:)
ja juz tez odpisalam :)
a tu z kolejnej lekcji, ale ja narazie musze znikac, wiec reszte dam pozniej ;)
[URL="http://img11.imageshack.us/my.php?image=fotkiaparat1370hv3.jpg"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7739/fotkiaparat1370hv3.jpg[/IMG][/URL]
narazie pa - bede poZniej