Ma się rozumieć, tkwię w pełni gotowości bojowej chętna odpowiadać na pytania przyszłych właścicieli triclorowej rodzinki ;) Żeby tylko pisać chcieli ci wszyscy obserrrrrrrrrrrwatorzy :mad:
[B]Frotka- już uzupełniłam.:lol: [/B]
Dzisiaj myślenie mnie nieco boli, zatem jeśli widzicie co jeszcze można by dopisać do ogłoszenia- to śmiało, czekam na propozycje