Oj tak,mam stempelek.Dawno mnie na dogo nie było-uczyłąm sie:roll:.Tak Coztego,racja,a wiem,że Evelinka to dziewczynka a basco to xhłopak :P
Hej,mam zdjęcia,ale nie umiem ich tu wstawić-to po 1 a po 2 to je trzeba jakoś tam obrobić-tak mówi kolega informatyk,ale on kurrrde czasu jakjoś nie ma:angryy: Może mi ktoś pomóc ???
Acha,i za jakiś tydzień,może 1.5 będą kolejne fotaski-jakieś 80 (:P) pożyczam aprat od koleżanki,nioooo,i w końcu będzie jakaś normalna,porządna galerka,a nie prowizorka
Sylwia,bardzo dziękuje za nowy banerek,mam nadzieję,że sie Natalia nie obrazi,że narazie zmieniam poprzedni (jeszcze do niego wróce :p:p:p )