Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SCC5gDeIbWI/AAAAAAAACtU/AUhouBRfX-M/DSC08429.JPG?imgmax=640[/IMG]
  2. [I]Mój też wooooolny, ale ujdzie, ujdzie. Do ruchu niezbyt się nadaje, raczej do statyki. Ale od czasu do czasu zdarza mu się dobrze ująć obraz. Teraz zbieram na Sigmę 70-300mm, jak już wcześniej pisałam, zobaczymy czy będzie lepsza. :)[/I]
  3. [quote name='g_o_n_i_a']Słodko tu wyszła Czikula hihihi :loveu: [URL]http://img213.imageshack.us/img213/9969/czikifk7.jpg[/URL] A jak wyglądało zdjecie w oryginale? :cool3:[/quote] [I]Gonia, witanko! :multi:[/I] [I]Może nie będe tu pokazywała :eviltong: Ale zaszumione było i barwy nie te co trzeba[/I] :evil_lol:
  4. [quote name='Magdalenkl']zainwestować w nowy komputer nawet ci mogę zaproponować sklep gdzie wszystko dobre dają a za niewiele:cool3:[/quote] [I]Mój laptop jest młody, ma dopiero niecały rok... :eviltong:[/I] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/4500/dsc08513zn2.jpg[/IMG] [I]Strasznie mi się podoba to zdjęcie :loveu: Tu tylko zmniejszone i ramka dodana, a tak to bez żadnych innych dodatków :)[/I]
  5. [quote name='Nera-']No własnie to jeszcze gorzej niz rok 2000 :roll: Niewiem po co wydawnictwa jeszcze daja naklad czegos takiego w sklepach - co prawda mozna sie z tego cos dowiedziec ale wiadomo polowe oczami sie przeleci jakie bzdury o dominacji... Moim zdaniem teraz na nakład powinny iśc ksiazki lekko świerzsze- 2004,2005,2006,2007 no i 2008 oczywiscie. Teraz nagle naskok jest na te opowiadaniowe, Ok jest to fajna ksiazke na lekką wiosenną czytanke w piekne dni ale jakos wiekszej wiedzy niestety z tego niewyniesiesz :shake: Niech lepiej ktoś sie tym zajmie bo niedlugo poprostu znow bedziemy widziec bicie zmysza psa albo ciągniecie go za obroze podczas "szkolenia" :roll::shake:[/quote] [I]Ze starszych książek można sie dużo dowiedzieć, czasem nawet więcej niż z tych nowych. Fajnie byłoby tak poczytać psią książkę z początku XX wieku :evil_lol: Co do Fishera, to mam jedną jego książkę i fakt, bardzo dużo o dominacji. Ale czasem taka wiedza może sie przydać. Takie po prostu były metody sprzed 15 lat, teraz są inne i fajnie, że na rynku jest zróżnicowanie książek, nie tylko te nowe. :cool3:[/I]
  6. [I]Allegro ORZESZKA [/I][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=360048434"][I]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=360048434[/I][/URL] [I]Proszę o aktualizację :)[/I]
  7. [I]Dziękujemy za allegro! :) Już wrzucam adres do ogólnego rzeszowskiego wątku.[/I] [I]Orzeszek na pierwszą maszeruj![/I]
  8. Bardzo się cieszę, że zdjęcia się aż tak podobają! :multi: Wprawdzie nie wszystkie wyszły tak, jakbym chciała (gdzie niegdzie barwa za bardzo nasycona, gdzie indziej ostrość), ale jak się podobają to super. :) Trzymam kciuki za to, żeby ktoś Kaja wypatrzył przez allegro. Ewcia, jak będą jacyś obserwatorzy to napisz nam tutaj. :) Na pierwszą biało-rudy duecie :loveu:
  9. [I]Kretulka hopsaj! :)[/I]
  10. [I]Zdjęcia już wgrałam, a nikt nie wkleja tu ich. :mad: Jak do jutra nie będą to wstawię, bo dziś już nie zdążę. A Kleksik chce się pokazać! :)[/I]
  11. [I]Gronio hopsaj :)[/I]
  12. [I]Wszystkiego najlepszego Azulko! :buzi: Życzę Ci szczególnie dłuuuuugiego życia u boku swojej rodzinki! :calus:[/I]
  13. [I]Co to dziś? Arni, Megi - oba kwiatki wąchają :D Mizianka dla Arnika! :calus:[/I]
  14. [quote name='Rottie']"tylko".... 1200 zł za bezpapierowego kundelka![/quote] [I]Jeszcze do tego "ratlerka".. Skoro 'rasowy' to powinien być pinczer miniaturowy, a nie.[/I]
  15. [quote name='Dalmatynkaa']Szarego mydła :evil_lol: Ps. Fredi nie był już kąpany z rok chyba :lol:[/quote] [I]No co Ty? :-o Ale naprawdę efekty super :cool3:[/I]
  16. [I]O proszę, jaka stacjonatka :evil_lol: Kupowana czy robiona?[/I]
  17. [I]Pakuś się pokazuje :loveu:[/I]
×
×
  • Create New...