:cool3: hiehie
NO, TO DZIALA!!!!
Tylko ze mnie sie koncza mozliwosci, nawet szafki w kuchni i lazience odpucowalam i odsmiecilam, odkurzone, kwiaty umyte, pranie wisi, podlog nie myje bo i tak psy zadepcza, musze jutro jak chce wniedziele miec czysto:evil_lol:
Zostaly mi jeszcze.... OKNA!!!
Chrrwrrr nienawidze ale zaraz sie na nie rzuce!!!!
Bedzie robota na pare godzin....:razz: