-
Posts
3025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
pati replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
o jacie .....zakochalam sie po uszy wszystkie jak jeden sa cudowne . No chce sie buldozka jak sie na te pysie patrzy....chcem jednego hahaha Moja faworytka to biala z latka na oczku pasowala by do mojego stada :loveu: -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
pati replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
o matko zadnych wiecej fotek tych panienek bo zapsimy sie rzeczywiscie na amen :evil_lol: Maupo wlasnie dojrzalam na twoim avatarku ty masz 8 bulwek?? -
pewnie wiek robi swoje aja nie wiem pzreciez nie ejst taki stary i nie widac po nim wieku nic a nic szaleje jak mlodzieniaszek
-
Rita wielkie gratulacje widze, ze nie daliscie konkurencji zadnych szans :cool3: ale Joy gwiazdor wiec sie nie dziwie!!! super!!! :multi:
-
Pudelek Pufi już za TM, umarł kochany i bezpieczny.
pati replied to mycha101's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pufcio szuka domku -
dziekujemy Martyna , ze zajrzeliscie do nas
-
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
pati replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
w gore dziewczynki wygralyscie na loterii tyle ciotek o was dba :cool3: -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
pati replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
matulu jakie one pzrestraszone sa na tych pierwszych fotkach ...zal serce sciska jak sie na nie patrzy -
szajbus bardzo dziekujemy za pemiec o nac ja nie wiem co sie dzieje ,taki super psiak a telefonow zadnych . czekamy nadal i nie poddajemy sie. Jak wroce po wakacjach to wielka kampnie plakatowa zrobimy, wawe i inne miasta obkleimy i moze sie uda domek znalezc wtedy
-
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
pati replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
o rany jakie bidunie.... -
dawno mnieu was nie bylo teraz wchodze i nic tylko sie zlamac tyle psiakow szuka domko. Dziewczyny pamietajcie, ze czasem ciezko , czasem nie ma juz sil ale trzeba walczyc dla tych bid. kto inny im pomoze jak nie WY!! dzieki wam za to co robicie do tej pory bez was wiele istnien juz dawno by nie zylo . Nie poddawajcie sie nigdy
-
Fart pudla juz mam mam nadzieje, ze moze uda sie zobaczyc jak wyglada zycie z chartem :p
-
Fart ja nie ummiejszam twojej milosci do chartow bo sa to bardzo madre i dystyngowane. Maja swoja osobowosc i kochamy je za to. poczulam sie nieco tylko dotknieta Twoja wypowiedzia o pudlach gdyz sa to psy inteligentne, uczuciowe piekne i nie zasluguja zeby na nie pluc a moze ja jestem pzrewrazliwiona bo sobie kazdy pudla z glupkiem kojarzy
-
[quote name='.ania']Zapomniałam, co to za aparat pomaga takie ładne zdjęcia robić?[/quote] zdjecia rewelacyjne na prawde milo sie patrzy modele super aparat super tylko zjdecia robic i wstawiac!!! duzo Czarny pudel wychodzacy dobrze na zdjeciach fiifiuu aparat bomba dobrze sie mikolaj sprawil :cool3:
-
[quote name='Fart']-bo pudelkow nie trawie nawet jak maja wszystkie zeby, no i rzecz jasna nie oczekuje bys przywiozla ze soba borzoja, boc przeciez nie bedziesz stawac do konkurencji ze szczerbatymi petami[/quote] od pewnego czasu jestem na waszym afganowym topiku i pocichu przegladam zdjecia, czytam , zachwycam sie. Psy sa cudowne wielka gracja i piekno pod kazdym wzgledem. Tylko nie wiem co sie dzieje z ich wlascicielami. Nie sadzilam tez ze hodowca borzoji jest lepszy niz hodowca pudli. No ale codziennie dowiadujemy sie nowych rzeczy. Fart czy mialas kiedys pudla? czy oceniasz te rase po pomponie na tylku :p pozdrawiam Was kochani. wszystkie afgany jak jeden cudowne a przydomki jakie nosza to akurat jest najmniej wazne bo pod koniec dnia oba psy sa rowne i nie wazne ile inter multi CAC BOB maja. Kochamy je przeciez nie za to ....Pamietajcie o tym
-
Pudelek Pufi już za TM, umarł kochany i bezpieczny.
pati replied to mycha101's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo dziekujemy :loveu::loveu: nie zalamujmy sie domek na pewno sie znajdzie -
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
pati replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
ciotka widze, ze i u ciebie zamieszkala tymczasowo sliczna bida tylko teraz to juz ne taki biedunia jak wczesniej nic sie ne martw ciotka domki sie znajda i dla Dina i dla mojego nicponia. Cierpliwosci :loveu: -
brawo Belka!!! zuch dziewczynka ale czego to pies nie zrobi zeby Pancie zadowolic :cool3: nie przejumj sie kochana nie sadze zeby Belka polaczyla weta z torem . Bedzie biegac jak torpeda nastapnym razem
-
toyczki pierwsza klasa :multi: a ogodem jestem zachwycona piekny
-
Pudelek Pufi już za TM, umarł kochany i bezpieczny.
pati replied to mycha101's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nikt do nas nie zaglada cioteczki zapomnialy ....:-( Pufis ma sie znacznie lepiej . Nawet poszczekuje na intruzow poczul sie jak w domu. Siiersc pieknie odrosla, wyladniala. Pies ma tez zupelnie innyh wyraz pysia . Widac ze wychodzi z traumy. Zdjecia w domu szuka panci razem z Tedim czyz nie widac zmiany :multi: ten psiak narodzil sie na nowo i spimy Zet mi wlazl na poslanko :angryy: niech pancia zniknie to mu ..... nakope pozdrawiamy -
dziekuje kochani za pamiec ja ostsnio malo na dogo brak czasu jakby tak sie dalo dobe wydluzyc wbylo by wspaniale :p Co nowego u nas nic zdnego telefonu atwet jednego ale nie lamiemy sie czekamy takie zlotko jak Tedus na pewno domek znajdzie. Psiak pieknie sie zachowujje nie stwarza problemow ani w domu ani w domku. Spi pod koldra!! i pcha se pod nie z wielka pasja :evil_lol: Fotki wiosenne [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/293/7c7b2c4044d4e2cb.jpg[/IMG][/URL] skromnis [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/232/25cea358b9de9e16.jpg[/IMG][/URL] hmmm w poszukiwaniu Panci [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/293/e8faeba5075cd926.jpg[/IMG][/URL] dziekujemy za pemiec
-
nie wierze ze nikt zdjec nie robil :cool3:
-
Laster - 3 letni dalmatyńczyk - Łódź na dt u Buni!
pati replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
slicznosci malo ktory tatus mialby tyle cierpliwosci do swoich dzieci :cool3: -
szukamy domku !!! jacie on taki sliczny juz go widze na kanapie dumnego przy swoim wlascicielu