Jump to content
Dogomania

matrioszka2

Members
  • Posts

    6495
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by matrioszka2

  1. Co tam dzisiaj ? Polepsza się ?
  2. Pokazuj się, rudzielcu pochlastany.:diabloti:
  3. Nie,nie musisz tego robić - rozliczamy się między sobą na PW. Lusia jest już u mnie "w kieszeni".Nie musimy więc uprawiać ekshibicjonizmu finansowego.;) Bardzo Ci, kochana, dziękuję, za troskliwą opiekę nad sierotą nowodworską.:Rose: Teraz musi być już tylko lepiej.
  4. Nie, nie konsultowałyśmy całej sytuacji z doktorem, który ją sterylizował.Nie wydaje mi się, aby pamiętał tę sukę i mógł udzielić porady przez telefon.Nie będę robiła 200 km, żeby poznać zdanie pana doktora, który ją operował.Ropa jest ropa - stan zapalny i szlus.Dostawała antybiotyk, szew przemywany.Rezultat prawie żaden - ropa leci i jakoś nie wygląda, by raczyła przestać. 18 dni po sterylizacji.
  5. A gar-kuchnię ma, że ho - ho ! No i kostka taka gustowna.Ludzie mają narąbane.Równo.
  6. Widoku na domek nie ma, ale co będzie z Lusią, jeśli samotny pan zachoruje albo (nie daj Boże) zejdzie ? Ona jest za młoda dla tego pana, a szkoda.:-( Na razie borykamy się popapraną robotą weterynarza.
  7. A te grudki nadal ma ? Daje się obmacać, czy widać po niej , że bolesne ?
  8. Przelałam pieniądze za hotelik i na leczenie Lusi. Jednak.:-( Jak by to człowiek żył, gdyby było tak prosto ...:shake:
  9. Doktor widział szew i wie o wysięku surowiczym; kazał przemywać.
  10. [quote name='monia3a']Znalazła się ta sunieczka ??[/QUOTE] Tak, Mimi znalazła się.Dzisiaj.Podeszła do nowej opiekunki całkiem dobrowolnie.:lol:
  11. Dziękuję za troskę.Czy ci lekarze nie mogą zrobić raz a porządnie ? Ciągle trzeba po nich poprawiać.Oszaleć można.
  12. Dodam jeszcze , że zaginęła w okolicy ulicy MEDALIONÓW/NAŁKOWSKICH przy browarze , szurnęła na łąki, gdzie rzeczka i ścieżka rowerowa
  13. Wrocław-Brzeg -40 km ... może bez przesyłek z Niną dacie radę ...tak mi przyszło do głowy, ale może źle mi przyszło :roll:
  14. Lato ...:shake: Słyszałam, że w weekend ma być 30 stopni : 15 w sobotę i 15 w niedzielę :mdleje:
  15. Znalazłam czarną wersję Czarusi.Może macie dom zainteresowany takim przystojniakiem ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Niewielki-wystraszony-Czarnuszek-czy-zaufa-cz%C5%82owiekowi[/url]
  16. [quote name='funia']Matrioszko zjadła kolację całą .A potem jak poszła spac to tylko główka z budki wystawała .[/QUOTE] To może nie jest z nią najgorzej. Symuluuuuuje, ruda małpa :mad:, cacka się i tyle.
  17. Lusia , będąc u mnie, była czyściutka i cichutka.Żadnych toaletowych /higienicznych ekscesów.Na spacerze obwarczała labka "bo patrzył na nią".:mad: Trochę zalękniona ...ostrożna, ale łasa na głaski.Chodzi za człowiekiem , jak pies.:lol: U funi, po wprowadzeniu do nowej kwatery, od razu grzecznie weszła do budki, a potem usiadła przy kracie i miała na nas oko.Wyjście na wybieg było dla niej nie lada gratką... tyle trawy ... tyle zapachów... nowy kumpel za ścianą (którego kategorycznie ostrzegła, że obwąchiwanie jej tylnych partii ciała może sobie wybić ze łba :angryy:). No a na wejściu pokazała, że umie zrobić wzorcową (pod każdym względem) qpę.;)
  18. [quote name='justynaa']dokładnie Czarusia już rządzi, aczkolwiek do mężczyzn podchodzi w duużym dystansem...[/QUOTE] To tak, jak ja :evil_lol: [quote name='justynaa']dobre :) chyba mąż bedzie musiał mi wykupić jakieś wczasy lub pobyt w luksusowym SPA :):):):)[/QUOTE] Nie "chyba", tylko na pewno; otoczył się s-waniaczek samymi kobietami i myśli, że to tak za free.:mad:
  19. Ja tu walczę przeciwnościami Losu, a Ty mi tu wygrażasz... poczekaj - jutro się policzymy :mad: Jedziesz w bagażniku.:diabloti:
×
×
  • Create New...