-
Posts
2979 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cerber
-
heheheh o Cerberze to chyba nic nie mówię :D:D:D:D:D:D Jak tylko otworzyłam drzwi, wyleciał do mnie wielki włochaty Cerberowaty stwór, który zaczął na mnie skakać, lizać mnie po rękach i wąchać. No przywitanie to miałam bez wątpienia bardzo chuczne, musiałam rzucić toboły na ziemię i zająć się wielkim, włochatym, Cerberowatym stworem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ubóstwiam tego psa, za to, że jest taki kochany i że okazuje mi taką miłość. W końcu sam siedział 5 dni :D
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Cerber replied to Usia's topic in Foto Blogi
Dobry wieczór -
Dobry :D Kora powiedz: Kto tu jest przygłup to jest prygłup, bo ja na pewno nie :D
-
Witam serdecznie:):):) [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5492/zafirankayl6.jpg[/IMG] Perzepiękna fotka, wygląda jak prawdziwy portret :):loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Witam was wszystkich, moi kochani. Widzę, że o mnie nie zapomnieliście i podczas mojego pobytu na wakacjach odwiedzaliście moją galerię, dzięki wam wielkie :* No ja juz wróciłam jak zauważlyliście. W zielonej było bosko - dowiedziałam się, że to miasto nie jest wcale większe od mojego ( ja myślałam, że jest i to sporo) Pierwszego dnia byliśmy w mieście, chodziliśmy z Kasią i Michałkiem (córka mojego chrzesnego i jej synkiem) po sklepach, potem w filharmoni i na końcu w przeopięknej palmiarni (niestety skleroza dała znać i w ten dzień aparat zostawiłam w domu :/ ) Drugiego dnia pojchałam z Kasią do szkoły muzycznej, gdzie uczy się grać na skrzypcach Michaś. Po wyjściu ze szkoły od razu polecieliśmy do sklepu, ja sobie kupiłam kurtkę na zimę i prześliczną piżamkę. No i uwieńczeniem tych spacerów był basen, a raczej aquaparku ( dla tych co nie wiedzą, to taki duży basen, znaczy kilka basenów - z resztą zobaczycie na fotkach) było ekstra, bo ja kocham pływanie. Jak wróciliśmy to padliśmy jak muchy. A no ten baen jest w Polkowicach, jakieś 70 lub troszkę więcej kilometrów od Zielonej Gróry. Nazajutrz, czyli wczoraj byliśmy w miejscowości ,,Łogów'', byliśmy tam m.in. dlatego., że tam nurkuje mąż Kasi Maksym (Maksym jest rodowitym rosjaninem, cały czas nawija do Michała po rosyjsku, uwielbia nurkować i jest lekarzem - podleczył mi wczoraj oko, bo miałam zapalenie spojówki i zakwasy, bo wieczorem poszłam z Kasią pobiegać). Podczas kiedy Maksym pływał, Ja, Kasia i Miszka (Michał) poszliśmy na zamek joannitów, właściwie na wieże nie weszliśmy bo Kasia ma lęk wysokości ale chodziliśmy w środku. Gdy Maks wrócił po nurkowaniu to weszłam z Nim i z Miszką na wieżę. Wieczorem pojechalimy wszyscy we czworo do Matki Maksyma (rodowitej rosjanki - skrzypaczki operowej, która gra właśnie w tej filharmoni, w której byliśmy w pierwszy dzień) No i dziś podróż do domu. Podróż byłaby dokonałym uwieńczeniem wszystkich dni spędzonych w zielonej ( a to z teo względu, że ja uwielbiam jeździć samochodem), ale w połowie drogi zorientowaliśmy się, że Kasia i Maks nie wzięli ubrań ze sobą :/ mieli się wracać, ale ze względu na mnie i Michała tego nie zrobili. Dojechałam do domu na 18 bezpośrednio właściwie do Kościoła, bo dziś była masza za moją mamę - wróciłam do domu, wyszłam z psem no i teraz siedze przy kompie i właśnie napisałam tego posta. Jutro dodam trochę fotek, bo dziś już mi się nie chce :)
-
[IMG]http://img178.imageshack.us/img178/3637/lasek6mg7.jpg[/IMG] O ja co to jest :D:D:D:D:D:D:D Hakerek wygląda Tu jak potwór z bagien :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Dobry wieczór. Co tam słychać u Ozzulka i jego wspaniałej pani? :)
- 78403 replies
-
Witam :):):) jestem już w Zieloej Górze i jest suuuuuuuper. Dziś byłam w mieście i palmiarni i filharmoni i było ekstra. Jutro jedziemy do Akwaparku do Polkowic i na pewno też bvędzie ekstra. Pojutrze jedziemy nad jakieś jezioro i na zamek jezuitów, a w poniedziałek chyba jeszcze do miasta i po południu do Kowala. Witam Cię Martuś, widzę, że odzyskałaś hasło. W jaki sposób???????? Lemonca ja narazie fotek nie dodam, bo nie ma mnie w doimu, a Cerbera ze sobą nie wzięłam. Jak wrócę do Włocławka to dodam foty z wakacji :D:D:D:D
-
Ale skoczny psiak, jak kangur :)
-
[quote name='Alynkaaa']a gdzie fotecki????:mad: :mad: :mad: nie ma takich tylko gadu gadu a foteknie widac...ojjj chyba komus sie dostanie....:evil_lol: :evil_lol:[/quote] No Olka, postaraj sie z fotami. A Ty Alynkaaa mówisz, żeby Ola dała fotki, a sama ich nie dajesz :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
Fotki jak zawsze boskie
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Cerber replied to Usia's topic in Foto Blogi
[quote name='haska_12']Husky też takie mają :eviltong: Nio to czekamy na fotoski diabełka :diabloti:[/quote] No oczywiście :) Ale malamuty, chyba są bardziej potężne, bardziej puchate i większe troche. -
Witam wszystkich!! :D:D [quote name='Usia']kto sie bedzie zajmował Cerberkiem :roll: ? -pytam, z czystej ciekowosci,skoro ty wyjezdzasz na 5 dni to kto nam bedzie tu zdjecia wklejał :mad: przyznaj sie,a moze bedzie cisza :shake: ??[/quote] Ceerberem będ\ie zajmowała moja dobra koleżanka. Będzie do niego przychodziła codziennie, a nawet czasem zabierze go do siebie do domu. Ona jeet moją sąsiadką, więc Cerber będzie miał z nią dobrze. Cerbera już obkupiłam (w sensie jedzenie) na 5 dni, chomiki z reszta tez. A na forum będzie raczej cicho :( może z raz albo 2 wskocze, zobaczyć co tam u was słychać, ale fotaek na pewno żadnych nie dam.
