[quote name='konisia']Zadzwoniłabym, ale nie wszystkim ludziom przychodzi to do głowy. Dwa psy, które znalazłam odszukały właścicieli właśnie przez ogłoszenia porozwieszane w okolicy. Nikt nie wpadł na pomysł, żeby zadzwonić do schronu (choć właściciele byli ludźmi zdawałoby się "z głową na karku").[/quote]
Zgadzam się, ogłoszenia to bardzo dobry pomysł