Jump to content
Dogomania

Izabella Hossa

Members
  • Posts

    1201
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Izabella Hossa

  1. Za to w domu głośno :) Zapraszam do nas w odwiedziny, jeśli ktos z Was ma ochote poznać Dziubka, to byłoby nam miło.
  2. Byłam wczoraj u Lucia, cały czas płacze ,samotność mu doskwiera, dopiero ożywił sie na spacerze, potem poszliśmy posiedzieć na kanapie....i o to chodziło, Lucio skakał po całej kanapie, szalał i wystawiał brzuszek do głaskania :) Nadal Lutek boi sie innych psów, na wszelki wypadek warrrrczy, ale nie robi to wrażenia na innych, w hotelu i domu są same przyjazne psy. Patrzą tylko na Lutka, jakby ze zrozumieniem ;) Wieczorem sprawdzę wpłaty. Dziekuje, że jesteście.
  3. Lucio jest w boksie z maluchami, wiem, że jak sie wyluzuje to będzie się z nimi bawił, nie wiem tylko ile tym razem czasu musi minąć, by poczuł się bezpiecznie. Lucio ma towarzystwo i spacerki, jednak jeszcze nie ufa , musi się przekonać do nowych ludzi i będzie dobrze. Będe z nim całą niedzielę, może się otworzy.
  4. Postaram sie zrobić im nowe zdjęcia.
  5. Kometa napisz w tytule ,że lek jest potrzebny. Pomóż. Bez pomocy nie dam rady zapewnić jej leczenia....
  6. Kochana jest . Trzeba dodać , że jest posłuszna, biega po terenie luzem i przybiega na zawołanie, gdy jest w domu jest grzeczna i czysta. Lulka ,dzięki za zdjęcia i pomoc.
  7. Lulka dzięki za zdjęcia i transport karmy dla Lucia. Qrcze martwie się, bo Lucio od nowa jest znerwicowany, przestraszony, gryzie znów swoje posłanko, zawsze tak się zachowuje w nowym miejscu, boi się nowego i bardzo to wszystko przeżywa. Tak bardzo mi go żal.
  8. Poproszę o kontakt do Fundacji Serce serc... Ps. Bazarek dla moich podopiecznych mam w trakcie realizacji wpłat i odbiorów, dojdzie więc jeszcze "grosz" dla Lutka.
  9. Za moment uzupełnie pierwszy post. Niestety mogę pisać tylko wieczorami. Wszystkim bardzo dziękuje za pomoc.
  10. Ten nr konta inteligo jest ok,wysyłam na pw, bo mam niemiłe doświadczenia.... Poprzednie konto jakie podawałam także na pw było bezpośrednio do hotelu z którego wczoraj Lutka zabrałam, więc konto już nieaktualne. Teraz muszę na raty płacić stary dług , a na bieżąco płacić nowy hotel. Zaraz postaram sie sprawdzić przelewy i je opublikować w pierwszym poście. Przepraszam kolejny raz, bo mam kiepsko działający internet i nie zawsze mogę sie odezwać na czas.
  11. [quote name='Ellig']Ile lat ma psiak i czy jest szansa ,ze ktos moze przyjechac we czwartek okolo 14-15 po karme, jezeli tak to prosze o info na pw. karma do odbioru w Warszawie na Zoliborzu[/QUOTE] Zaraz do Ciebie napisze . Dzięki, mogę odebrać osobiście.
  12. Dziekuje , dziękuje, dziękuje . Smutny dziś był dzień dla Lutka, on nie rozumie co sie dzieje. Zawsze gdy poczuje sie bezpiecznie, mijają dni, on przywiązuje się do swych opiekunów, niestety sytuacja sprawia, że znów musze go zabrać. Zawsze w takich momentach obiecuje mu , ze będzie dobrze, żeby się nie bał, że nie pozwolę zrobić mu krzywdy...w jego oczach widac wtedy strach i niepewność, gdy odchodze on depcze mi po nogach, tuli się i garnie - Nie zostawiaj mnie !!!!! Choc wiem, że nie dzieje mu sie krzywda to wszystko jest takie trudne , ja wiem co będzie on nie. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuje za chęc pomocy Lutkowi. Przy okazji przepraszam, że tak mało mnie tu widać, ale mój internet pozostawia wiele do życzenia. morisowa jest moim internetem i niejednokrotnie ostatnią deską ratunku :)
  13. [URL="http://img532.imageshack.us/i/dscn0880zmniejszaczpl39.jpg/"][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/3824/dscn0880zmniejszaczpl39.jpg[/IMG][/URL] Ciężko nadążyć :lol:
  14. Błagam, nie zapominajcie o nas. Czy jest ktoś chętny do ogłoszeń małej ? Może jest ktoś kto zechce podarować coś na bazarek dla Dziubaska ? Pomóżcie kochani, tonę w długach.