-
Ehhhh dzięki za odwiedzinki :D:D:D:D:D Ja Tobie Alynkaaa też zazdroszczę, że mieszkasz nad zalewm wiślanym. Ty tam na dodatek możesz chodzić z Figą na spacerki, a ja dosyć, że jadę na 5 dni tylko, to jeszcze bez Cerbera :-(
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Cerber replied to Usia's topic in Foto Blogi
Boskie, psaki. To malamut??? Malamuty mają bombowe uszy, jak byłam na wystawie, to tylko uszy malamutom najbardziej głaskałam, bo są takie mięciutkie. Po prosty boskie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Dzięki za odwiedzinki :) -
No i ostatnia sesja zdjęciowa nie w kolorach biało-czarnych i sepi. [IMG]http://images4.fotosik.pl/134/d14576fd0af434a5.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/134/22014a4f8d988cd3.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/134/6f6640dd1a75eead.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/134/7ead6c9e1f392b25.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/180/383725a79b5a7894.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/171/2fa045074a6333ee.jpg[/IMG]
-
To kilka kolorowych fotek opisujących przyrodę. [IMG]http://images3.fotosik.pl/171/322b41ba0ef65c7a.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/171/41c390467b2ac1f5.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/134/c73a01c4eae23504.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/171/f994c9d3264ce97a.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/171/b8d627bd4b34d0ed.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/171/189e2a77263a0f41.jpg[/IMG]
-
Ojej zapomniałabym o fotkach. Zaraz dodam, tylko jepomniejsze i wgram.
-
[quote name='Ola&Kora']Z niemca jeszcze nie oddała, ale za to z chemii trzy dostałam :angryy: Liczyłam chciaż na cztery... ale trudno sie mówi i żyje sie dalej, z trójką też sie zdaje :eviltong: [/quote] A dziś dostałam 4 z histy :D:D:D z całego napoleona, a za tydzień mamy sprawdzian z 5 tematow m.in. właśnie napoleon będzie ( NO REWOLUCJA FRANCUSKA, ROZBIORY POLSKI, WIOSNA LUDOW W POLSCE ITP.) [quote name='Ola&Kora'] No cóż Kora była dzisiaj nad Wisłą i bała sie kamienia :evil_lol: tzn, poziom wody był wysoki i woda przykryła duży kamień tak że tylko czubek nad wode wystawał. A że fale tak fajnie go jeszcze obmywały, że Kora myślała że to jakiś zwierz. No więc skacze wokół niego, skamle, szczeka odskakuje przy większej fali :roll: Normalnie idiotka jakaś :evil_lol: Ale przynajmniej ja miałam ubaw :eviltong:[/quote] już sobie wyobrażam jak to musiało wyglądać. Ehhhh cała Kora :)
-
Dzięki, dzięki Zaraz dodam foty, ale najpierw muszę wyjść z Cerberem an spacer.
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=teal][I]dziękuje , dziś w miarę dobrze ....chociaż najlepsze mam w weekendy[/I][/COLOR] [I][COLOR=teal][/COLOR][/I] [/quote] ja też :D:D:D:D:D
- 78403 replies
-
Witam wszystkich :):):) Od jutra przez 5 dni być moze nie będzie mnie na forum. Wyjeżdżam do Zielonej Góry na spóźnione wakacje. Nie znaczy to, że nic tam robić nie będę, bo w wolnych chwilach przysiądę do lekcji. Nie zabieram ze sobą Cerbera bo nie ma gdzie. Cerber zostaaje w domku, pod okiem mojej kooleżanki :) Kiedy wrócę pokażę wam foty z pobytu tam. Mówię to wam, żebyście się nie dziwili, że nie zaglądam na foeum. No nic, poźniej dodam fotki :)