Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. karma dzis dotarla:) i to cale 30 kg!!!:crazyeye::loveu::loveu::loveu: wilczyco!!:loveu::loveu: Drwalatko oficjalnie przechodzi na diete:multi: Pan Tomek ma mu dostosowac dawke,bo sam mowi,ze niedlugo to trzeba by kojec zdemontowac,zeby nasz przystojniak wyszedl:cool1:
  2. [quote name='Asior']wysłałam zdjecia Loli do jednej Pani zainteresowanej adopcją psiaka w jej typie :)[/quote] dziekuje:loveu:
  3. dzis Pani stweirdzila,ze jednak Lola moglaby zamieszkac w domu....taa a bokserka w budzie siedzi.... obawiam sie,ze pierwsze zniszczenia,siku w domu i garaz poszedlby w ruch...
  4. Daren to nie ten sam pies.:loveu:Bez obaw,gdy juz nas zna mozna go glaskac i glaskac i prawie przytulac;) Jest naprawde wesolym kochanym psiakiem...
  5. lamio-Ania przekazala mi leki-dziekuje pieknie:loveu:
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/106/90221cf250dac702med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/106/010ebff8d7fd6e4amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/102/a23bf74ea14692e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/106/faf2e36f54e78007med.jpg[/IMG][/URL]
  7. Bari jest naprawde niesamowity,mimo wszystko ufny i wesoly...bedzie juz tylko lepiej:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/102/b4235f5490bbfde6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/106/187f9707bf670579med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/102/d758730959f1d7cfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/102/b21130421d07bb5amed.jpg[/IMG][/URL] tu widac te cholerna obroze: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/102/93595c922e9877camed.jpg[/IMG][/URL]
  8. mamy 50 zl od Soemy:loveu::loveu:dziekuje!! Brakuje 664... i rzeczy na bazarek od mcania:loveu:
  9. [quote name='becia66']Czy Amisiowa była Pani pyta czasem o niego ? :roll:[/quote] Byla Pani byla ostatnio w hotelu,ale nie zostala wpuszczona (widocznie zle trafila z godzina),przywiozla sloik gotowanego. Byla,bo chciala by Amik zaprzyjaznil sie z jej nowa sunia. Nie neguje tego,ze ma psa-wiedzialam o tym i mysle,ze sunia bedzie szczesliwa,ale mysle ze nie powinna widywac Amika, by jemu nie mieszac w glowie. A Amik dzis wybiegany:loveu:zazdrosnik pogonil zebami 5 razy mniejszego kolege:cool1:
  10. 100 zl od edit_f (kolejne rozliczenie) Brakuje 734 zl....
  11. Na razie mialam jednego maila w sprawie Roxi-niestety za daleko.Roxi szuka domu TYLKO w Krakowie. I jeden tel.Pan juz chcial przyjezdzac "jak ten pekinczyk za darmo":cool1: Dziekuje slicznie mar.gajko za Nivalin:loveu:
  12. Dzwonil do mnie Pan Korka..... Trzeba szybko mu cos znalesc...moge sobie pomarzyc.. boje sie gdzie skonczy Korek:(
  13. [quote name='Jagienka']A kto co im zrobił? Pewnie samo się...[/quote] ja nie mam podejrzanych,po prostu pewnego razu zostaluy znalezione przegryzione...NA LOLI:cool1:
  14. p.Tomek tez jezdzi,albo weci przyjezdzaja do hotelu;) ale ceny sa faktycznie podobne.W Krakowie 15 zl to jest dobra cena....
  15. [quote name='Asior']Karusiap, a ten nivalin jest ludzkim lekiem?? Bo moze bym kilka skombinowała od siebie ze szpitala...[/quote] o kurcze,tos mnie zastrzelila pytaniem....pojecia nie mam:oops:ale chyba tak....
  16. ehh ja juz slepne:oops:przeciez mam jeszcze 2 ampulki Nivalinku,wiedzialam ze cos za szybko by sie skonczyl:oops: lamio weekend jeszcze przetrwany:)
  17. [quote name='mar.gajko']Mam Nivalin, niewiele. Zostawię dziś w hotelu.[/quote] dziekuje:loveu:
  18. Sadzio jest przepiekny:loveu:lsni jak prawdziwy krolewicz:cool3:
  19. [quote name='Asior']rozumiem, ze tekst od Marysi już nie potrzebny :roll: no nic.... mówiłam,że będzie gotowy na napóźniej sobotę...[/quote] Asior tekst sie przyda chocby do innych ogloszen. Skoro agamika miala czas ( a nawet jak go nie miala:eviltong:) i zrobiola sliczne allegro to tylko sie cieszyc i dziekowac:loveu: Im szybciej swiat zobaczy Roxi tym szybciej mala bedzie we wlasnym domku:) Bede wdzieczna za kazde dalsze ogloszenie.
  20. [quote name='lamia']ok, mam nivalin jeszcze 3 ampulki po 5mg, wiec jak dostaje raz dziennie bedzie miala jeszcze na 6 dni:lol: a cocarbo mam jeszcze chyba 8 ampulek, tylko bedziecie musieli sobie odmierzac i trzymac w strzykawce w lodowce, ja tak robilam, cocarbo bedzie miala na dlugo jeszcze mysle, nivalin jak sie skonczy jej dokupie. Rezcywiscie sa drogie:-(jak ratowalam moja mala nawet uwagi nie zwrocilam na to...Karusia jakos sie mozemy jutro ustawci zebym Ci to dala zeby mala dostala, tylko jak?[/quote] dziekuje Ci bardzo,wysylam Pw
  21. [quote name='Asior']tyle ze tekst Marysi jest głownie na allegro.. na inne ogłoszenia jest zbyt długi.... nie neguje, że allegro jest śliczne, tylko to, ze nie potrzebnie zaganiałam Marysie do roboty...[/quote] Mysle,ze Marysia sie nie pogniewa....I tak mowila,ze jeszcze ma Trufcia wczesniej. nie wiem wogole Asia o co chodzi:roll:
×
×
  • Create New...