moze schrosniko tak na te wasze haszczaki wplywa :cool3:
orpha nowy domownik super!! wow to teraz masz parke tylko cos zdjec malo rozleniwilas sie kobieto
no nie jak dyrektorka ja wziela na celownik to swiety boze nie pomoze :angryy:
jak ja nie lubie tej kobiety.. biedna mala a moglaby sie leczyc w domowym zaciszu , bezpieczna
zdjecia cudowne :loveu: podobaja mi sie haszczaki szalenie ale czy moglabym miec nie wiem . Balabym sie chyba ucieczek. A taki niepuszczany pies to ma nieciekawe zycie.
wiecej foooooootttttttttt
dziekujemy bardzo za pozdrownienia i buziaki .
Mam nadzieje, ze sie spotkamy a tam na PEWNO sie spotkamy . Ja te male brzuszki musze wycalowac koniecznie
A powiedz mi jakie ma wymiary teraz moje serduszko Mitya?
orpha no to z ciebie niezle ziółko musi byc ze tak powiem my swojej galeri jeszcze nie mamy ale musze nagrobic i moze zaloze swoja
jak to u zakreconego wlasciciela fotek z kazdym dniem przybywa :evil_lol:
a cos zdjec naszych tytulowych bohaterwo dzis nie bylo lenimy sie :cool3:
wiem ,ze to ne nasza galeria ale pochwale sie mam nadzieje ze wybaczysz :D
chcialm zebys poznala moje ogony
a to moje futrzak Zoja i Elfik poschroniskowe, Boruta jako malenstwo znalezione na smieciach, Zecio z pseudo przeznaczony do uspienia jako nadplanowy. Ot taki mam kram :loveu:
Lord Zet i Boruta
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/327/d430f965d4129cca.jpg[/IMG][/URL]
Elfik
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/256/cf51a9c571b233cf.jpg[/IMG][/URL]
i Lady Zoja
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/256/f961c6a1e5844da8.jpg[/IMG][/URL]
wow super fotki Kenia wymiata!!!! a pierwsza fotka to juz na konkurs jakis powinna isc dla Pudlowej gratulacje dzielna dziewuszka :multi:
pati jaki ty masz aparat robi super ostre fotki
o litosci !!!! no mozna sie rozplynac patrzac na te cudenka. Jkie one sa slodkie tak by czlowiek chcial dopasc i calowac w te slodki pysiorki .
PS mam nadzieje, ze kiedys mi sie to uda
moja koleznka ma haszczaka od malenkiego jest piekny , grzeczny, nie ciagnie na smyczy. jak sie z nim idzie to na taki prawdziwy odprezajacy spacer :loveu: czy wszystkie takie sa na spacerkach?