[quote name='r_2005']A co to jest w ogóle barszcz czerwony kiszony?:cool3:
Ja to jestem zdania, że wszelakie diety odchudzające są do kitu, człowiek się natrudzi, nagotuje, nakupuje fibździawek i na dodatek ma stresa:evil_lol:
Połowę Żreć i już:lol:[/quote]
Zgadzam się -MŻ to najlepsza dieta!!!!!!!!!!
Dodatkowo po godzinie 17-18 nic już nie jeść, a przynajmniej nie objadać się