lon_cia
Members-
Posts
768 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lon_cia
-
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
widze ze siostrzyczki moze zamieszkaja w tym samym wojewodztwie:cool3: hehe Malenka miala dzisiaj szczepienie i oczywiscie pieknie sie spisala:lol: wet powiedzial zeby troszke mniej jej dawac jedzonka bo troszke za tłuściutka jest. JAk bede miala troszke wiecej czasu i naucze sie wstawiac fotki, to wstawie kilka mojej ślicznotki -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Malenka jest przecudana, przesłodka, przekochana itd :lol: Mała szalona pchełka, moje psiaki swietnie ja zaakceptowaly, szaleje ciegle z nimi, a one pozwalaja jej na wszystko. Teraz sobie słodko spi:loveu: bo przedchwilką skonczyla szalec. Wszystkich w domu owineła sobie wokół paluszka:cool3: hehe maly urwisek:loveu: a jakies wiesci od Rudaski są???? czy widac moj post dwa posty wyzej???bo mialam problemy z jego wyslaniem. Maleńka rozsyla słodkie całuski:loveu: Pozdrawiamy -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Niestety do wtorku będę bez informacji, bo wetka wyjechała do Niemiec. Oczywiście dom nie został bez opieki, ale nie mam kontaktu z nikim. A jak się zachowuje czarnulka? Ma już imię?[/QUOTE] Maleńka jeszcze nie ma imienia, debaty trwaja i sie zdecudowac nie umiemy. Ona jest cudna juz wie ze siku robi sie na dworku, przezwyczajamy sie do obrózki, strasznie jej sie to niepodoba :lol: Maleństwo jest przekochane, ma swoja maskotke ktora jest dwa razy wieksza od niej ale dzielnie sobie radzi i biega z nia:lol: Jest wesoła, bawi sie wszystkim co spotka na swej drodze, uwielbia roznosic skarpetki i buty:lol: Strasznie rozpycha sie w łóżku:lol:przebudza sie i zbiera jej sie na czułości i zabawe:loveu: całuski dla cioteczek a Rudasce nie dajmy długo czekac!!! -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
co tam sluchac u naszej siostrzyczki?????? -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
lon_cia replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
jaką Miecio ma smutna minke..:-( -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Malutka po dniu pełnym wrażeń właśnie sobie zasneła na łóżeczku:loveu: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Czarnulka juz w domku:loveu: , jest pszesłodka:loveu: ciagle biega i zamita tym swoim ogonkiem:loveu: caly czs chce byc przytulana i daje slodkie caluski:loveu: teraz siedzi mi na kolankach i obserwuje monitor:loveu: dziekuje wszystkim zaangazowanym:calus: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
ok nie bede sie narazac:) tak juz przeczytalam, a Ona wie ze mamy spotkac sie w Wieluniu???? jutro po 15 juz mozna sie z Nia skontaktowac??? ogromnie sie ciesze, juz dawno pokochalam suncie:loveu: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
jejku dziekuje bardzo:loveu: mam jeszcze dzisiaj zadzwonic do niej??? czy juz wszystko jej przekazalas??? dzeki!!!!!!!!!:calus: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
o jejku:( kiedy bedzie na 100% wiadomo czy pojedzie do Niemiec czy nie??? -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Nie chcę zapeszać, ale w czarnulce się zakochała jedna osoba... Oj, kroi się domek, kroi... Teraz intenswnie szukamy domu dla rudzielca! No przecież samej jej nie do schroniska nie zawieziemy, to już by było barbarzyństwo!!![/QUOTE] domek czeka na czarnulke i sie juz doczekac nie moze:loveu: i ma nadzieje ze suńcia niebawem bedzie w domku:lol: jeszcze śliczna siostrzyczka prosi o domek, bo samej jej bedzie smutno -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
myslę że trzy w zupełności by wystarczyly:lol: :lol: :lol: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
juz dwa psiaczki mam:) :) -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
czekam na Neris aby odpisala mi na kilka pytan na pw, malutka cały czas mi po głowie chodzi... -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
nie potrafie przestac myslec o tej czarnej suńci.... kilka tygodni temu pozegnałam moja 13-letnia Niunie:-( nie potrafie sie z tym pogodzic a ta suncia wyglada niemal ze identycznie, przeszedl mnie dreszcz jak ją zobaczylam..... -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
słodziutkie sa tylko dlaczego tak daleko:-( jakiej wielkosci pieskami beda???jamniczkowate??? -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
lon_cia replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
hoopsajj.... -
jamnisie cudne:loveu: a ja mam pytanko: ile cm w kłebie mają jamniki standardowe, miniturowe a ile królicze???? chodzi mi o suczki. i jeszcze takie nietypowe pytanko ale bardzo mnie to ciekawi jakiej dlugosci sa jamnisie???? mysle ze znawcy mi odpowiedza:lol:
-
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
lon_cia replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
a Miecio czeka nadal.... -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
lon_cia replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
zagladamy i podnosimy