-
Posts
9377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by modliszka84
-
*Pabianice* wyrzucony szczeniak Kubus - Już Ma Dom
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='brzośka']a czy to możliwe, że skoro okazało się że Puchatek jest chory, to Kubuś też jest/będzie? może pod pretekstem sprawdzenia tego można zadzwonić/pojechać?[/QUOTE] Mało prawdopodobne, Puchatkowi prawdopodbnie spadła odporność po szczepieniu - to się zdarza. Nużyca mogła się wtedy ukatywnić, co nie musi oznaczać że złapał ją w schronie. A maluchy były razem może przez pierwszy tydzień, potem były już osobno. -
*Pabianice* wyrzucony szczeniak Kubus - Już Ma Dom
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się z Tobą, ale w praktyce jest to niemożliwe. Pracownicy schroniska nie mają na to czasu, psów jest ok 160, a niestety ludzi za mało. Poza tym jest ochrona danych osobowych, więc nikt nikomu tych danych przekazać nie może -
*Pabianice* Jagdterier 3,5 roku w schronisku
modliszka84 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
ja nic nie wiem :( -
[P-ce] Puchatek-niewidomy szczeniak. Ma swój własny domek :)
modliszka84 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
jak uroczo na tym zdjeciu z zółtym misiem :) -
[P-ce] Puchatek-niewidomy szczeniak. Ma swój własny domek :)
modliszka84 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Uaktualniłam pierwszą stronę. Uwzględniłam tam wpłaty, które dotarły na Magdy konto + wydatki, które ponieśliśmy (nie wiem dokładnie jaki był koszt benzyny, bo nie jechałyśmy moim samochodem). Płaciłyśmy z "pabianickiej skarpety", na którą zbieramy kasy z bazarków i innych datków. Jeśli ktoś sobie życzy zwrotu pieniążków to proszę o taką informację na PW lub maila. Reszta narazie zasiliła naszą "skarpetę". Pozostałe nasze wątki, na których regularnie opłacamy różne psy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182555-*Dosia-przeniesiona-do-hotelu-PILNIE-POTRZEBNE-DEKLARACJE-[/url]!!! DOSIA [url]http://www.dogomania.pl/threads/144126-**Amstaf-Drops-po-szkoleniu-w-Bogatynii-gotowy-do-adopcji-POSZUKIWANY-DS[/url] DROPS [url]http://www.dogomania.pl/threads/101446-Pabianicki-w%C4%85tek-og%C3%B3lny-og%C5%82oszenia-allegro-potrzeby-i-inne-aktualno%C5%9Bci-str.1[/url] wątek ogólny [url]http://www.dogomania.pl/threads/209547-*Pabianice*-kolejny-DZIADEK-do-uratowanie-przed-%C5%9Bmierci%C4%85-%28-umiera-w-schrnie....?p=17066671#post17066671[/url] dziadek którego dni są policzone... -
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
modliszka84 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
widocznie Diana wie że nowych trzeba wytresować :P -
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
modliszka84 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']już nie wychodzi co tydzień:( bo wolontariuszkom nie chce się chodzić a ja sama nie daje rady wziąć podwójnych boksów wczoraj wszystkie ujadały i skakały ze szczęścia jak mnie widziały, a Szuwar stał przyklejony do ściany i cicho patrzył zrezygnowany pewnie myślę "eee i tak nas nie weźmie na spacer..." ;( myślałam że mi serce pęknie:( nie umiem im odmawiać ale Diana to dynamit nie da rady w pojedynkę:([/QUOTE] och faktycznie nikomu się nie chce, ty jedyna na polu walki :watpliwy: akurat Szuwar wczoraj był na spacerze :) poza tym bez problemu moze je wyciągnąć jedna osoba, bo jak się otworzy boks to same biegną na wybieg, nie potrzeba smyczy. Z powrotem też są grzeczne i można je samemu wprowadzić do boksu -
[P-ce] Puchatek-niewidomy szczeniak. Ma swój własny domek :)
modliszka84 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='WARANSKA']Przepraszam,ze pytam,ale nie widze swojej wplaty w pierwszym poscie.[/QUOTE] bo nie miałam czasu zrobić z tym porządku -
[P-ce] Puchatek-niewidomy szczeniak. Ma swój własny domek :)
modliszka84 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
później podliczę wpłaty z wątku i pomyślimy co zrobić z kasą (o ile taka pozostała), rozliczenie wrzucę na pierwszą stronę -
[P-ce] Puchatek-niewidomy szczeniak. Ma swój własny domek :)
modliszka84 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
fotki są na pierwszej stronie -
Nikon cd. [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2963/p1250949.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/4130/p1300444.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7946/p1300442.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2858/p1250957.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2568/p1300432.jpg[/IMG]
-
Nikon 2665 nie wiem czy jest jakieś jego allegro, jeśli nie to przydałoby się zrobić [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/3659/p1300440.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/7020/p1300434.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/4550/p1300480.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5214/p1300479.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4600/p1300501.jpg[/IMG]
-
zaległe zdjęcia do ogłoszeń PIEGUS [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4358/p1300583.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/702/p1300581.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4200/p1300597.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/812/p1300584.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8028/p1300592q.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8438/p1300589i.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8196/p1300586.jpg[/IMG]
-
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
modliszka84 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Szuwarek ma o tyle "dobrze" że jako jeden z kilkunastu psów w schronisku wychodzi regularnie na spacery. Czasem co tydzień, czasem co dwa. Ale co z tego, skoro już chyba 3 lata za kratami.... -
[P-ce] Puchatek-niewidomy szczeniak. Ma swój własny domek :)
modliszka84 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
na 99% został zaszczepiony w schronisku ale szczepienia trzeba bedzie powtórzyć + odrobaczenie od okulisty nie dostał żadnych lekarstw -
[P-ce] Puchatek-niewidomy szczeniak. Ma swój własny domek :)
modliszka84 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
no właśnie pan doktor to samo powiedział. Puchatek stoi na lepszej pozycji, bo nigdy nie widział i nie wie, że istnieje taki zmysł jak wzrok. Poza tym gdy ktoś nie wie to ciężko sie zorientować, że on nie widzi. W poczekalni bardzo nie spodobał mu się chow-chow i tak go zaczął obszczekiwać, że aż musiałyśmy wyjsć przed lecznicę ;) Jako pasażer jest idealny. Całą drogę siedział grzeczniutko w kenelu, nie spał, ale nie płakał, leżał sobie lub siedział. Wzbudza ogólną sympatię, jest śliczny i taki urokliwy. Boi się ulicy, niepewnie chodzi po dworze. W pomieszczeniach trochę lepiej, zaczepia inne psy do zabawy, jest genialny :) -
[P-ce] Puchatek-niewidomy szczeniak. Ma swój własny domek :)
modliszka84 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Puchatek nigdy nie widział i nigdy widzieć nie będzie :( Jest to wada wrodzona, nie ma siatkówek w obu oczach. Żadne zabiegi, żadne leki nie odtworzą czegoś czego w ogóle nie ma....