Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. Moja Majucha :iloveyou: Ja już się nie doczekam tej soboty u Ciebie :loveu::loveu::loveu::loveu: Wymęczę ją za wszystkie czasy :loveu::loveu: A tak wogóle, to zostajecie u mnie na noc? :diabloti:
  2. [quote name='Kaya93']Dobra dobra wyrodny chrześcijaninie xD:evil_lol: Zrobiłam Ci zdjęcia w szeleczkach xD:loveu: Nie wiesz Kto to Nuczuś!:mad:Wstyd! Taki naj naj naj:loveu:[/quote] Pokaż :loveu: Dziecko, nie Nuczuś, tylko Wnuczuś :lol:
  3. [QUOTE] To jest Wnuczuś! Spytaj się Mati, bo to on jest jej. :evil_lol: [/QUOTE] Pierwszy raz mi post przeskoczył! I to u Ciebie w galerii, czy to jakieś fatum nad nią ciąży, że tu tak posty skaczą? :-o
  4. To jest Wnuczuś! Spytaj się Mati, bo to on jest jej. :evil_lol:
  5. Bosz, dziecko, to jest Wnuczuś, spytaj się Mati. :evil_lol: I to niby Twój :eviltong:
  6. No sama mówisz, że plany się zmieniły, więc nie mów, że ja kłamię. :mad: Idź się schowaj, bierzmowana :evil_lol: Nuczusia? ;o Któż to?
  7. [QUOTE] Ilona - ''To raczej Paulina zwraca na Ciebie uwagę, prawie jakbyś była K.'' że co:mad: jeszcze raz porównasz to cos do mojej Monisi:mad::mad: A dzis ją sobie na hiszp wymolestowałam za wsze czasy :loveu: nie :evil_lol::diabloti: I właśnie! Moniku Ty mój w sobote rano jedziemy we 3 do schroniska, a potem ok 13 do Ilonki i ja Was tam przepytam oj przepytam xD:evil_lol::eviltong: [/QUOTE] Hahah :diabloti: Ok, zapiszesz nas? A w piątek też idziemy? :D
  8. [quote name='HuSkYy-Paulina-94']my w schronisku będziemy dopiero w czwartek :placz::placz::placz::placz::placz::placz::loveu::loveu::loveu: a wy ??[/quote] My w piątek jak coś. :razz:
  9. [quote name='Moniek193']A ja nie wiem czy w sobote przyjade:placz:Bo mam w pon i wt egzaminy do bierzmowania:placz:Moje nauka nie zna konca:placz::placz: Wiec foty beda na weekendzie:loveu:[/quote] Nie wymiguj się, ja mam we wtorek egzamin z bierzmowania i jakoś Was zaprosiłam, więc musicie być, rozumiesz? :diabloti: MUSICIE! :cool3: A jak coś to się pouczymy razem, Paulina nas popyta. :evil_lol:
  10. [quote name='Moniek193']Na psy:crazyeye:Zawsze myslalam ze na mnie:placz::evil_lol: Zdjecia jakie zdjecia:roll:Beda po testach:diabloti:Haha mam takie jedne pt. "Spotkanie Sary i Cezara":loveu:Ale to jak mowila na weekendzie:diabloti:[/quote] To raczej Paulina zwraca na Ciebie uwagę, prawie jakbyś była K. :diabloti: Na weekendzie? Chyba żartujesz! Na weekendzie to do mnie przyjeżdzacie i jak wstawisz zdjęcia, coo? Mają być jutro najpóźniej, rozumiemy się? Czy chcesz pogadać inaczej? :evil_lol:
  11. A ja dziewczyn nie kojarzę, no ale dobra, w schronisku zwracam uwagę raczej bardziej na psy. :loveu: Dawaj zdjęcia Sarci! :loveu:
