Jump to content
Dogomania

carolinascotties

Members
  • Posts

    5031
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by carolinascotties

  1. [B]Warto pamiętać, ze wszelkie grozby, czy straszenie TOZem moga skonczyc sie zle...dla psa! moze stac sie tak (to najczarniejszy - lecz mozliwy scenariusz) - ze w koncu dostanie w leb i nie bedzie po co dzwonic... a do kogo trafi piesek - jesli zostanie przez Was wykupiony? [/B]
  2. :( i to jest według mnie największa głupota świata...żeby takie rasy, czy typy ras wydawać komu popadnie... mam nadzieję, że kiedy skończy się kwarantanna - to wykastrują chłopaka... przeleciałam przed chwila ogłoszenia typu - przygarnę Asta itp. - brak słów na świadomoś c ludzi co do charakterów psich i samego prowadzenia psa... chyba mam dziś dzień zwątpienia...i negacji :(
  3. to wspaniale moja imienniczko :) chlopak bedzie mial ogloszenia!!!! :):):)
  4. Aniu, Ewo - to chyba nie jest tak wazne, zeby wpisywać JUZ-TERAZ. mysle, ze da sie to zalatwic, kiedy bedzie czas :) Aniu - my juz raz na liscie czarnej figurowalysmy ;) - bierz się za pisanie :) czworonozny przystojniak jest bezpieczny - i na pewno nie bedzie mu sie podobalo, jesli (tfu, tfu) zawalisz seminarium! Trzymam za Ciebie kciuki!
  5. a tu wątek, o którym pisałam - AKCJA SIWA MORDKA - AKCJA DLA STARSZYCH PSÓW http://www.dogomania.pl/threads/134345-Siwa-Mordka-akcja-dla-starszych-psA-w-coA-siAE-rusza-prosimy-o-wsparcie tutaj seniorzy - http://www.dogomania.pl/threads/127014-Nowa-strona-o-adopcjach-starszych-psA-w-proszAE-dodawaA*****-i-reklamowaAE dodajcie tam chlopaka :)
  6. warto byloby zrobic mu ogloszenia - to zwiekszy jego szanse - wszystkie oglszenia powinny byc w pierwszym poscie - aby bylo czytelnie :) ja poszukam watku o staruszkach - a kto ma czas i moze pomoc - PROSIMY O OGLOSZENIA!!!!
  7. nie widze swoich postow...nie moge edytowac czegos, czego nie widze - wiec najwyzej bedzie post pod postem ;) tu jest forum bullowatych w potrzebie - wrzuccie tam chlopaka :) [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewforum.php?f=66&sid=a786bee5ed3cec90bb8bd0ffa3954417[/url]
  8. trzeba znalezc kogos, kto zrobi ogloszenia... chlopak musi trafic w dobre rece...
  9. czy pies nadal w schronie? kto moglby zrobic ogloszenia? oby nie trafil do rozmnazaczy... :(
  10. ja moglabym najwczesniej w weekend... widze, ze jest wczesniejszy termin... w razie czego - prosze o PW.
  11. czy piesek jest w zbiorczym wątku staruszków?
  12. [quote name='esperanza']Prawdopodobnie jutro wieczorem właścicielka schroniska będzie jechała do W-wy. Pewnie mogłaby przywieźć Franię do W-wy, ale ktoś musiałby ją przejąć spod M1 w Markach.[/QUOTE] trzeba napisac do ludzi z mapy dogo....
  13. juz jestem - widze, ze transport jest? Greven ma BANa?????
  14. przelalam juz 50 zl do hoteliku za biezacy miesiac
  15. czy mozna prosic o uaktualnienie pierwszego posta - tyak, aby byly w nim linki do ogloszen? przypominam o forum terierkowo :)
  16. juz mogę pisac :) miałam zablokowanyh dostęp - zmieniłam maila w profilu i nie dostałam linka aktywującego :) problem juz rozwiazany - to najwazniejsze |:) Sopelku - trzymam kciuki!!!! Nemko - w tej umowie, ktorą masz jest mowa o kastracji (mam nadzieję :) )...? Dobrej nocy :)
  17. a na przeziebienie mozna 1 ml 2 razy dziennie-syropu Stodal, lub Flegaminy :) sluchajcie a jak szczepienia? myslicie, ze trzeba bedzie doszczepic?
  18. Nemko - jak bedziesz jutro po rozmowie to daj znac - jak znajdujesz Iwonke :) jak wszystko bedzie OK to potem juz tylko zmiana tematu - ze juz zbieramy na DT :)
  19. super!!!! musimy porobic jakowes bazarki... u mnei z tym chwilowo problem bo wyslalam juz wszystko jednej z dogomaniaczek... ale moze ktos z nas pobuszuje po szafach ;)
  20. [quote name='Nemko']jak na dzieci, jak na dzieci....hm, nie wiem jeszcze;/ nie mial kontaktu z dziecmi, ale piesek jest bardzo towarzyski...Ja moge go dowiezc[/QUOTE] Nemko - trzeba zarzadzic zbiorke - ja na poczatek daje 50 zl - ale dopiero w niedziele - :) To bardzo dobrzy ludzie - postawilam ich teraz na nogi i obiecalam, ze rano sie zamelduje - zaraz przesle Ci numer telefonu - jesli chcialabys porozmawiac :)
  21. W domu jest dwojka dzieci - 11 lat i 3,5 - jak pies reaguje na dzieci???
  22. [SIZE=4][B]mam tymczas w szczecinie 150 zl. Miesiecznie!!! Znam ludzi co z transportem???????[/B][/SIZE]
  23. Moze Greven pomoglaby poglowkowac???jest z zachodniopomorskiego - i prosze uaktualnijcie pierwszy post - o miejsce, w ktorym jest piesio :)
  24. mapa dogo - [URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=54[/URL] gdzie jest piesek? chodzi mi o wojewodztwo, miasto... nie doczytalam...
×
×
  • Create New...