Jump to content
Dogomania

modliszka84

Members
  • Posts

    9377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by modliszka84

  1. nie no chyba nie, jakby była w cieczce to by tabuny psów za nią latały w tym Zgierzu zanim ją złapali
  2. Ja próbowałam ostatnio załozyć FB jako działalność schroniskowa, ale odrzucił mi rejestrację...nie wiem czemu.
  3. Pudliszon jest już na wątku pudli. Po zębach to może mieć z 4-5 lat, ale do karty nie zaglądałam. Pilnie szukam domu dla dwóch cudnych kocurków! [url]http://www.dogomania.pl/threads/211321-Dwa-cudne-urwisy-porzucone-na-dzia%C5%82kach-nie-dajmy-im-zgin%C4%85%C4%87!?p=17270804#post17270804[/url] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/372/p1310275.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4471/p1310410.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/763/p1310328.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7724/p1310325.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/263/p1310316.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2761/p1310305.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7565/p1310299.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9007/p1310288.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3889/p1310265.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/9303/p1310247.jpg[/IMG] Prosimy o pomoc w szukaniu domków (także tymczasowych) oraz w ogłaszaniu maluszków!
  5. [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/1192/p1310423.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/7200/p1310434.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1239/p1310399v.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8964/p1310366.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/24/p1310336.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5295/p1310333.jpg[/IMG]
  6. Drugi to białas ze śmiesznymi kropkami na plecach - ten jest bardziej odważny od brata [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1041/p1310298.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3623/p1310312.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5370/p1310374.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2408/p1310375.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/3674/p1310393.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4471/p1310410.jpg[/IMG]
  7. Kolejne dwa kocięta (kocurki) podrzucone na ogródki działkowe w Pabianicach. Obecnie mają ok 3 m-cy, od miesiąca na działkach. Same, bez mamy.... Maluszki są całkiem oswojone, więc musiały się urodzić w domu. Szaleją po działkach, są dokarmiane przez nas i sąsiadkę, ale nie mają ani szczepień ani odrobaczenia :( Śpią w budkach zrobionych przez mojego TZa, niczego się nie boją, są bardzo towarzyskie i takie kochane. Zaprzyjaźniły się z moim psem, bardzo brakuje im czułości i miłości człowieka... :( Szukam im domu, najlepiej wspólnego, z ogródkiem - ponieważ od maluchów wychowują się w ogrodzie. Biegają po drzewach, polują na kwiatki i motylki. Bawią się ze sobą, biją i szaleją. Są ze sobą bardzo związane, dlatego idealnie byłoby gdyby znalazły dom wspólnie... Mam nadzieję, że uda się znaleźć im dom przed zimą oraz że nie rozejdą się po działkach i nie znikną w niewyjaśnionych okolicznościach :( kontakt w sprawie adopcji: 793 046 770 (tylko po godz. 18 oraz weekendy), mail: [email][email protected][/email] Jeden to szaruszek, w typie whiskasowym [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/372/p1310275.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7091/p1310272.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7200/p1310435i.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/3885/p1310313.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/5453/p1310357.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9265/p1310362.jpg[/IMG]
  8. Makao [url]http://www.dogomania.pl/threads/211320-**P-ce**Pilnie-potrzebny-dom-dla-Makusia-na-ostatnie-lata-%C5%BCycia!?p=17270422#post17270422[/url] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8917/p1310101.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3991/p1310097h.jpg[/IMG]
  9. Makuś jest generalnie dość powolny i taki gapowaty, jednak ostatnio przypomniał sobie chyba młodzieńcze lata :) [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3991/p1310097h.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/276/p1310098.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/3662/p1310099.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/2584/p1310096q.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1272/p1310093.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4851/p1310100.jpg[/IMG]
