Jump to content
Dogomania

Ewa i flatki

Members
  • Posts

    2569
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa i flatki

  1. Wczoraj do domku odrzuconego przez państawa Ammy pojechał Tytus - flat z Leśnej Jani. Państwo, którzy go wzięli stanęli na głowie, żeby się przedstawić i dać poznać pod kątem odpowiedzialności za los powierzonego im psa. Szkoda, że Ammie się nie udało, będziemy ją chociaż podrzucać ...
  2. Foksterier z mojego postu #163 szuka tymczasu, inaczej zostanie wywieziony do schroniska. Chciałabym coś konstruktywnego przekazać Renacie, proszę ...
  3. To też pozytywne, że umarł w cieple rodzinnym a nie na piachu Boguszyc. Haśku - biegaj za TM [*]
  4. Trzymam kciuki za Dupelka ! Wczoraj w polsatowskich wiadomościach było o adopcjach wirtualnych - najwięcej pokazywali OSz i Agnieszka się mądrze wypowiadała :)
  5. Dzięki Maliinkaa :)
  6. Zle się wyraziłam może, ale generalnie wydzwięk jest ten sam - nie można prawidłowo zaopiekować tak wielkiej ilości psów, bo nie starczy na to czasu, pieniędzy i zdrowia własnego. Nie mówiąc o tym, że nie wyadoptowując szczęśliwców, na których ktoś zawiesił uwagę, zamykamy sobie możliwość pomocy następnym. Wszystko to piszę w kontekście pani, która chciała przyjechać do Was, pobyć, pokazać kwity podatkowe na poprzednie psy itp, itd.
  7. Bez sensu - ludzie piszą mądrze, można się pokusić o poproszenie flaciarzy z Berlina o sprawdzenie domku. Czy ma siedzieć do końca życia bez szczepień i miłości, bo mieliście nieudane adopcje? Każdy przypadek jest inny i każdy pies inny...
  8. Czniać towarzystwo z "warszawki", ważne że ileś tam ( dużo) psów ma domy a te na miejscu, o wiele lepsze warunki. Cały czas Wam libicuję, dziewczyny !!!
  9. Widziałam na własne oczy wejścia do tych wykopanych przez psy jam i korytarzy, dla niektórych to był jedyny sposób na uratowanie życia - szybka ucieczka. Gdziekolwiek ta osoba będzie, niech Bóg chroni zwierzęta przed jej opieką !
  10. Gratuluję z całego serca, MK to zły człowiek był
  11. Jeżeli ma tatuaż i nie chcesz go podawać, to musisz sprawdzić w Związku Kynologicznym
  12. Gdyby dało się mu szatę uporządkować, w sensie podstrzyc jak flata to pewnie zwiększyłoby jego szanse :/
  13. Wygląda cudnie, ogromne dzięki dla jej wybawicieli !!!
  14. No to marnie, trzeba pomyśleć, może bazarki zrobimy ?
  15. Często są dorosłe flaty do adopcji. Jeżeli chodzi o kupno bezpapierowego szczeniaka, to sprawa ryzykowna - jak się nawet nie wyda dużo pieniędzy na początku to potem leczenie pochłonie majątek. Nie kupuje się psa w typie rasy bo to nakręca biznes ludziom nie mającym skrupułów, by kryć sukę 2 razy w roku i karmić ją i szczeniaki byle czym !!!
  16. Dziś dostałam wiadomość, że Foxikowi grozi schronisko. Zmasakrował ciężarną kotkę, w związku z tym jego sytuacja uległa znacznemu pogorszeniu :( Psiak przebywa w okolicy Siedlec.
  17. Ja ich widywałam dawniej widocznie :P
  18. Często siadywali też pod Empikiem na rogu Nowego Światu i Alei Jerozolimskich. Każdy, kto ich gdzieś w kraju zobaczy, niech dzwoni na policję i zawiadamia Dogomanię !
  19. Super ! Dzięki za info o spokojnej, szczęśliwej Żabce :)
  20. Oni tych psów mają w Wejherowie więcej :(- nie marzę nawet, że odechce się im tego procederu ...
  21. Znalazłam, dzięki. Rita wrzuciła fotki stąd :)
  22. Gdyby ktoś, gdzieś spotkał tą sępiącą bandę, niech woła policję od razu !
×
×
  • Create New...