Jump to content
Dogomania

Cerber

Members
  • Posts

    2979
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cerber

  1. heheheh o Cerberze to chyba nic nie mówię :D:D:D:D:D:D Jak tylko otworzyłam drzwi, wyleciał do mnie wielki włochaty Cerberowaty stwór, który zaczął na mnie skakać, lizać mnie po rękach i wąchać. No przywitanie to miałam bez wątpienia bardzo chuczne, musiałam rzucić toboły na ziemię i zająć się wielkim, włochatym, Cerberowatym stworem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ubóstwiam tego psa, za to, że jest taki kochany i że okazuje mi taką miłość. W końcu sam siedział 5 dni :D
  2. Dobry :D Kora powiedz: Kto tu jest przygłup to jest prygłup, bo ja na pewno nie :D
  3. Witam serdecznie:):):) [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5492/zafirankayl6.jpg[/IMG] Perzepiękna fotka, wygląda jak prawdziwy portret :):loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  4. Witam was wszystkich, moi kochani. Widzę, że o mnie nie zapomnieliście i podczas mojego pobytu na wakacjach odwiedzaliście moją galerię, dzięki wam wielkie :* No ja juz wróciłam jak zauważlyliście. W zielonej było bosko - dowiedziałam się, że to miasto nie jest wcale większe od mojego ( ja myślałam, że jest i to sporo) Pierwszego dnia byliśmy w mieście, chodziliśmy z Kasią i Michałkiem (córka mojego chrzesnego i jej synkiem) po sklepach, potem w filharmoni i na końcu w przeopięknej palmiarni (niestety skleroza dała znać i w ten dzień aparat zostawiłam w domu :/ ) Drugiego dnia pojchałam z Kasią do szkoły muzycznej, gdzie uczy się grać na skrzypcach Michaś. Po wyjściu ze szkoły od razu polecieliśmy do sklepu, ja sobie kupiłam kurtkę na zimę i prześliczną piżamkę. No i uwieńczeniem tych spacerów był basen, a raczej aquaparku ( dla tych co nie wiedzą, to taki duży basen, znaczy kilka basenów - z resztą zobaczycie na fotkach) było ekstra, bo ja kocham pływanie. Jak wróciliśmy to padliśmy jak muchy. A no ten baen jest w Polkowicach, jakieś 70 lub troszkę więcej kilometrów od Zielonej Gróry. Nazajutrz, czyli wczoraj byliśmy w miejscowości ,,Łogów'', byliśmy tam m.in. dlatego., że tam nurkuje mąż Kasi Maksym (Maksym jest rodowitym rosjaninem, cały czas nawija do Michała po rosyjsku, uwielbia nurkować i jest lekarzem - podleczył mi wczoraj oko, bo miałam zapalenie spojówki i zakwasy, bo wieczorem poszłam z Kasią pobiegać). Podczas kiedy Maksym pływał, Ja, Kasia i Miszka (Michał) poszliśmy na zamek joannitów, właściwie na wieże nie weszliśmy bo Kasia ma lęk wysokości ale chodziliśmy w środku. Gdy Maks wrócił po nurkowaniu to weszłam z Nim i z Miszką na wieżę. Wieczorem pojechalimy wszyscy we czworo do Matki Maksyma (rodowitej rosjanki - skrzypaczki operowej, która gra właśnie w tej filharmoni, w której byliśmy w pierwszy dzień) No i dziś podróż do domu. Podróż byłaby dokonałym uwieńczeniem wszystkich dni spędzonych w zielonej ( a to z teo względu, że ja uwielbiam jeździć samochodem), ale w połowie drogi zorientowaliśmy się, że Kasia i Maks nie wzięli ubrań ze sobą :/ mieli się wracać, ale ze względu na mnie i Michała tego nie zrobili. Dojechałam do domu na 18 bezpośrednio właściwie do Kościoła, bo dziś była masza za moją mamę - wróciłam do domu, wyszłam z psem no i teraz siedze przy kompie i właśnie napisałam tego posta. Jutro dodam trochę fotek, bo dziś już mi się nie chce :)
  5. [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/3637/lasek6mg7.jpg[/IMG] O ja co to jest :D:D:D:D:D:D:D Hakerek wygląda Tu jak potwór z bagien :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. Dobry wieczór. Co tam słychać u Ozzulka i jego wspaniałej pani? :)
  7. Witam :):):) jestem już w Zieloej Górze i jest suuuuuuuper. Dziś byłam w mieście i palmiarni i filharmoni i było ekstra. Jutro jedziemy do Akwaparku do Polkowic i na pewno też bvędzie ekstra. Pojutrze jedziemy nad jakieś jezioro i na zamek jezuitów, a w poniedziałek chyba jeszcze do miasta i po południu do Kowala. Witam Cię Martuś, widzę, że odzyskałaś hasło. W jaki sposób???????? Lemonca ja narazie fotek nie dodam, bo nie ma mnie w doimu, a Cerbera ze sobą nie wzięłam. Jak wrócę do Włocławka to dodam foty z wakacji :D:D:D:D
  8. Ale skoczny psiak, jak kangur :)
