze chemia nie dosc ze boli i meczy psa to statystycznie daje zycia ok 2-4 miesiecy.Czyli ile zostalo nam bez chemi, ktorej sie nie podejmujemy?:( Biedne kochane malenstwo.Cale zycie miala tragiczne i teraz jeszcze to......niech sie cieszy sloneczkiem ile nam zostalo czasu.....
  17. [quote name='IwonaWoj']Karolinko, będę mieć kilka rzeczy na bazarek , drobiazgi ,ale dla psiaczków to zawsze jakieś wsparcie. Po Świętach w piątek miałabym już przygotowane rzeczy. Daj znać czy ok? Pozdr Iwona i 2 chihuahua'y[/QUOTE] Dziekuje Iwonko.Na pewno sie przydadza!
  18. Wolalabym jej nie odmladzac.Ma ksiazeczke zdrowia,gdzie wszystko jest wbite.
  19. [quote name='Felka z Bagien']Nie zrozumiałam,ale zamarłam.U małej wszystko w porządku?[/QUOTE] Tak.Wraca dzis do hotelu.Zdemolowala pomieszczenie.
  20. a mnie wraca Kora ta brazowa 2 latka z adopcji:( zdemolowala troszke pomieszczenie....
  21. [quote name='_Aga_']Ja mogę wspomóc teraz jedynie rzeczami na bazarek... :([/QUOTE] Dziekuje Aga! Arthroflex juz u Amiska-dziekuje!!!
  22. Beatko miala cieczke ok 3 miesiace temu.Nie powinna byc w ciazy...
  23. [quote name='BeataDz']Zapisuje wątek. Sonia jest cudowną, oddaną psiną. Pani, u której jest na dt pokochała ją już całym sercem. Jest bardzo grzeczna, cały czas domaga się pieszczot, asystuje wszystkim domownikom i śpi oczywiście w łóżku. Musimy jej znaleść szybciutko odpowiedzialny i kochający domek.[/QUOTE] Beatko!!Dziekuje za wszystko,dzieki Tobie mala ma szanse!!:loveu::loveu::loveu: Jaga dziekuje za tekst:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...