-
Posts
6495 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by matrioszka2
-
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
No to cudnie.:lol: -
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Co tam dzisiaj ? Polepsza się ? -
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się, rudzielcu pochlastany.:diabloti: -
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Nie,nie musisz tego robić - rozliczamy się między sobą na PW. Lusia jest już u mnie "w kieszeni".Nie musimy więc uprawiać ekshibicjonizmu finansowego.;) Bardzo Ci, kochana, dziękuję, za troskliwą opiekę nad sierotą nowodworską.:Rose: Teraz musi być już tylko lepiej. -
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Nie, nie konsultowałyśmy całej sytuacji z doktorem, który ją sterylizował.Nie wydaje mi się, aby pamiętał tę sukę i mógł udzielić porady przez telefon.Nie będę robiła 200 km, żeby poznać zdanie pana doktora, który ją operował.Ropa jest ropa - stan zapalny i szlus.Dostawała antybiotyk, szew przemywany.Rezultat prawie żaden - ropa leci i jakoś nie wygląda, by raczyła przestać. 18 dni po sterylizacji. -
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Lusiu, pokazuj się ! -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
matrioszka2 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
A gar-kuchnię ma, że ho - ho ! No i kostka taka gustowna.Ludzie mają narąbane.Równo. -
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Widoku na domek nie ma, ale co będzie z Lusią, jeśli samotny pan zachoruje albo (nie daj Boże) zejdzie ? Ona jest za młoda dla tego pana, a szkoda.:-( Na razie borykamy się popapraną robotą weterynarza. -
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
A te grudki nadal ma ? Daje się obmacać, czy widać po niej , że bolesne ? -
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Przelałam pieniądze za hotelik i na leczenie Lusi. Jednak.:-( Jak by to człowiek żył, gdyby było tak prosto ...:shake: -
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Doktor widział szew i wie o wysięku surowiczym; kazał przemywać. -
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za troskę.Czy ci lekarze nie mogą zrobić raz a porządnie ? Ciągle trzeba po nich poprawiać.Oszaleć można. -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
matrioszka2 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Dodam jeszcze , że zaginęła w okolicy ulicy MEDALIONÓW/NAŁKOWSKICH przy browarze , szurnęła na łąki, gdzie rzeczka i ścieżka rowerowa -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
matrioszka2 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Wrocław-Brzeg -40 km ... może bez przesyłek z Niną dacie radę ...tak mi przyszło do głowy, ale może źle mi przyszło :roll: -
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Lato ...:shake: Słyszałam, że w weekend ma być 30 stopni : 15 w sobotę i 15 w niedzielę :mdleje: -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Znalazłam czarną wersję Czarusi.Może macie dom zainteresowany takim przystojniakiem ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Niewielki-wystraszony-Czarnuszek-czy-zaufa-cz%C5%82owiekowi[/url] -
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Matrioszko zjadła kolację całą .A potem jak poszła spac to tylko główka z budki wystawała .[/QUOTE] To może nie jest z nią najgorzej. Symuluuuuuje, ruda małpa :mad:, cacka się i tyle. -
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Lusia , będąc u mnie, była czyściutka i cichutka.Żadnych toaletowych /higienicznych ekscesów.Na spacerze obwarczała labka "bo patrzył na nią".:mad: Trochę zalękniona ...ostrożna, ale łasa na głaski.Chodzi za człowiekiem , jak pies.:lol: U funi, po wprowadzeniu do nowej kwatery, od razu grzecznie weszła do budki, a potem usiadła przy kracie i miała na nas oko.Wyjście na wybieg było dla niej nie lada gratką... tyle trawy ... tyle zapachów... nowy kumpel za ścianą (którego kategorycznie ostrzegła, że obwąchiwanie jej tylnych partii ciała może sobie wybić ze łba :angryy:). No a na wejściu pokazała, że umie zrobić wzorcową (pod każdym względem) qpę.;) -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='justynaa']dokładnie Czarusia już rządzi, aczkolwiek do mężczyzn podchodzi w duużym dystansem...[/QUOTE] To tak, jak ja :evil_lol: [quote name='justynaa']dobre :) chyba mąż bedzie musiał mi wykupić jakieś wczasy lub pobyt w luksusowym SPA :):):):)[/QUOTE] Nie "chyba", tylko na pewno; otoczył się s-waniaczek samymi kobietami i myśli, że to tak za free.:mad: -
Ruda Lusia doczekała się kochającego DS!! :)
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Ja tu walczę przeciwnościami Losu, a Ty mi tu wygrażasz... poczekaj - jutro się policzymy :mad: Jedziesz w bagażniku.:diabloti: -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
matrioszka2 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Przesyłka dotarła.Dziękuję.;)