  9. [quote name='Alynkaaa']a gdzie fotecki????:mad: :mad: :mad: nie ma takich tylko gadu gadu a foteknie widac...ojjj chyba komus sie dostanie....:evil_lol: :evil_lol:[/quote] No Olka, postaraj sie z fotami. A Ty Alynkaaa mówisz, żeby Ola dała fotki, a sama ich nie dajesz :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  10. Fotki jak zawsze boskie
  11. [quote name='haska_12']Husky też takie mają :eviltong: Nio to czekamy na fotoski diabełka :diabloti:[/quote] No oczywiście :) Ale malamuty, chyba są bardziej potężne, bardziej puchate i większe troche.
  12. Witam wszystkich!! :D:D [quote name='Usia']kto sie bedzie zajmował Cerberkiem :roll: ? -pytam, z czystej ciekowosci,skoro ty wyjezdzasz na 5 dni to kto nam bedzie tu zdjecia wklejał :mad: przyznaj sie,a moze bedzie cisza :shake: ??[/quote] Ceerberem będ\ie zajmowała moja dobra koleżanka. Będzie do niego przychodziła codziennie, a nawet czasem zabierze go do siebie do domu. Ona jeet moją sąsiadką, więc Cerber będzie miał z nią dobrze. Cerbera już obkupiłam (w sensie jedzenie) na 5 dni, chomiki z reszta tez. A na forum będzie raczej cicho :( może z raz albo 2 wskocze, zobaczyć co tam u was słychać, ale fotaek na pewno żadnych nie dam.
  13. Ehhhh dzięki za odwiedzinki :D:D:D:D:D Ja Tobie Alynkaaa też zazdroszczę, że mieszkasz nad zalewm wiślanym. Ty tam na dodatek możesz chodzić z Figą na spacerki, a ja dosyć, że jadę na 5 dni tylko, to jeszcze bez Cerbera :-(
  14. Boskie, psaki. To malamut??? Malamuty mają bombowe uszy, jak byłam na wystawie, to tylko uszy malamutom najbardziej głaskałam, bo są takie mięciutkie. Po prosty boskie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Dzięki za odwiedzinki :)
  15. No i ostatnia sesja zdjęciowa nie w kolorach biało-czarnych i sepi. [IMG]http://images4.fotosik.pl/134/d14576fd0af434a5.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/134/22014a4f8d988cd3.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/134/6f6640dd1a75eead.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/134/7ead6c9e1f392b25.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/180/383725a79b5a7894.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/171/2fa045074a6333ee.jpg[/IMG]
  16. To kilka kolorowych fotek opisujących przyrodę. [IMG]http://images3.fotosik.pl/171/322b41ba0ef65c7a.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/171/41c390467b2ac1f5.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/134/c73a01c4eae23504.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/171/f994c9d3264ce97a.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/171/b8d627bd4b34d0ed.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/171/189e2a77263a0f41.jpg[/IMG]
  17. Ojej zapomniałabym o fotkach. Zaraz dodam, tylko jepomniejsze i wgram.
  18. [quote name='Ola&Kora']Z niemca jeszcze nie oddała, ale za to z chemii trzy dostałam :angryy: Liczyłam chciaż na cztery... ale trudno sie mówi i żyje sie dalej, z trójką też sie zdaje :eviltong: [/quote] A dziś dostałam 4 z histy :D:D:D z całego napoleona, a za tydzień mamy sprawdzian z 5 tematow m.in. właśnie napoleon będzie ( NO REWOLUCJA FRANCUSKA, ROZBIORY POLSKI, WIOSNA LUDOW W POLSCE ITP.) [quote name='Ola&Kora'] No cóż Kora była dzisiaj nad Wisłą i bała sie kamienia :evil_lol: tzn, poziom wody był wysoki i woda przykryła duży kamień tak że tylko czubek nad wode wystawał. A że fale tak fajnie go jeszcze obmywały, że Kora myślała że to jakiś zwierz. No więc skacze wokół niego, skamle, szczeka odskakuje przy większej fali :roll: Normalnie idiotka jakaś :evil_lol: Ale przynajmniej ja miałam ubaw :eviltong:[/quote] już sobie wyobrażam jak to musiało wyglądać. Ehhhh cała Kora :)
  19. Dzięki, dzięki Zaraz dodam foty, ale najpierw muszę wyjść z Cerberem an spacer.
  20. [quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=teal][I]dziękuje , dziś w miarę dobrze ....chociaż najlepsze mam w weekendy[/I][/COLOR] [I][COLOR=teal][/COLOR][/I] [/quote] ja też :D:D:D:D:D
  21. Witam wszystkich :):):) Od jutra przez 5 dni być moze nie będzie mnie na forum. Wyjeżdżam do Zielonej Góry na spóźnione wakacje. Nie znaczy to, że nic tam robić nie będę, bo w wolnych chwilach przysiądę do lekcji. Nie zabieram ze sobą Cerbera bo nie ma gdzie. Cerber zostaaje w domku, pod okiem mojej kooleżanki :) Kiedy wrócę pokażę wam foty z pobytu tam. Mówię to wam, żebyście się nie dziwili, że nie zaglądam na foeum. No nic, poźniej dodam fotki :)
×
×
  • Create New...