  15. Dzięki Tanitka. Jagusia w ciągu dnia biega już luzem z psami, pilnuje się. Pcha się do domu i łazi za człowiekiem krok w krok. W domu jest grzeczna i opanowana. Bardzo lubi dzieci, dagaduje się z suczkami i psami, w boksie jest z psem. Kilka dni nie chciała jeść, była w okropnym stresie. Jest bardzo uczuciowa i kiedy ma już w pobliżu człowieka robi wszystko by się przypodobać, tak jakby chciała pokazać się od najlepszej strony, by znów jej nie porzucić. Jeśli ktoś jest w stanie wspomóc ją choć workiem karmy będę bardzo wdzięczna. Została przyjęta do hotelu, choć mam w nim dług za poprzednie moje psy . Jestem ogromnie wdzięczna, inaczej Jaga trafiłaby do schronu gdzie pękłoby jej serce.
  16. Prawdipodobnie Lucio nie będzie potrzebował operacji oczka, maść pomaga,oczko już prawie nie łzawi.
  17. Lucio wciąż beczy zza krat, kiedy mogę poświęcic mu czas, radości nie ma końca, będąc u morisowej nauczył się bawić, ostatnio wręcz mnie zaskoczył. Przy ostatniej mojej wizycie w hoteliku fisiował jak szczeniaczek, podgryzał,fikał koziołki, dawał brzuchalek do drapania.....Boziu dlaczego nikt go nie chce ????
  18. Jagusia strasznie płacze w boksie, zimno jej :(Czy możecie pomóc w ogłoszeniach ?
  19. [URL="http://img242.imageshack.us/i/dscn0881zmniejszaczpl82.jpg/"][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/8168/dscn0881zmniejszaczpl82.jpg[/IMG][/URL] Jagusia od 5,03,10 "zamieszkała" w hotelu w Rajszewie. Koszt hotelu to 300 zł +karma. Może ktoś mógłby podarować jej stałe deklaracje pomocy , będę wdzięczna za każdą nawet najmniejszą . Potrzebne są także fundusze na szczepienia . [COLOR=DarkRed][B]WPŁATY :[/B][/COLOR] ze Skarbonki Rozalki 300zł [COLOR=DarkRed][B]Pomoc rzeczowa:[/B][/COLOR] [B]Lulka[/B] -fiprex, szczepionka przeciw chorobom zakaźnym [B]Ellig[/B] -karma, zapewniony zabieg sterylizacji. [B]morisowa[/B] -tabletki na odrobaczenie [COLOR=DarkRed][B]WYDATKI:[/B][/COLOR] Hotel od 5.03 do 28.03 tj.[B] 240 zł[/B] pozostałe[B] 60 zł[/B] przekazuje do opłacenie hotelu Lutka. Jaga to ok 8 m-czna radosna sunia. Jako szczeniak została porzucona przez swoich "właścicieli" ,przygarnął ją pewien Pan z pobliskiej budowy, opiekował się nią, aż do czasu gdy skończył pracę i musiał wrócić do domu. Dlatego Jagusia miała trafić do schroniska, kiedy ją zobaczyłam nie mogłam na to pozwolić. Wzięłam ją bez namysłu,bez pomysłu co dalej...ona tak bardzo wtulała się we mnie... Jagusia jest bardzo miłą , radosną , nadzwyczaj wylewną sunią. Lubi głaskanie, zabawy i bieganie. Jest posłuszna i bardzo kontaktowa. Lubi towarzystwo dzieci i zwierząt. Ona sama jest jeszcze psim dzieckiem. Szukam dla niej ludzi, którzy ją pokochają . Obecnie Jaga przebywa w hotelu dla zwierząt, bardzo źle znosi pobyt w klatce, dlatego proszę o pomoc w poszukiwaniu domu dla niej lub chociaż tymczasowego. [URL="http://img186.imageshack.us/i/dscn0878zmniejszaczpl69.jpg/"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4029/dscn0878zmniejszaczpl69.jpg[/IMG][/URL]
  20. [COLOR=#444444][FONT=Arial]Moczówka prosta. ( nieprawidłowy ciężar moczu)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Arial]Gdy przysadka nie wytwarza albo nie uwalnia hormonu przeciwdiurytycznego lub gdy nerki nań nie reagują, wówczas rozwija się [B]moczówka[/B] [B]prosta[/B]. U młodszych psów choroba jest problemem funkcjonalnym gruczołu przysadkowego. U psów w wieku średnim lub starszym stan ten najczęściej występuje z powodu guza przysadki. Rozpoznawanie : Chory pies pije niemal bez przerwy i wypija ogromne ilości wody, często oddaje mocz...[/FONT][/COLOR]
  21. Kolejne badania moczu i krwi potwierdziły ,że Laila cierpi na moczówkę prostą - potrzebny jest drogi lek - Minirin.
×
×
  • Create New...