Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. juz juz :diabloti: wczoraj byłam w Bytomiu zeby sprawdzic co i jak i porozmawiac domek super dzieko duze juz w nim wiec sunia nie bedzie meczona. Dzis przyjechali po nia cała rodzina :cool3: Oczywiscie fotki beda za niedługo z nowego domku
  2. [quote name='Lilmo']wow co za wiadomość :multi: a dowiemy się czegoś więcej ? Co to za domek ? :roll:[/quote] no baaaa ale to dopiero jak juz sunia pojedzie do domku :eviltong:
  3. [quote name='jolek68']troszkę czasu potrwa zanim się zaaklimatyzuje ;) ale będzie mu o niebo lepiej niż tam gdzie mógł zostać :mad: [B]MartynaP[/B] tak myślę, że możesz zmienić tytuł i przenieść wątek ;)[/quote] oj jolek jolek tytuł już dawno zmieniony i watek przeniesiony
  4. [quote name='jolek68']szczepiłaś już maluszki :shake:[/quote] nie dopiero były odrobaczone. Włochata sunia dziś jedziue do domku :loveu:
  5. jakis pan pytał w mailu czy aktualne odpisalam ze tak i czekam na odpowiedz :)
  6. [quote name='xmartix']super zdjęcia! mam zamiar iść z umową w pn lub środę[/quote] super wielkie dzieki :loveu:
  7. Ma na imię Antek :p W podróży nawet spoko na początku sie mu zwymiotowało dwa razy później spał. Polubił ponoć odrazu ich kota no i chyba musi sie przyzwyczaić do życia w mieszkaniu...nie 24h na dworze przy budzie :shake:
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/84/c2c196d5f46b4336med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/79/dc81387088be4749med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/83/56446d26b0459b22med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/80/ddb9b3294859c2b9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/83/19677275aa0a3549med.jpg[/IMG][/URL]
  9. [url=http://www.allegro.pl/item581911299_dwie_5_tygodniowe_kruszynki_do_pokochania.html]Dwie 5 tygodniowe kruszynki do pokochania (581911299) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  10. szkoda ze dwa nadal wschronie-biedulki :shake:
  11. [quote name='jolek68'][B]MartynaP [/B]Denisek to już jak domownik ;) a Ty co ot tak go chcesz oddać :evil_lol:[/quote] nie ot tak :shake: poprostu szukam mu domu
  12. jakby coś to jeszcze Denisek szuka domu-jakby ktoś chiał takiego szczeniora to prosze pokażcie go
  13. no to co? ogłaszamy maluchy :roll: [quote name='jolek68']zdrowe są to i wcinają :evil_lol: a teraz po mięsku to dopiero będzie :diabloti:[/quote] one pochłaniaja jedzenie jak odkurzacze :lol:
  14. czytałam ostatnio ze jak dziecko sie z psem wychowuje to nie bedzie mialo alergi na sierść :lol:
  15. [quote name='zerduszko']Co nie ma, co nie ma :mad: Umówiłam się na jutro na 17 :p[/quote] specjalnie tak napisałam zeby cię wywołać :eviltong:
  16. Pipi napisz cos o demonku jaki wiek moze odrobaczony,szczepiony itp
  17. [quote name='zulugula']Jakiej Denis jest teraz wielkości? Ile ma miesięcy (2)? Będzie małym (do 35 cm), czy średnim pieskiem?[/quote] on ma teraz ok 2,5/3 miesiecy. ma teraz 35 ale wiekszy jak do kolana nie bedzie Halbinko dziękuję za tekst :)
  18. Maluchy dziś zostały odrobaczone,dostały delikatny preparat na wszoły(przy okazji Deniskowi też się dostało :evil_lol:) i każda ma swoją książeczkę. Waga: Puchata 950 g (waga z 25.02.-650 g) Astowata-1,40 (waga z 25.02-950 g)
  19. [quote name='beam6']Drożdży im ile dajesz na 10 dkg masy ciała/dzień ????? :evil_lol: Prawdziwe kluchy-racuchy :loveu: [SIZE=1]Ps. - regulamin zapodaje - 5 zdjęć na post - niektórzy maja przez to kłopoty :([/SIZE][/quote] e tam drożdże za słabe ja odrazu sterydy podaję :evil_lol: kurcze zapomniałam o tych 5 na post-przeżucę a szkoda bo ładnie i przejżyście jest :roll: EDIT u puchatej tylko są dwa zdjecia wiecej-moderatorze mogę tak zostawić?proszę proszę obiecuję sie poprawić :cool3:
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/81/e49bb899ab2cf147med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/81/1c6fb5279fcd4196med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/77/01f9e27a92fbd4b4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/81/d49bc85b2aad05c0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/81/5c67b295dc1f4e86med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/81/c8e2bb943b3d147emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/81/fef616d53bc4c57dmed.jpg[/IMG][/URL]
  21. Proszę jeszcze ciepłe :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/77/e8de365e34a90a53med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/81/9d6cb87fd77d3981med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/77/5b729baf72cab7abmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/81/c7f51bf7323a8151med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/81/e1403e9584ea5986med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...