  12. [quote name='Kaya93'] Że niby ja jej coś robie:evil_lol: dobrze, że nie widziałaś w jakim ja stanie byłam:diabloti: Gwarantuje, że na egazminach, nic nie jest w stanie mnie rozproszyć:eviltong: a poza tym będzie to coś siedziało za mna i nie bede tego czegoś widzeć:multi: a tak w ogole to nie wiem o co Ci chodzi xD dodam zdjęcia, Majuchny w szeleczkach jak zrobie:eviltong: A niby skąd mam wiedzieć jak to sie sprawdza:oops:kombinuj dziewczyno niech Twe lęki przeminą tra tatata - czy jakos tak :evil_lol:[/quote] Haha, chciałabym to widzieć. :diabloti: A ja jestem pewna, że coś lub ktoś Cię rozproszy i dostaniesz z tego powodu mniej punktów, niż byś chciała. :evil_lol: To weź sie dowiedz, bo jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś kupi chodzący zegarek, niż niechodzący. :evil_lol: [SIZE=3][B]I zapraszam na Lolusiowy bazarek[/B] :multi:: [/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-szelki-smycz-rogz-inne-na-lolusia-ze-zlamanym-kregoslupem-do-3-05-a-136053/[/URL]
  13. Zrobiłam Lolusiowi bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-szelki-smycz-rogz-inne-na-lolusia-ze-zlamanym-kregoslupem-do-3-05-a-136053/[/URL] HOP! :multi:
  14. Zapraszam na rogzowy i trochę muscatowy bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-szelki-smycz-rogz-inne-na-lolusia-ze-zlamanym-kregoslupem-do-3-05-a-136053/[/URL] ;) Onomato-Peja - super wzorek, tylko szkoda, że rozmiarówka taka dziwna jest w RD :-(
  15. [QUOTE] No to super jeszcze powiedz że pierwszą połową lippca to sie spotykamy kochana :multi::evil_lol: Nie ma że boli Z Czikuśną będziesz?? :loveu: [/QUOTE] Jeszcze nie wiem kiedy, dam Ci jakoś znać jak już się coś dowiem! :loveu: A jak coś to nie będe z Czikową tylko ze znajomymi :diabloti: Jeśli wogóle wypali. :evil_lol: [URL]http://i574.photobucket.com/albums/ss185/anitaa12__/BartiLuna380.jpg[/URL] - Jaką ma falowaną sierść na uszkach :loveu: [URL]http://i574.photobucket.com/albums/ss185/anitaa12__/BartiLuna386.jpg[/URL] - MÓJ piękny!! :iloveyou: :iloveyou: Udanego weekendu (chociaż już się prawie kończy :evil_lol:)
  16. [URL]http://i44.tinypic.com/2ecd76a.jpg[/URL] - Co tam Pańcia ma? [URL]http://i39.tinypic.com/27zgtgw.jpg[/URL] - Oczyska :loveu: [URL]http://i44.tinypic.com/347ic92.jpg[/URL] - Zajączek ^^ A jak fajnie skacze! I przeszkody jakie fajne :razz:
  17. [URL]http://lh3.ggpht.com/_M57Fqbzg_OA/SeXz8Nx1jII/AAAAAAAABxs/f2FnwPXf1_M/s640/Obraz%20016.jpg[/URL] - Bosz, co Ty jej tu zrobiłaś, że ma taki wzrok? :evil_lol: A wogóle to Ty się chyba nie będziesz mogła skupić na tych egzaminach... Wiesz z czyjego powodu.... :diabloti: Pokaż Majuchę w szelkach! :mad: A ten zegarek co mi dałaś na bazarek, to jak mam sprawdzić czy on działa, bo już nie wiem? Zdjęcia porobiłam już wszystkim rzeczom. :loveu:
  18. Monika, zacznę ten bazarek bez tych Twoich rzeczy, ok? Chyba, że mi je dasz na jutro rano. :cool3: Nie ucz się, nie ucz!! Ja się nie uczę :diabloti: Myślę, że na 80 pkt jakoś napiszę. :lol:
  19. [URL]http://lh4.ggpht.com/_M57Fqbzg_OA/SejbRivl5tI/AAAAAAAAB8s/OWMC9b0rndQ/s640/Obraz%20074.jpg[/URL] - Mój Rexonek :buzi: A Kropy zdjęcie trzeba przekręcić. :evil_lol:
