Kochani! Jest podpisana umowa o organizacji wolontariatu w sosnowieckim schronisku. Umowę podpisał MZUK z Fundacją S.O.S. dla Zwierząt. Z inicjatywą w tej sprawie wystąpił Zarząd MZUK w Sosnowcu. Za nami stoi ponad półroczny wolontariat psi i koci w katowickim schronisku, dobrze prowadzona strona internetowa schroniska, wysoka adopcyjność oraz ponad 2 - letnia dobra współpraca z katowickim schroniskiem.
Fakty te niewątpliwie były wzięte pod uwagę przez MZUK przy wyborze partnera.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w tym wolontariacie do zgłaszania swoich kandydatur na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Generalnie jest to bardzo przykra sprawa. Nie będę pisać co o tym myślę, bo już sama nie wiem co myśleć generalnie. Jednakże w sprawie rzetelności i uczciwości Amikat jako człowieka wypowiedzieć sie chcę. Jest uczciwa i rzetelna. Może tylko za szybko pisze.
Tępa jakaś jestem, nie rozumiem jak ten bazarek działa, chociaż niby rozumiem na czym polega. Jesli zaproponuję imie dla psiaka, to co?
Ponadto uważam, że sunia juz ma imię, niech zostanie Pola.
Zróbcie to co my jak mieliśmy pobita suczkę z Kostuchny. Prasa wiele może. Najlepiej wyborcza i jakaś regionalna. Może udałoby się w TV choćby regionalnej sprawę nagłośnić. Ludzie raczej zareagują. Z samej dogomanii nie da się uzbierać takiej kasy. Wszyscy cienko przędziemy, a psich i kocich bid nie ubywa.
Całować to on nie musi, bo i po co? Im więcej kontaktu z pojedynczym człowiekiem tym dla niego lepiej. Na ogłoszenie nikt nie zareagował, ale może ktoś gdzieś przeczyta ogłoszenie w gazecie sprzed tygodnia czy dwóch i sie zachwyci? Bywało juz ta.
Przecież kazdemu z dnia na dzień mogą się wplątać nowe, bardziej nie cierpiące zwłoki sprawy, to zrozumiałe,. Miało być z przymrużeniem oka, wyszło śmiertelnie powazni.
:multi:W SCC domy znalazły: Dido -czyli Bim, Majka, Tosia muszkieterka, i z doskoku Kawior tymczasowicz Lenyz i Vannes.
Na dom załapał sie też piekny kocur Oskar, tymczasowicz jomy.:lol:
Zauważyłam.
Dzisiaj posły do domu:
Fido - szczeniak po Lusi, Majka i Kawieor - to fundacyjne
Suczka ruda, piesek czarny kosmaty jamnikowaty Trufel, 4 kociaki - to ze schronu.