gremlin pojechal w góry wraca za tydzien. Musimy byc cierpliwe :-D
ja wrocilam z zawodow i oram nosem.
chyba wszyscy gdzies byli bo cisza faktycznie...:shake:
no nie przesadzajmy, mysle ze my obie z Basia miescimy sie w kategorii B- kuce :evil_lol: (skojarzenie bo dzis jade sedziowac konne zawody dalej)
Co powiesz Basia na kategorie kucyków w dyscyplinie posiadania biustu? :cool3:
rzucam temat co w takim razie z kategoriami wacków i uciekam na zawody, wieczorem pewnie bede miala co czytac :lol:
Jesoooo
ucieklam do stajni czytajac Wasze zboczone wywody, wracam a tu dalej
sie dzieje :diabloti:
trudno mi sobie wyobrazic co zastane jutro wieczorem, jesli w ogole dostane sie do kompa (jade sedziowac na zawodach):razz:
cudowne, po prostu cudowne zdjecia. Łapią za oko i za serce. piekne kolorystycznie, nadaja się do kalendarza:-)
kota sliczna, ale wole jednak psiczke...:loveu: no coz, jestem psiara. ;)
cudne raz jeszcze!
ech no nie przesadzaj.
Po pierwsze one w tej maseczce z gliny przetra szlaki, ze tak powiem, po drugie u nas atrakcja duzo wieksza bo:
a/na koniach (!!!)
b/ zwienczona wizytacja punktu K,
a tam jak widac zadnego happyendu manify nie zaplanowano.
calkiem mozliwe ze sprzeciw wobec zastrzykow oznacza powrot czucia, to bylaby wspaniala wiadomosc:-)
on sie bardzo szybko regeneruje, mimo wszystko to przeciez zaledwie kilka dni? Poza tym jest mlodziutki wiec zdolnosc regeneracji wieksza,to nie to co leczenie staruszkow:-)
Zakochany Smoku wcale sie nie dziwie Twojemu zakochaniu :loveu:
Matko co tu sie wyrabialo jak mnie nie bylo pare godzin :crazyeye:
zdecydowanie jestem za tym zeby klub G wspieral swoja dzialalnoscia moje koniki, poza tym sluchajcie szanujmy Gremlina jako jedyny czlonek (nazwijmy go... "nadzwyczajny") może to, czego my nie możemy :diabloti:
także może jakiś aneks w regulaminie na rzecz członków nadzwyczajnych...
rety Neris bylabys prawdziwa ozdoba...:loveu:
w ogole mysle ze taka rozmaitosc piekna zwalilaby z nog cala wies, pompony guziki jabluszka arbuzy i inne owoce do wyboru do koloru dla kazdego cos milego no powiedzcie ze nie byloby pieknie!!
gremlin nikt nie powiedzial ze my zadki tez zamierzamy miec gole!!
Narazie byla mowa o golych biustach! :-D