Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. [quote name='beam6']Jak dla Ciebie ......... to oprzyj się o szafę albo ścianę, żeby Cię siła nie przewróciła i ................ UWAGA .............. wysyłam !!!!!!!!!!!! :loveu:[/quote] :mdleje::mdleje::mdleje: aż mnie powaliło na pysk :evil_lol:
  2. [quote name='beam6']I robienie zdjęć ........... dobra ?????[/quote] azdjęcia to nawrty zaraz zrobię...bo lubię :eviltong:
  3. Denis który jesy u mnie tez łapie moją córcie za ręce jak ona np. zabiera mu misia-on chce sie bawic i cap za ręce,wtedy jest krzyk i lament. Myśle ze nieda sie uniknąc podgryzania przez szczeniaka. A to naprawde boli....:shake:
  4. [quote name='zulugula'] Dopisuję się do młodego ;)[/quote] miło nam :cool3: domu szukamy....:roll:
  5. [quote name='beam6']To nie trzymaj tylko im wyślij :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja tez mogę troche poprosić-choć jedną taka myśl :cool3:
  6. śliczne :loveu: apropo moje tez tak śmierdzą :shake:
  7. [quote name='jayo']a ja mam wrazenie, ze u mnie sa tylko lozeczka i legowiska do prania :diabloti: wciaz zapasow swiezych kocykow brakuje przy szczylach :-)[/quote] ooo to tak jak u mnie wczesniej dawalam ciuchy ktore nie były mi juz potrzebne a teraz juz takich niemam-jakbym miala tak dalej robic to bym musiala nago chodzic :evil_lol: Dzis wielki dzien-ważenie wieczorem...ciekawe ile przytyły? bo schudnac raczej nie moga ciagle jedza :roll:
  8. [quote name='Pipi'] Ja oczywiście niczego nie narzucam,dostosuję się do wszystkiego z wielką wdzięcznością.Taka tylko sugestia. . . [/quote] mam wrażenie ze ty boisz sie cokolwiek tutaj napisać-masz jakis pomysł to pisz.Rozumiem ze dostajesz pomoc i jestes ty i te psy uzależniona od niej ale przecież maszprawo do własnego zdania,sugesti i pomysłu rozwiązania problemu. Podnieś głowę wysoko i nie krępuj się pisać jaki masz pomysł Powodzenia
  9. Przeczytałam cały wątek a że strona otwiera mi sie średnio 3 minuty zajęło mi to ponad 2 godziny :shake: Gdzieś pojawił sie w watku mały szczeniak-Demon? Gdyby nie ta odległość wziełabym go na tymczas ale narazie prosze zrob jego lepsze zdjecie najlepiej na dworze bo widze ze z twojego aparatu lepiej wychodza na zwenatrz zdjecie-duzo osób pyta mnie o szczeniaki napewno szybko znajdzie dom
  10. aaa jak narazie zafajdane jest i czeka na pranie :evil_lol:
  11. [quote name='jolek68']to pewnie jakaś relacja :multi: może nawet fotki :eviltong:[/quote] będą ale dzis pozno wrocili i maluch sie oswajał
  12. [quote name='esperanza']Zrób im proszę nowe zdjęcia w tym tygodniu, wystawimy psiaki na allegro. Ile teraz ważą i mierzą?[/quote] jutro beda wazone bo jutreo mija rowne dwa tygodnie od pierwszego odrobaczenia. Trzymam sie termiów :evil_lol:
  13. xmatrix czy mogłabyś do panstwa podjechac i spisac umowe-najlepiej na mnie podałabym ci dane na PW. Umowa nie została spisana a bez umowy to wiecie :shake:
  14. psiak juz został odebrany-teraz już jedzie do domku
  15. ja mysle ze juz mozna je ogłASZAĆ-same jedza sa juz w sunie samodzielne,teraz beda po drugim odrobaczeniu a mysle ze zaszczepic moze ich nowuy domek.Ja zaloze im ksiazeczki
  16. [quote name='Fiks']Miałam zrobione allegro dla Szpilki. A ponieważ Szpileczka pojechała do domu to zamieniłam na Denisa. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=570795319"]Denis - szczeniak szuka domu! (570795319) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] dzięki :loveu:
  17. [quote name='BUDRYSEK']kto może spr dom w Rybniku? ul.Reymonta[/quote] no i niema nikogo :roll:
  18. [quote name='jolek68']na insekty to chyba wszystko powyżej 6 tygodni :shake: a kąpać ich też chyba jeszcze nie można :hmmmm:[/quote] dziś ja porządnie wyczesałam bo juz jej to dokucza-drapie sie i piszczy. Wyczesałam cała garść sierści a wszoły to dosłownie się sypały. Męczy sie biedulka bo ja to swędzi :shake: Kto wspomorze maluchy grosikiem-pod koniec tygodnia musimy jechać do weta. Prosimy :roll:
  19. mam nadzieje że dojadą bez problemów :roll:
×
×
  • Create New...