  20. Jak się słodko bawi, prawie jak szczeniaczek :loveu: :loveu: Gdzie taki kijaszek znalazł? :evil_lol:
  21. Witajcie :multi: [URL]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/lipiec%202007/2299cz1l1-11.jpg[/URL] - Klon Szelmy :loveu::loveu: [URL]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/lipiec%202007/Kwiecie240.jpg[/URL] - Ciekawa jestem, czy orce pomogła ta psychoterapia? :evil_lol: Super tam macie tereny, koło nas nie ma żadnego takiego jeziorka, same strumyki tylko. :shake:
  22. [quote name='Kaya93']:mad: odezwała sie ta co w ogóle nie gada :evil_lol: B.... nie wiem możesz sobie wymyslić jakieś imie np: Bartek :cool3: wszystko tylko nie K:angryy: Jasne nie ma zadnej tylko sama przy mnie wymyslalas historyjki i sie smiałaś:placz: K to K tamto bo chcialam żebys znalazła swoja 2 połówke chciałąm Ci pomóc w znalezieniu prawdziwej miłości:eviltong: zrobiłąm to for ju:loveu: a ty sie na mnie dogrywasz:shake: Ha czyli jednak sie nabrłaś:multi:ale ja mam talent :evil_lol:[/quote] Taaa, Wy wszystkie jesteście takie nieśmiałe babki. :evil_lol: Trudno, zostaje K i koniec, przecież nie zmienisz swojego przeznaczenia, prawda? Jakie historyjki? My się znamy tak w ogóle? :diabloti: Taaa i niby dla mnie tak się zachwycałaś nie powiem czym K? Jasne, bo Ci uwierzę. :evil_lol: Dzisiaj postaram się o jakieś zdjęcia, bo pusto tutaj.
  23. [quote name=':: FiGa ::'] A mojej Fizgli zaczęło odwalać :evil_lol: Łazi po domu, skomle, wydarła z kosza wczorajsze opatrunki Desiry. Z mamą doszłyśmy do wniosku, że tęskni :evil_lol: Jestem pod wrażeniem - nawet naszą wredotę udało się Frei w sobie rozkochać :evil_lol: Szalooona :loveu: A Figowa ok, już myśli o następnym tymczasowiczu :lol:[/quote] Gdyby Czika wykazała jakieś pozytywne emocje do psów, byłoby super, ale to niemożliwe. :evil_lol: Ale Figula to wiadomo, że tęskni, w końcu Des to tak jakby jej rodzina, bo obie kropy. :loveu: Kolejny tymczasowicz też kropkiem będzie? :razz:
  24. <Przedziera się przez fale tysięcy postów :evil_lol:> [QUOTE]Przed chwilka wróciłam ze spacerku z Mają i ostatnio zrobiłam jej takie belki do przeskakiwania, i ładnie jej szło a teraz cos jej sie odmieniło i nie chciała za nic tego przeskoczyć a więc postanowiłam, że pokaże jej jak to sie robi, a że ciemno sie robiło, to jakoś nie zauważyłam belki i zamiast ja przeskoczyć ja sie o nia podknełam i wyryłam zębami o kolejna belke:placz::angryy: Teraz mam taką warge opuchniętą taką banie wielką :evil_lol: dobrze że zęby całe:oops::roll:[/QUOTE] Haha, Ty masz jakieś dziwne przyciąganie do ziemii. Albo to ona Cię tak lubi. :evil_lol: Dawaj zdjęcia Mai, bo już nie było chyba z 2 str (nie wiem dokładnie ile, bo mam 100 postów na str :evil_lol:) ! A te szelki ode mnie już są dobre na Maję czy jeszcze nie? Czy może znowu się "zepsuły"? :diabloti:
  25. [URL]http://i41.tinypic.com/25qgajm.jpg[/URL] - Chodź do mnie Łaciata, no chodź! :iloveyou: Jak tam Figa i Figowa po rozstaniu z Des? Trzymacie się? :calus:
×
×
  • Create New...