[CENTER][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/2644/superur3.gif[/IMG][/CENTER]
[B][I][FONT="Lucida Sans Unicode"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.
Mariola z rodziną
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]