o jezusicku , co jeden to ladniejszy ...kruszynka Kaja, olbrzym(ka) Wegas, wielkonochalowy Almo ... no i Twiscik...
Mysia , pytanie , ktore lubisz :evil_lol: bedzie wiecej fotek ? bo jak tak to bedziemy oglaszac na allegro ... tak , zeby Cie nie zameczyc , to jeden po drugim, po kolei...