  10. Makao to starszy pan pies, schroniskowy weteran. Bez swojego domu, w schronisku od 5 lat… Zwyczajny, duży pies, który przez lata nie wzbudził niczyjego zainteresowania. Makao może mieć teraz ok. 10 lat, niewiele przed nim życia zostało. Schudł znacznie w ostatnim czasie, możliwe że to początek jakiejś choroby, jednak w warunkach schroniskowych nie ma możliwości wykonania szczegółowych badań. Szukamy mu domu na ostatnie lata jego życia. W schronisku wychodzi na spacery raz na jakiś czas, ale to nie zastąpi mu własnego domu, którego prawdopodobnie nigdy nie miał. Na co dzień przebywa w małym boksie, za kratami… Makao jest łagodny i przyjazny, ale nie nachalny. Nie wykazuje żadnej agresji, ale swoim wyglądem na pewno wzbudzi respekt. Zgadza się z innymi psami, nie lubi chodzić na smyczy, dlatego najlepiej gdyby zamieszkał w czyimś ogrodzie, w budzie. Jest zaszczepiony p. wściekliźnie i wykastrowany. To kolejny z naszych dużych psów-weteranów. Niestety na razie niewiele z nich doczekało swojego domu. Niektóre nie zaznały miłości człowieka, odeszły z nienacka w schroniskowym boksie, na betonie… Nie doczekał m.in. Oficer, nie doczekał Samuraj… Niech Makao nie będzie następny…. kontakt w sprawie adopcji: tel. 793 046 770 (po godz. 18 ) mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8917/p1310101.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1296/p1300809.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/5396/p1300818.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7958/p1300823.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/2206/p1310095.jpg[/IMG]
  11. Pudliszon Filipek [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7656/p1310158.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1323/p1310168.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/92/p1310172.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5176/p1310151.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4651/p1310134.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/7906/p1310174.jpg[/IMG]
  12. Pabianice - kolejny pudel:[B][SIZE=3][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][/B] [LIST] [*][B][SIZE=2][COLOR=Red] [COLOR=black]Imię: [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=Red][COLOR=black]Filipek[/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=2][COLOR=Red][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] [*][COLOR=black][B][SIZE=2]Wiek: [/SIZE][/B][SIZE=2]ok 4/5 lat[/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/COLOR] [*][COLOR=black][B][SIZE=2]Płeć: [/SIZE][/B][SIZE=2]pies[/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/COLOR] [*][SIZE=2][COLOR=black][B]Kastracja/sterylizacja:[/B] tak[/COLOR][/SIZE] [*][COLOR=black][B][SIZE=2]Wielkość: [/SIZE][/B][SIZE=2]ok 35-40 cm[/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/COLOR] [*][SIZE=2][COLOR=black][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] 793 046 770 (tylko po godz. 18 ) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=2][COLOR=black][B]Miejsce pobytu[/B] Pabianice [/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=2][COLOR=black][B]Podstawowe informacje o zachowaniu: [/B]bardzo towarzyski, przyjazny, wesoły, zgodny z innymi psami, potrafi chodzić na smyczy [/COLOR][/SIZE] [/LIST] [COLOR=black] [U][B]Informacje dodatkowe:[/B][/U][/COLOR] [COLOR=black] [/COLOR] [LIST] [*][COLOR=black][B]Odrobaczenie:[/B] tak[/COLOR] [*][COLOR=black][B]Szczepienia:[/B] tak (p. wściekliźnie) [/COLOR] [*][COLOR=black][B]Problemy zdrowotne:[/B] raczej nie [/COLOR] [*][COLOR=black][B]Inne problemy[/B] zaniedbany, dawno nie strzyżony [/COLOR] [*][COLOR=Sienna][COLOR=black][B]Kontakt z innymi psami/dziećmi/kotami[/B]: zgodny z psami[/COLOR][/COLOR] [/LIST] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4651/p1310134.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5176/p1310151.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1323/p1310168.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7656/p1310158.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3941/p1310118.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/6889/p1310119r.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8179/p1310120.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5663/p1310115.jpg[/IMG]
  14. Szuwarek wakacyjnie [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1225/p1310121.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2405/p1310103.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9439/p1310109m.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6276/p1310110.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4962/p1310111.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/141/p1310116.jpg[/IMG]
  15. Pchełek :) [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3290/p1310190.jpg[/IMG] więcej zdjęć na wątku mini mini [url]http://www.dogomania.pl/threads/179003-MINI-NIEDU%C5%BBE-czyli-w%C4%85tek-zbiorczy-MA%C5%81YCH-PS%C3%93W-z-Pabianic!Prosimy-o-pomoc!?p=17267776#post17267776[/url]
  16. [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2650/p1310186v.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1030/p1310189.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3290/p1310190.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2448/p1310191c.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5306/p1310192.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5899/p1310148.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4404/p1310149w.jpg[/IMG] [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/1283/p1310150.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3296/p1310179.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7872/p1310181.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6924/p1310183.jpg[/IMG]
