Bella11 napisz może coś w tym stylu: Diana -umarła jej pani, a ona umiera z tęsknoty za nią. Śpi na dworze.Potrzebny tymczas Wrocław lub : POMOCY! Diana (schron we W-wiu) boi się budy, śpi na betonie. Szukamy tymczasu .
Zresztą może spróbuj jakoś to połączyć. W tytule jest ograniczona ilość znaków jaka się może zmieścić, więc pewnie trzeba będzie trochę pokombinoiwać.
Co do zapisywania zmian tytułu wątku to o ile dobrze pamiętam:
Musisz w pierwszym poście wątku kliknąć edit, ponownie edit wpisać nowy tytuł i całość zapisać. Spróbuj :lol: Zmiany może dokonać tylko założyciel wątku czyli Ty