Jump to content
Dogomania

Majaa

Members
  • Posts

    5922
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Majaa

  1. Sunie czekają wciąż na domek! Przypominam że zbieramy na hotelik!
  2. Niestety klusek04! Ale dzisiaj także przekonałam się, ku mojemu zdumieniu, jak można liczyć na ludzi podobno oddanym psom!
  3. Niestety dzisiaj go nie było ;(
  4. [quote name='Toska'][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/7274/p1010270cx8.jpg[/IMG] [FONT=Times New Roman][IMG]http://img348.imageshack.us/img348/8141/p1010274kn4.jpg[/IMG][/FONT][/quote] spójrzcie na Chińczyka -on potrzebuje domku.....[/quote] I to jak potrzebuje!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. Sunieczki ! Do góry ! Widzę, ze nikt się Wami nie zainteresował przez czas mojej nieobecności :-(
  6. Wróciłam i .... jestem wściekła do potęgi n-tej !!!! Pierwsze co, to oczywiście spotkałam Almę na Rynku Jutro czeka mnie poważna rozmowa z p. Januszem ! Alma miała być do mojego powrotu wysterylizowana i czekać u niego na transport. Tym bardziej, że transport dogrywamy ! Mam przeczucie, że chodzi o weta - niestety pewnym ludziom nie daje się przetłumaczyć, że weci niektórzy mają w ogóle problemy z wtkonywaniem własnego zawodu! :angryy: :angryy: :angryy: Mam ochotę na poważny opr dla niektórych, ale .... eh szkoda gadać Jutro będę wyjaśniać sytuację
  7. Ralf i Scrabiś biegajcie szczęśliwe za TM [*] [*] [*] Israel bardzo mi przykro - wiem, co przeżywacie :-(
  8. No to Andziu69 PODPADŁAŚ! :evil_lol: Tak jak ja :cool3: Jak można tak mówić o kieleckim TOZ! :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: (strasznie to jednak przykre .... :placz: :placz: :placz:) Spodziewaj się "telefonu do przyjaciela" ! :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :angryy: Pamiętamy Pamiętamy !!!!!!!! Więc podnosimy !!!!
  9. [CENTER][SIZE=3][COLOR=black][B]Czapla[/B][/COLOR][/SIZE] :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: [B][SIZE=4][COLOR=red]WIELKIE GRATULACJE [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]RAZ JESZCZE!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER]:Rose: :Rose: :Rose: [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Marta ! Dla Ciebie i Daviska również Tyle co w czwartek udało nam się obejrzeć robiło wrażenie :laola:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  10. [quote name='Chrzan']Podnoszę sunię :)[/quote] Chyba wciąż jeszcze Bertę i siostrę Miśki podnosiłaś :cool3: :cool3: :cool3: Nie zapeszam, ale ponieważ nie mam pewności czy uda mi się przez kolejne 3-4 dni korzystać z netu, to napiszę, że szansa na domek dla drugiej córeczki Berty się rodzi!!!!!! Super!! Oby się udało !
  11. [quote name='klusek04']Co z Chińczykiem? Czy jakieś widoki na domek już są?[/quote] Na razie nikt nawet nie pytał ;(
  12. [quote name='klusek04']Dobre i to. Przynajmniej "są w kupie". Zawsze to raźniej, no i cieplej.[/quote] Oj oby Ares tam na razie pozostał !
  13. Właśnie policzyłam, ze jutro wypadałoby odrobaczyć szczeniorki i mamusię raz jeszcze ! Poproszę Agnieszkę w hotelu, żeby to zrobiła No i za kilka dni zaczniemy szczepienia!
  14. [quote name='pajunia']jak sie chce, to sie da:evil_lol:[/quote] Niestety nie zawsze :placz:
  15. Niestety nic więcej nie wiemy a nam jeszcze nie pozwala się do siebie zbliżyć żeby choć wiek określić dokładniej
  16. No to wiemy już, że na stałe u Chrzan zostaje tłuścioszek, więc nieco mniejsza sunia domku
  17. [quote name='pajunia']Jak rodzinka sie powiekszy, to zapraszamy na chrzciny:evil_lol:[/quote] JAK SIĘ DA, TO SIĘ ZROBI!
  18. [quote name='klusek04']Ludzie, czy nikt nie zagląda na ten wątek. Biedy piesio. Chińczyk hop do góry. Powodzenia[/quote] Niestety nie wiele osób się tu przynajmniej a szkoda, bo Chińczyk nie moze zostać długo tam, gdzie jest!
  19. Ma Własnie myslimy jak tą budę udoskonalić !
  20. [quote name='israel']Witam, bardzo sie ciesze ze wszystkim podobaja sie zdjecia. Dzis mija miesiac odkad Bej jest czlonkiem naszego stada (mamy nadzieje ze on tez tak mysli). Korzystajac z okazji Bej dziekuje (napewno tego chce :)) Panu Slezakow (ktory dbal o jego brzuszek i za ktorym tesknil) Maji (ktora zorganizowala jego adpocje), Radkowi ktory wystawil go na allegro. Dla Was od Beja "trykniecie barana" :) - najbardziej wymowna pieszczota Beja :) a dla Nas rano jego pyszczek na poduszce i jezyk na twarzy ;) Warto walczyc o kazdego psiaka nawet jesli tylko jeden trafi na swoje stado :) dziekujemy zagladajcie czasami do Beja i jego stada ;) pzodrawiam[/quote] Cieszę się, ze Bej już tak się zaaklimatyzował Israel powiedz jeszcze gdzie w efekcie Bej zamieszkał? Choć coś mi sie wydaje, z tego co piszesz, że wybrał mieszkanko :cool3:
  21. [quote name='fala']Mała nie może zostac sama:( bez Almy [/quote] no to co zrobimy???? Na razie na Rynek wrócił Ares!
  22. Dzisiaj wet się rozchorował i sterylki nie było :placz: :placz: :placz:
  23. Na AFN-ie pojawiło się 40 zł za hotelik! Dziękujemy!!!
  24. No teraz fotki widzę wszystkie Super!!! Beju masz głaskanko ode mnie i to taaaaaaaakie specjalne (od mojej Suśki też:cool3: )
  25. Suniu Pokaż się na pierwszych proszę Jeszcze Ty i dwa szczeniorki czekają na domek, a tutaj znów ktoś wyrzucił suczkę z miotem ! :placz:
×
×
  • Create New...