  18. Pchełek - maleńki piesek, waży chyba z 4 kg. Jest przy tym tak uroczy że trudno się oprzeć jego urokowi. Wesoły, zabawowy, towarzyski, pełen energii. Młody, może mieć ok 4 lata. Zgodny z innymi psami. [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8946/p1310127.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4827/p1310193.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4446/p1310126.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5425/p1310144.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/304/p1310145.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7893/p1310147.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7289/p1310025.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1631/p1310005s.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4295/p1300978.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/136/p1300971.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4403/p1300969.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8476/p1310030.jpg[/IMG]
  20. Toffi - wyeksploatowana rednoska. [CENTER]Toffi bardzo długo błąkająca się sunia w centrum Zgierza, nikt jej nie kochał, nikt jej nie chciał, porzucona, bezdomna, głodna zrezygnowana. Sunia bardzo długo unikała człowieka, chowając się ciemnych zaułkach kamienic, szukając resztek pożywienia, walcząc o byt. Upały, brak pożywienia, wody złamały jej zasady " nie zbliżania się do człowieka", instynkt przetrwania wygrał ze strachem. Po wielu tygodniach tułaczki Toffi pozwoliła człowiekowi na ingerencje, była zbyt wyczerpana aby dalej walczyć. W chwili obecnej jest już bezpieczna ale niestety nieszczęśliwa jej obecna przystań to schronisko dla bezdomnych zwierząt. Nie jest już głodna, nie jest już spragniona ale nadal jest bezdomna i niekochana. Nadal czeka na "swojego" człowieka. Toffi to dojrzała, w kwiecie wieku sunia o klasycznym wyglądzie. Opanowana, spokojna kochająca człowieka, który okaże jej choć odrobinę serca. Sunia jest towarzyską istotką, która lgnie do ludzi i pragnie skraść najmniejszą pieszczotę. Na spacerach zachowuje się poprawnie, nie sprawia kłopotów,to bardzo mądry psinka szybko zrozumiała, że nie chcemy jej skrzywdzić. Jej podejście do osób które zna na codzień- do nas opiekunów jest cudowne. Cieszy się strasznie na nasz widok, widać, że będzie wspaniałą towarzyszka na dobre i na złe chwile. Jak długo jeszcze będzie czekała, czy ktoś ją wypatrzy i pokocha. Czekamy z niecierpliwością, aż ktoś pokocha Toffinkę !!! Przed adopcją zastrzegamy sobie jednak prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.Wszystkie psiaki posiadają szczepienia p. wściekliźnie i chorobom zakaźnym, posiadają również chip identyfikacyjny [COLOR=#ff0000]kontakt: Agnieszka 793 046 770 (po godz. 17) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Magda 692 48 65 65 [/COLOR][COLOR=#ff0000] Agnieszka 666 220 260 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/COLOR][/CENTER] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7650/p1310028c.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6300/p1310007n.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/915/p1310013t.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9099/p1310017.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/663/p1310021.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3699/p1310023.jpg[/IMG]
  21. Rudziaszek coraz bardziej słabnie [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_sad.gif[/IMG] Schudła, jej bardzo smutna, nie chce jej się biegać.... Tył strasznie słaby, zatacza się nieraz. Zęby w fatalnym stanie, należałoby usunąć te popsute i zdjąć kamień, jednego kła już straciła. [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/449/p1310085.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1785/p1310086.jpg[/IMG]
  22. Pani Małgosia to ta, z którą swego czasu wymieniałam się mailami w sprawie Dosi. może rodzina jednak przekona się, że Dosia mimo tego że jest psem średniej wielkości jest bezproblemowa.....
  23. [quote name='piechcia15']a ja bym nie dramatyzowała. Stało się to trudno, ale nie faszerowała bym psa chemikaliami dla wygody:( Trzeba pilnować i koniec. Czasami tak jest że pierwsza cieczka jest mało zapachowa i wogóle mało obfita. Często suki sa ta czyste i bardzo się wylizują że plamienie jest znikome. Trzeba ciaśniej obroże zrobić aby sie nie wywinęła i trudno, trzeba przeżyć. Powodzenia.[/QUOTE] taaaaa jasne :/ jedź na wczasy z suką z cieczką to zobaczysz jaka to atrakcja. to nie to samo co w domu, gdzie wyjdziesz z psem 3-4 razy dziennie na smyczy i jakoś to jest. A co innego na wyjeździe, nikt nie siedzi cały dzień w domu, a kundle z całej wsi łażą za suką. Większymi chemikaliami szprycujesz psa w bylejakiej karmie... Poza tym jeśli są takie możliwości to można z nich skorzystać - po co bierzesz znieczulenie u dentysty? to też dodatkowe obciążenie dla organizmu, a jest jakby nie było dodatkową usługą. Pierwsza cieczka jest może i mniej obfita, ale wydzielany zapach dla innych psów raczej nie ma wiele z tym wspólnego. miejmy nadzieję jednak że nie będzie tak źle :)
×
×
  • Create New...