-
Posts
5922 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Majaa
-
Starachowice!SuniaI4maluszki-WszystkieWStałychDomkach.
Majaa replied to Madzialajda's topic in Już w nowym domu
Sunie czekają wciąż na domek! Przypominam że zbieramy na hotelik! -
Starachowice! Staruszek Puszek został porzucony!za TM [*]
Majaa replied to Majaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety klusek04! Ale dzisiaj także przekonałam się, ku mojemu zdumieniu, jak można liczyć na ludzi podobno oddanym psom! -
Starachowice! uciekinierka Mała/ ma najlepszy dom na świecie!
Majaa replied to Madzialajda's topic in Już w nowym domu
Niestety dzisiaj go nie było ;( -
Starachowice!SuniaI4maluszki-WszystkieWStałychDomkach.
Majaa replied to Madzialajda's topic in Już w nowym domu
Sunieczki ! Do góry ! Widzę, ze nikt się Wami nie zainteresował przez czas mojej nieobecności :-( -
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Majaa replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Wróciłam i .... jestem wściekła do potęgi n-tej !!!! Pierwsze co, to oczywiście spotkałam Almę na Rynku Jutro czeka mnie poważna rozmowa z p. Januszem ! Alma miała być do mojego powrotu wysterylizowana i czekać u niego na transport. Tym bardziej, że transport dogrywamy ! Mam przeczucie, że chodzi o weta - niestety pewnym ludziom nie daje się przetłumaczyć, że weci niektórzy mają w ogóle problemy z wtkonywaniem własnego zawodu! :angryy: :angryy: :angryy: Mam ochotę na poważny opr dla niektórych, ale .... eh szkoda gadać Jutro będę wyjaśniać sytuację -
Ralf i Scrabiś biegajcie szczęśliwe za TM [*] [*] [*] Israel bardzo mi przykro - wiem, co przeżywacie :-(
-
Kielce-bezdomna sunia Rotka BUBA - odeszła za TM
Majaa replied to andzia69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to Andziu69 PODPADŁAŚ! :evil_lol: Tak jak ja :cool3: Jak można tak mówić o kieleckim TOZ! :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: (strasznie to jednak przykre .... :placz: :placz: :placz:) Spodziewaj się "telefonu do przyjaciela" ! :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :angryy: Pamiętamy Pamiętamy !!!!!!!! Więc podnosimy !!!! -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Majaa replied to kela's topic in Kerry blue terrier
[CENTER][SIZE=3][COLOR=black][B]Czapla[/B][/COLOR][/SIZE] :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: [B][SIZE=4][COLOR=red]WIELKIE GRATULACJE [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]RAZ JESZCZE!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER]:Rose: :Rose: :Rose: [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Marta ! Dla Ciebie i Daviska również Tyle co w czwartek udało nam się obejrzeć robiło wrażenie :laola:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] -
Starachowice! 2 córeczki Berty w nowym domku! Ona sama niestety zaginęła!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Chrzan']Podnoszę sunię :)[/quote] Chyba wciąż jeszcze Bertę i siostrę Miśki podnosiłaś :cool3: :cool3: :cool3: Nie zapeszam, ale ponieważ nie mam pewności czy uda mi się przez kolejne 3-4 dni korzystać z netu, to napiszę, że szansa na domek dla drugiej córeczki Berty się rodzi!!!!!! Super!! Oby się udało ! -
Starachowice! uciekinierka Mała/ ma najlepszy dom na świecie!
Majaa replied to Madzialajda's topic in Już w nowym domu
[quote name='klusek04']Dobre i to. Przynajmniej "są w kupie". Zawsze to raźniej, no i cieplej.[/quote] Oj oby Ares tam na razie pozostał ! -
Starachowice!SuniaI4maluszki-WszystkieWStałychDomkach.
Majaa replied to Madzialajda's topic in Już w nowym domu
Właśnie policzyłam, ze jutro wypadałoby odrobaczyć szczeniorki i mamusię raz jeszcze ! Poproszę Agnieszkę w hotelu, żeby to zrobiła No i za kilka dni zaczniemy szczepienia! -
Starachowice! Staruszek Puszek został porzucony!za TM [*]
Majaa replied to Majaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety nic więcej nie wiemy a nam jeszcze nie pozwala się do siebie zbliżyć żeby choć wiek określić dokładniej -
Starachowice! 2 córeczki Berty w nowym domku! Ona sama niestety zaginęła!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
No to wiemy już, że na stałe u Chrzan zostaje tłuścioszek, więc nieco mniejsza sunia domku -
Starachowice! Czarna, sunia z długim stażem bezdomności:(
Majaa replied to Madzialajda's topic in Już w nowym domu
Ma Własnie myslimy jak tą budę udoskonalić ! -
[quote name='israel']Witam, bardzo sie ciesze ze wszystkim podobaja sie zdjecia. Dzis mija miesiac odkad Bej jest czlonkiem naszego stada (mamy nadzieje ze on tez tak mysli). Korzystajac z okazji Bej dziekuje (napewno tego chce :)) Panu Slezakow (ktory dbal o jego brzuszek i za ktorym tesknil) Maji (ktora zorganizowala jego adpocje), Radkowi ktory wystawil go na allegro. Dla Was od Beja "trykniecie barana" :) - najbardziej wymowna pieszczota Beja :) a dla Nas rano jego pyszczek na poduszce i jezyk na twarzy ;) Warto walczyc o kazdego psiaka nawet jesli tylko jeden trafi na swoje stado :) dziekujemy zagladajcie czasami do Beja i jego stada ;) pzodrawiam[/quote] Cieszę się, ze Bej już tak się zaaklimatyzował Israel powiedz jeszcze gdzie w efekcie Bej zamieszkał? Choć coś mi sie wydaje, z tego co piszesz, że wybrał mieszkanko :cool3:
-
Starachowice! uciekinierka Mała/ ma najlepszy dom na świecie!
Majaa replied to Madzialajda's topic in Już w nowym domu
[quote name='fala']Mała nie może zostac sama:( bez Almy [/quote] no to co zrobimy???? Na razie na Rynek wrócił Ares! -
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Majaa replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wet się rozchorował i sterylki nie było :placz: :placz: :placz: -
Starachowice!SuniaI4maluszki-WszystkieWStałychDomkach.
Majaa replied to Madzialajda's topic in Już w nowym domu
Na AFN-ie pojawiło się 40 zł za hotelik! Dziękujemy!!! -
No teraz fotki widzę wszystkie Super!!! Beju masz głaskanko ode mnie i to taaaaaaaakie specjalne (od mojej Suśki też:cool3: )
-
Starachowice!SuniaI4maluszki-WszystkieWStałychDomkach.
Majaa replied to Madzialajda's topic in Już w nowym domu
Suniu Pokaż się na pierwszych proszę Jeszcze Ty i dwa szczeniorki czekają na domek, a tutaj znów ktoś wyrzucił suczkę z miotem ! :placz: