[quote name='nice_girl']Mi na razie nie pasuje zbytnio. :-( W przyszły weekend wyjezdzam, w następny również. I lisica powinna dostać cieczkę w najblizszym czasie.:roll:[/quote]
No to beznadziejnie ... :-( :placz: :placz: :roll: moze kiedy indziej ..:lol:
wiosna dopiero sie zaczyna :p