[quote name='Gosia_i_Luka']Pasqda, mój wujek leśniczy miał jagdterriera. No, ale to był psiak typowo użytkowy, wychowywał sie w leśniczówce, luz blues, polowania. :cool1: Powiem Ci szczerze, że w mieszkaniu w mieście tego wariackiego diablika sobie nie wyobrażam. :evil_lol: ;)[/quote]
Gosia i Luka ja mam jagdteriera (czyt. psa matrixa) mam w domu :) jest kochana żyje z moim kotem :] co prawda bradzo żywiołowy pies (w zasadzie to suka) zapraszam do oglądania zdięc na [url]www.magy10.pupile.com[/url]