Jump to content
Dogomania

podchmielona

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by podchmielona

  1. [quote name='kado'] [SIZE=4][B][I]"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą[/I]. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"[/B][/SIZE][/QUOTE] O tak! Zgadzam się w 100%. Niektórzy myślą, że jak będą dodawać cytaty z Biblii czy z książek, to będą mądrzejsi od pozostałych. :mad:
  2. Weź się może lepiej zajmij psami na tym forum, a nie pouczaniem innych użytkowników, bo to ich sprawa. Śmieszą mnie tacy ludzie, którzy tylko czytają wątki i jak się coś nie spodoba to wylewają swoje żale. Bo akurat sygnaturka Bruny to temat tego wątku... :lol:
  3. Hejka Cinek! XD

  4. Jeju macie problemy... Przecież wszyscy dobrze wiedzą, że są tacy ludzie, którzy mnożą psy dla zysku i sprzedają je bez papierów, bez szczepień, bez niczego. Mój wujek ostatnio kupił psa od sąsiada (niby owczarka niemieckiego). Zapłacił 400 zł. Wniosek: Lepiej wydać nawet symboliczne 20 zł za psiaka niż te 400. Bo to dopiero jest nielegalne! A suczka śliczna... Cóż, może mieć pewne cechy typowe dla amstaffa. Ale to szczenię, więc nigdy nie wiadomo :)
×
×
  • Create New...