[quote name='lunarmermaid']Sapjky dalej się drapie,ale to nic dziwnego skoro ma wygoloną sierść i ranę na grzbiecie....
Poza tym jest bardzo szczęśliwym psem.
I niespodzianka....wczoraj po raz pierwszy szedł na smyczy!!!:multi: I wąchał sobie trawkę!!! Ale z samochodu to go musiałam na tą trawkę wynieść...;)
Może jeszcze coś z niego wyrośnie...:loveu:[/quote]
jeszcze będa z niego ludzie :evil_lol:
[quote name='martka1982']Zapomniałam wam napisać - dzwoniłam pod ten numer - państwo już przygarnęli psa.
Czy z tą budą to mamy ruszać ze zbiórką?
Tu już lunarmermaid musi się wypowiedzieć.
buda = Kudłaty ma tymczas?[/quote]
dlatego ja skupiłam sie na budzie :roll:
[quote name='jolek68']wiedziałam że będziesz mieć ale myślałam o jednym kociaku ;) a tu takie stadko :crazyeye: i musiałaś zabrać wszystkie :shake: nawet jednego nie zostawiłaś dla mnie :shake:[/quote]
no właśnie specjalnie zabrałam wszystkie żeby do ciebie żaden nie trafił :diabloti:
Halbinko gdzie mu bedzie lepiej niż uciebie :cool3:
ogłaszam juz te małe bestie :diabloti:
[URL="http://www.koty.pl/"]koty.pl/[/URL]
allegro.pl
ale.gratka.pl
[URL="http://adopcjakota.pl"]adopcjakota.pl[/URL]
[URL="http://e-zwierzak.pl"]e-zwierzak.pl[/URL]
[URL="http://portal.animalia.pl"]portal.animalia.pl[/URL]
[URL="http://sprzedasz.pl"]sprzedasz.pl[/URL]
[URL="http://eoferty.com.pl"]eoferty.com.pl[/URL]
[URL="http://pajeczyna.pl"]pajeczyna.pl[/URL]
[URL="http://kokosy.pl"]kokosy.pl[/URL]
[URL="http://petworld.pl"]petworld.pl[/URL]
[URL="http://gumtree.pl"]gumtree.pl[/URL]
[URL="http://mojpupil.pl"]mojpupil.pl[/URL]
[URL="http://morusek.pl"]morusek.pl[/URL]
[URL="http://koty.org.pl"]koty.org.pl[/URL]
[URL="http://hodowcy.com.pl"]hodowcy.com.pl[/URL]
[quote name='halbina']mój Liptonek wygląda jakby pochodził z tej samej rodzinki... biało-czarny łaciatek (krówka)... może Ci, Martynko dowieźć?... :eviltong:[/quote]
myślę ze jeden w tą czy w tamtą nie zrobi mi różnicy :lol:
[quote name='terra']Cyt. "MartynaP: a po co tam dzwonic??"
Po domek dla Kudłacza ;)[/quote]
ja oczywiscie zakrecona :evil_lol:
myslalm ze o ta bude chodzi :p
Bardzo się ciesze ze miałam możliwość poznac Terenie-super osoba :lol:
Kociaki noc przespały,było cicho a to najważniejsze :eviltong:
rano juz zgłodniały wiec tak cicho nie było,w klatce sajgon na maxa teraz pojadły,pobawiły sie i znowu śpią.