Jump to content
Dogomania

Aga K

Members
  • Posts

    2716
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga K

  1. Witajcie :multi: fotkow niema konca !!! :diabloti: az talkie mamy zaleglosci :roll: [B]Darianna -[/B] Nie fąelki tylko fAfelki - bez ą fąfel to ten z reklamy ;) a moj jest fafel juz od samego czatku, jak jeszcze tej reklamy niebylo :) iekujemy za komplementy ;) No rak, ale moj to robi celowo :mad: [B]Efffa -[/B] siemano kobietko :multi::multi::multi: wreszcie do mnie wpadlas :) [B]Nutelka -[/B] A coo ??? w nicku niewidac jak mam na imie ??? :cool3: i nawet pierwsza litera nazwiska sie tam znalazla :eviltong: Tak ! Jak cos podlapie, zauwazy itp to niema bata na zlapanie go :angryy: choc czasem bywa grzeczny ehh, niewiem od czego to zalezy :razz: Pozdrowionka kobietki ;)
  2. Witaj Alu :multi::multi::multi: mam nadzieje, ze humorek juz lepiejszy z lekka ;) Ja obkecialam wszyyyystkie blogaski - resztka sil. No i Twoj zostawilam sobie na sam koniec :grins: Alu - jakie te strzykaweczki ??? - mozeby mi sie udalo choc troszke wydobyc od mamy ( pielegniarki ) Pozdrowionka cieplutkie
  3. hmmmm, a co to za smutasowy humorek :roll: takie ciekawe zycie i taki smutas :roll: pozdrawiam ;)
  4. superowe zdjecia ;) superowy kubraczek na ostatnim zdjeciu ehh, ja tez bym chciala zeby moj fafel bral udzial w agility i umial tak skakac ... a on tylko wzwyz .... No i czekamy az wrocisz do nas po tych 2 tygodniach ;)
  5. Siemankooo ;**** ja walentynki zaleglej niemam :roll: ale mam kwiatuska :Rose::Rose::Rose: moze byc ??? chces ??? ;)
  6. Hejka czekam z niecierpliwoscia az faflusie oczka otworza calkowicie Boooooshhh, ale one beda sliczne do schrupnieciaaa !!!! :loveu::loveu::loveu:
  7. Aga K

    Metamorfozy

    A ja to bym chciala jeszcze, jeszcze wiecej metamorfozek ;)
  8. Witamy sie nocna pora ;) u mnie dogo dziala bez zarzutu teraz, wiec siedze o resztkach sil :cool3:
  9. jeeeeejjj, ktos tu mial swoje Urodzinki !!!! A ja taka nieprzygotowana :roll: [CENTER][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=7][COLOR=magenta]Wsystkiego Najlepsiejszego[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=7][COLOR=#ff00ff]z okazji[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=7][COLOR=#ff00ff]Twoich [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=7][COLOR=#ff00ff]Urodzinek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=7][COLOR=#ff00ff](=[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=7][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :BIG: :tort: [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=7][COLOR=magenta]Twoje Zdrowko !!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :popcorn: :popcorn: :pepsi:[/CENTER]
  10. sie bardzo ucieszem :multi::multi::multi: chcesz kilka nowych fotek ??? - przeniesiemy sie do mnie z nimi ;) niebede ci watku wiecej zapyhac kochana ;) Dobranoc, a wlasciwie Dobrydzien ;)
  11. A ja jestem nocnym markiem i siem witam teraz ;) poki mi dogo dziala ;>
  12. Witanko w noocy :multi:
  13. Feigned slonce - dziekuje hmmm, skoro maja zaphana skrzynke to kiedy najlepiej wyslac zdjecia .....
  14. agacia - taka sama ??? czy mialas jakis inny pomyslek ???
  15. Jaaasne, ze ja poznalam :loveu::loveu::loveu: powiem szczerze, ze mnostwo hodowli przejrzalam, i miotow oczywiscie i zawsze wynajde sobie boksa, ktory poprosyu mnie do siebie przyciagnie ;) Niebyla to zadna z waszych kobietek - nie obrazcie siem :evil_lol: Wiadomo przeciez, ze wszystkie boksie sa przecudne, ale wy chyba tez tak macie co ??? :cool3: Pozdrowionka dla fafluscow;)
  16. apple - sledzem Ciem :diabloti:
  17. Hejka superr fotki fafelka :) ta slooodka siwa modrusia :buzi:
  18. Dzien dobry noc ;)
  19. siem siem ;) ja juz nic niebede komentowac na temat dzialania dogo :roll: male gtaulki wielkiej 500setnej stronki ;)
  20. widze apple, ze Ty sie tak przedzierasz przeez mase watkow jak i ja ;) ano tak to jest jak sie ma jakies zaleglosci na dogo :cool3: chocby jednodniowe a ile tego jest ;> pozdrowki ;)
  21. orpha - jak to dalatynki ;) i inne psiuny kamilka91 - on juz szuka domu ???? a wiesz czy wyzdrowial juz na 100% ??? tak sie pytam bo mial pierw wyzdrowiec ;) No i Jak nasz budyniek ???
  22. hey Effa - jak zdrowko ??? :buzi:
  23. Hejka Marta a co was tak wsyslo dzis ??? pewnie niedzialajace dogo ? ;/ branoc:cool3:
  24. Mysle, ze Paulina usprawidliwiona :cool3: angazuje sie w inne watki, dogo jej niedziala jak i nam a i tak daje kobietka rade ;) foteczki plooosiem :cool3:
  25. cholerka :shake: ja juz niemam gdzie szukac :roll: i jeszcze od was sa niezadobre wiesci :roll:
×
×
  • Create New...