-
Posts
9377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by modliszka84
-
Dorota nie denerwuj się - niestety nie wiedziałam z jakiego powodu nie odbierasz telefonu. Ludzie od Pako dzwonili do mnie kilkakrotnie i za każdym razem musiałam coś tłumaczyć, kręcić no bo nie miałam im nic do powiedzenia. Na szczęście wszystko się wyjaśniło. Pako pojedzie w sobotę razem z panią, która przyjeżdża do nas po psa. Jadąc z Wawy ma zabrać Pako, mieszka na Białołęce więc ma chyba po drodze nawet. W Łodzi odbierze go mmd i Pako trafi do nowego domu.
-
Pani od Pako na szczęście czeka niecierpliwie na niego, już kupiła koszyczek i zabawki dla niego. W ciągu dnia Pako będzie miał towarzystwo bo córka tej pani zostawia u niej na czas pracy swoją jamniczkę mini. A to hrabianka jest pierwszorzędna, na kanapie szczeka żeby ją kocykiem przykryć. Generalnie ludzie na maxa zakręceni i zwierzolubni. No więc mam nadzieję, że sobotni transport wypali a kochana mmd zgodzi się Pako odebrać i dostarczyć na Retkinię (kurcze ja mam spotkanie o 14.... nie mogę odwołać już).
-
no udało się dodzwonić wszędzie pani nadal zainteresowana Pako, tylko dopiero teraz się wygadała, że mąż to jeszcze nie jest zdecydowany na nowego psa. Ale powiedziała, że tydzień będzie miał humory a potem mu przejdzie. tak więc potrzebny transport z Wawy do Łodzi lub kasa na ten transport (jeśli Dorota miałaby go przywieźć).
-
no właśnie ja nie wiem czy dom na Pako jeszcze, bo wychodzę w tej sytuacji na idiotkę.... Dorota - czemu nie odbierasz na telefonu?? Cały weekend próbowałam sie do Ciebie dodzwonic, pani w sprawie Pako dzwoniła do mnie kilka razy a ja za każdym razem nie miałam jej nic do powiedzenia... bo nic nie wiedziałam.