-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Szczeniaki z Kruszewa-piękne,kochane,porzucone,zapomniane.
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='beam6']Jak dla Ciebie ......... to oprzyj się o szafę albo ścianę, żeby Cię siła nie przewróciła i ................ UWAGA .............. wysyłam !!!!!!!!!!!! :loveu:[/quote] :mdleje::mdleje::mdleje: aż mnie powaliło na pysk :evil_lol: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='beam6']I robienie zdjęć ........... dobra ?????[/quote] azdjęcia to nawrty zaraz zrobię...bo lubię :eviltong: -
mAlutka wygrała walkę o życie i o domek. Zabrze
MartynaP replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Denis który jesy u mnie tez łapie moją córcie za ręce jak ona np. zabiera mu misia-on chce sie bawic i cap za ręce,wtedy jest krzyk i lament. Myśle ze nieda sie uniknąc podgryzania przez szczeniaka. A to naprawde boli....:shake: -
Szczeniaki z Kruszewa-piękne,kochane,porzucone,zapomniane.
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='beam6']To nie trzymaj tylko im wyślij :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja tez mogę troche poprosić-choć jedną taka myśl :cool3: -
Dwu miesięczne Oneczki.WSZYSTKIE JUZ W NOWYCH DOMACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
śliczne :loveu: apropo moje tez tak śmierdzą :shake: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jayo']a ja mam wrazenie, ze u mnie sa tylko lozeczka i legowiska do prania :diabloti: wciaz zapasow swiezych kocykow brakuje przy szczylach :-)[/quote] ooo to tak jak u mnie wczesniej dawalam ciuchy ktore nie były mi juz potrzebne a teraz juz takich niemam-jakbym miala tak dalej robic to bym musiala nago chodzic :evil_lol: Dzis wielki dzien-ważenie wieczorem...ciekawe ile przytyły? bo schudnac raczej nie moga ciagle jedza :roll: -
[quote name='Pipi'] Ja oczywiście niczego nie narzucam,dostosuję się do wszystkiego z wielką wdzięcznością.Taka tylko sugestia. . . [/quote] mam wrażenie ze ty boisz sie cokolwiek tutaj napisać-masz jakis pomysł to pisz.Rozumiem ze dostajesz pomoc i jestes ty i te psy uzależniona od niej ale przecież maszprawo do własnego zdania,sugesti i pomysłu rozwiązania problemu. Podnieś głowę wysoko i nie krępuj się pisać jaki masz pomysł Powodzenia
-
Przeczytałam cały wątek a że strona otwiera mi sie średnio 3 minuty zajęło mi to ponad 2 godziny :shake: Gdzieś pojawił sie w watku mały szczeniak-Demon? Gdyby nie ta odległość wziełabym go na tymczas ale narazie prosze zrob jego lepsze zdjecie najlepiej na dworze bo widze ze z twojego aparatu lepiej wychodza na zwenatrz zdjecie-duzo osób pyta mnie o szczeniaki napewno szybko znajdzie dom
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
aaa jak narazie zafajdane jest i czeka na pranie :evil_lol: -
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']to pewnie jakaś relacja :multi: może nawet fotki :eviltong:[/quote] będą ale dzis pozno wrocili i maluch sie oswajał -
Dwu miesięczne Oneczki.WSZYSTKIE JUZ W NOWYCH DOMACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
pilnie tymczasy!!! -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
no to hoooop -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Zrób im proszę nowe zdjęcia w tym tygodniu, wystawimy psiaki na allegro. Ile teraz ważą i mierzą?[/quote] jutro beda wazone bo jutreo mija rowne dwa tygodnie od pierwszego odrobaczenia. Trzymam sie termiów :evil_lol: -
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
xmatrix czy mogłabyś do panstwa podjechac i spisac umowe-najlepiej na mnie podałabym ci dane na PW. Umowa nie została spisana a bez umowy to wiecie :shake: -
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
psiak juz został odebrany-teraz już jedzie do domku -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
ja mysle ze juz mozna je ogłASZAĆ-same jedza sa juz w sunie samodzielne,teraz beda po drugim odrobaczeniu a mysle ze zaszczepic moze ich nowuy domek.Ja zaloze im ksiazeczki -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
hoooooooop na dobranoc -
Mamusia Gwiazdeczki-Kropeczka-juz w swoim domku :)
MartynaP replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']kto może spr dom w Rybniku? ul.Reymonta[/quote] no i niema nikogo :roll: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']na insekty to chyba wszystko powyżej 6 tygodni :shake: a kąpać ich też chyba jeszcze nie można :hmmmm:[/quote] dziś ja porządnie wyczesałam bo juz jej to dokucza-drapie sie i piszczy. Wyczesałam cała garść sierści a wszoły to dosłownie się sypały. Męczy sie biedulka bo ja to swędzi :shake: Kto wspomorze maluchy grosikiem-pod koniec tygodnia musimy jechać do weta. Prosimy :roll: -
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje że dojadą bez problemów :roll: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
w górę maluchy..........