ale wrzucaj Michał tutaj centralnie, albo lepiej na [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=7794[/url]
a tutaj na offie to doopie marynie bedziem szeptać :eviltong:
[quote name='sylwiaskalska']
Z tego co wiem od Pana Grzegorza Pan Chabik zna się Gryfonikach dlatego tak cieszy mnie wygrana :)[/quote]
no zna się bo jest z Wrocławia, gdzie P. Grzesiek jest kierownikiem sekcji,
o ile sie nic nie zmieniło. :evil_lol:
jeszcze raz gratuluję i czekam na obiecane fotki, :eviltong:
[quote name='brazowa1']pewnie nie z lęku sie darla,tylko chciala zezrec jamnika i kota :cool1:[/QUOTE]
z czego, z czego? z lęku czy ze strachu, bo istotnie rozróżniam te dwa stany emocjonalne
[quote name='oktawia6']dzisiaj zobaczyła jamnika-na spacerze, zaczęła tak kwiczec jak zażynane prosie:eek2:matko boska, ludzie na balkony powychodzili, Gryfik i
Dandi standardowo w szczek-[U]ale szczek[/U]-[U][B]ona kwik[/B][/U]-to był dźwięk zażynanej świni-[/quote]
dlaczego taka reakcja, czy to wynika z jakiś jej wcześniejszych "doświadczeń" ?
o, no to gratulacje dla Figi - no ale napisz jakie jest zestawienia miotu
Badajoz to wystawa w Hiszpanii łączona z sąsiednią portugalską - coś takiego jak Oberwart. Ja tez muszę zmienić auto bo tym obecnym w taka drogę nie pojadę ;)
[quote name='Milky']Witam
Na reszcie udalo mi sie wejsc na forum i konto mam juz aktywne. Dzieki Piotrek i pozdrowienia dla Oktawi6
Juz wrocilem wiec postaram sie do Ciebie podjechac :lol:[/quote]
siemasz kolego, no koniecznie jesteś u mnie,:p póki co wrzucaj tu wszystkie nowe wieści :evil_lol:
[SIZE=3]No to powiem tak : [B]to jest głos nr 1[/B], i do tego muzyczka [/SIZE]
[URL="http://piotrek6606.wrzuta.pl/audio/7fHMDMeXCp/bruce_dickinson_-_tears_of_the_dragon"][SIZE=4]Bruce Dickinson[/SIZE][/URL]
choć w tym kawałeczku śpiewa wyjątkowo miękko
RUSH to nie jest głos tylko muzyczka, :eviltong: głos to jest Dickinson, potem długo, długo nie ma nic i dopiero wszystkie tam Fredki, Planty, i inne :evil_lol:
a to Twoje to kicha :sad:
[B]i jeszcze muzyczka jakiej można w Nibylandii posłuchać
[/B][URL="http://piotrek6606.wrzuta.pl/audio/p0OQXOQNCl/rush_-_-anagram_for_mongo"]no to proszę: RUSH[/URL]
[quote] i tak w skrócie Ci podałam [/quote]o jessu to mogło być więcej, ale ja przecież tylko jedno zdanie ,
tak lekko dla jaj, no nie mogę, Oktawia!!, Oktawia !!!!!
ale odlot :evil_lol: zejszczę się dziś gacie ze śmiechu :diabloti:
i ty to wszystko wrzuciłaś, no zmiłuj się proszę Cię.
i tylko to jedno zdanie... i masz Ci tekst... :evil_lol:
ale Ty niezła agentka jesteś :cool3:
a to dobre, a czego Ty nie wiesz?, powiedz, no powiedz,
a z tą ścianą dobry pomysł, z tą ściana mi sie podoba, szczególnie jak uruchamia się wyobraźnia :evil_lol: