stellanovaa
Members-
Posts
544 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by stellanovaa
-
[COLOR=blue]Mopsiki - miot "sylwestrowy" w naszej hodowli :multi: .[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]Szczęśliwymi rodzicami zostali:[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4569/paravb4.gif[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/120/parkapu5.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]a ta piąteczka szuka czeka na nowych właścicieli. Najchętniej takich , którzy lubią wystawy ;) .[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7200/kopiamaladssj2.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]Pozdrawiam,[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek']No, pierwsza dziewczynka na świecie, tri... Pzdr.[/quote] [COLOR=blue][B]Asiaczku - gratuluję[/B]:multi: [/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] [COLOR=blue]Co prawda troszkę pozno ale lepiej niż wcale;) .[/COLOR] [COLOR=blue]To wszystko przez moje nieprzespane noce przy mopsich noworodkach :lol: .[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Wszystko teraz na mojej głowie - Stella niedlugo się "rozsypie" i dojdzie jeszcze jeden noworodek ale juz ludzki :lol: .[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]Pozdrawiam serdecznie,[/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] [COLOR=#0000ff]Beata[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR]
-
[CENTER][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]W takim razie mała popraweczka :lol: [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Zapraszam na stronę poświęconą chartom polskim[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://chartpolski.republika.pl"][SIZE=3][COLOR=blue]http://chartpolski.republika.pl[/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Oraz na stronę URALA Resurgam, Charta Polskiego, który jako pierwszy w Polsce samiec tej rasy zdobył :multi: tytuł INTERCHAMPIONA. [/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.ural.chart.prv.pl/"][SIZE=3][COLOR=blue]http://www.ural.chart.prv.pl[/COLOR][/SIZE][/URL] :smilecol: [COLOR=blue][B][I]Miłośnikom chartów życzę wszystkiego dobrego w Nowym 2007 Roku[/I][/B][/COLOR] :smilecol: [/CENTER] __________________
-
[CENTER][COLOR=blue]Witam serdecznie i zaparaszam na stronę hodowli [/COLOR] [URL="http://stellanova.waw.pl"][COLOR=blue]http://stellanova.waw.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=blue][/COLOR] :smilecol: [COLOR=blue][B] Miłośnikom mopsów życzę wszystkiego dobrego w Nowym 2007 Roku[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] [COLOR=#0000ff]:smilecol: [/COLOR][/CENTER]
-
[CENTER][SIZE=3][COLOR=blue][B]Zapraszam na stronę poświęconą chartom polskim[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://chartpolski.republika.pl"][SIZE=3][COLOR=blue]http://chartpolski.republika.pl[/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Oraz na stronę URALA Resurgam, Charta Polskiego, który jako pierwszy samiec tej rasy zdobył :multi: tytuł INTERCHAMPIONA. [/B] [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.ural.chart.prv.pl"][SIZE=3][COLOR=blue]http://www.ural.chart.prv.pl[/COLOR][/SIZE][/URL] :smilecol: [COLOR=blue][B][I]Miłośnikom chartów życzę wszystkiego dobrego w Nowym 2007 Roku[/I][/B][/COLOR] [B][I][COLOR=#0000ff][/COLOR][/I][/B] :smilecol: [/CENTER]
-
[COLOR=blue]Asiaczku,[/COLOR] [COLOR=blue]Szczęśliwego Nowego Roku 2007 [/COLOR] [COLOR=blue]Aby w nim bylo mnóstwo pięknych, słonecznych, dobrych, ciekawych dni.[/COLOR] [COLOR=blue]Życzę dużo zdrówka dla Ciebie. Wygranych na wystawach. [/COLOR] [COLOR=blue]Wszystkiego co najlepsze,[/COLOR] [COLOR=blue]Beata [/COLOR]
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]A ja nie widzę, żadnych zdjęc od Kary :placz: :placz: :placz: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]tylko mi wyskakuje photobucket.com :angryy: :placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [COLOR=blue]Ja też tak mam....[/COLOR] [COLOR=blue]...tylko "photobucket.com" :-( [/COLOR] [COLOR=blue]Przeszłam strona po stronie w nadzieji , ze wreszcie któras się otworzy :roll: .[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Jednak nic mi się nie pokazało :shake: [/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
-
BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
stellanovaa replied to Basenji's topic in Wystawy
[quote name='hanacek'][B][COLOR=darkred]Chcie sia pochwalicz- Poznan- Gabriella Etual Hanacek -kl.poszr. V1,CAC i uziskala champ.Pl!!!!Super!:lol::lol:;)[/COLOR][/B][/quote] [SIZE=4][COLOR=blue]Gratuluję [/COLOR][/SIZE]:lol: -
BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
stellanovaa replied to Basenji's topic in Wystawy
[SIZE=1][COLOR=blue]JWW[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue]P (M)[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue][B]11902[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue]DIMBA African Rainbow's, Józsefne Stummer, Węgry[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=blue]JWW[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue]S (F)[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue][B]11933[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue]MY PUZZLE OF DREAMS Ribessita, Eva Narro, Estonia[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=blue]WW[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue]P (M)[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue][B]11921[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue]HIGH CALIBER Signet, . Durlot L. Charbonnier P., Francja[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=blue]WW[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue]BOB[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue]S (F)[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue][B]11947[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue]VERMILLION Jasiri Sukari, . Durlot L. Charbonnier P., Francja[/COLOR][/SIZE] [COLOR=blue]Oto wyniki basków ze strony Oddziału Poznańskiego :lol: [/COLOR] [COLOR=#0000ff]Pozdarwiam,[/COLOR] -
BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
stellanovaa replied to Basenji's topic in Wystawy
[COLOR=blue]Gratulacje Asiaczki :multi: [/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]Bardzo mi przykro z powodu Only Stellanova.[/COLOR] [COLOR=blue]Rozmawialysmy niedawno z właścicielką Only i bardzo się cieszyła na tę wystawę. Baski pierwsze wchodzily?[/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] [COLOR=#0000ff]Pozdrawiam serdecznie,[/COLOR] -
BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
stellanovaa replied to Basenji's topic in Wystawy
[COLOR=blue]Witajcie,[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]Powiem szczerze, że dwa razy musiałąm czytać o co chodzi z tą za przeproszeniem za wyrażenie "sraczką" ;) . I dopiero po wyjasnieniu, ze truskawki moga być z tym kojarzone :evil_lol: "kapnęłam" się o co może chodzić... W każdym razie "wesoło ;) się zrobiło :lol: .[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]Pozdrawiam serdecznie,[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] -
BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
stellanovaa replied to Basenji's topic in Wystawy
[quote name='Asiaczek']Zdjęcia można sobie powiększyć, klikając na zdjecie. A mnie też ten piesek wydaje się taki jakiś nijaki... Pzdr.[/quote] [COLOR=blue]Asiaczku, mimo, że klikam i klikam nic nie chce się powiększyć :shake: ... niestety...[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]Pozdrawiam,[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] -
[quote name='Ypsylon']ogromne gratulacje dla Ice i Only! jestem dumna ze swoich obu wnuczek :)[/quote] [COLOR=blue]Izuniu,[/COLOR] [COLOR=blue]Dziękuję pięknie za gratulacje.[/COLOR] [COLOR=blue]Całuski,[/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek']Gratki dla ICE i ONLY !!! Brawo dla zaczętego championatu!!! I to od razu z "dużym" CWC!!! Pzdr.[/quote] [COLOR=blue]Dziękuję ślicznie Asiaczku :lol: [/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]Pozdrawiam serdecznie,[/COLOR] [COLOR=blue]Beata[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR]
-
[COLOR=blue]Bardzo mi miło. [/COLOR] [COLOR=blue]Ja rownież byłam, robiłam fotki. Stella wystawiała a Tomek w "fazie kulminacyjnej" biegał od ringu do ringu bo jak zwykle ;) wystawianie innych od siebie ras zbiegło sie w czasie :evil_lol: . Ale jakoś szczęśliwym trafem udło się wszystko. [/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] [COLOR=#0000ff]Pozdrawiam serdecznie,[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Beata[/COLOR]
-
[quote name='Savannah']Gratulacje stellanova! Bardzo miło było konkurować ze Stellą w ringu :)[/quote] [COLOR=blue]Ale numer! "Savannah" - to Ty byłaś ze Stellą w ringu? [/COLOR]
-
[COLOR=#0000ff]Witam serdecznie, Pragnę się pochwalić ;-) [/COLOR] [COLOR=blue]Moja suczka Mł.Ch.Pl. "Ice Stellanova" na wystawie we Wrocławiu wygarałą swoją klasę i uzyskała tytuł CWC. Tym samym rozpoczęła "dorosły" Championat [/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7425/icewrowz6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5128/icewwwcu1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/3166/wroclaw06iceee4.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=blue]Pozdrawiam,[/COLOR]
-
BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
stellanovaa replied to Basenji's topic in Wystawy
[COLOR=blue]Witam serdecznie,[/COLOR] [COLOR=blue]Pragnę się pochwalić ;) [/COLOR] [COLOR=blue]Moja suczka Mł.Ch.Pl. "Ice Stellanova" na wystawie we Wrocławiu wygarałą swoją klasę i uzyskała tytuł CWC. Tym samym rozpoczęła "dorosły" Championat :multi: .[/COLOR] [COLOR=#0000ff][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/1204/wroclaw06icexz3.jpg[/IMG][/URL][I]Ice Stellanova[/I][/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9610/icewwwoi2.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=blue]Mam jeszcze drugą wspaniałą wiadomość. Suczka "Only Stellanova" również wygrałą swoją klasę, zdobyła tytul CWC oraz wywalczyła Res. Cacib :multi: . Bardzo się cieszę! :multi: :multi: :multi:[/COLOR] [COLOR=#0000ff][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2669/onlywrocljb0.jpg[/IMG][/URL][I]Only Stellanova[/I][/COLOR] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/7076/onlyyui8.jpg[/IMG][/URL][I]Only Stellanova[/I] [COLOR=#0000ff]Gratuluję wszystkim Wrocławskim wygranym baskomaniakom.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Pozdrawiam serdecznie,[/COLOR] -
BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
stellanovaa replied to Basenji's topic in Wystawy
[quote name='Asiaczek']Krajowa Wystawa w Zielonej Górze, 17.10.2006 r., sedzia: Iwona Urbanowska SUKI kl. p ONLY STELLANOVA - dosk., CWC kl. o [B]I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek - dosk., CWC,NSwR, BOB.[/B] I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek (Buszka) była prezentowana przez naszą koleżankę Savannah, której pięknie dziękuję za wspaniały i skuteczny:lol: pokaz. Teraz cała Trójka (Buszka, Savannah i właścicielka Buszki) czekaja na BIS-y. Zobaczymy. Słowa uznania należą się również ONLY Stellanova, która - w porównania do wystawy w Lesznie - zdecydowanie lepiej się prezentowała. Gratulacje dla p. Marii B. Tak więc [SIZE=4][COLOR=red]ciepłe GRATULACJE dla obu suczek! [SIZE=4][COLOR=red]Pzdr,[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]Pzdr.[/quote] [COLOR=blue]Brawa, wieelkie brawa.[/COLOR] [COLOR=blue]Gratuluje. [/COLOR] [COLOR=blue]Bardzo sie cieszę z CWC dla Only.[/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] [COLOR=#0000ff]Pozdrawiam serdecznie,[/COLOR] -
[COLOR=blue]Asiaczku - ale Ty robisz piękne fotki /flora/. Obejrzałam z pzryjemnością. Brawo.[/COLOR] [COLOR=blue]Pozdrawiam serdecznie,[/COLOR]
-
BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
stellanovaa replied to Basenji's topic in Wystawy
[COLOR=blue]Dziękuję Asiaczku.[/COLOR] [COLOR=blue]Całuski i do zobaczenia.[/COLOR] [COLOR=blue]Pozdrawiam serdecznie,[/COLOR] [COLOR=blue]Beata[/COLOR] -
BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
stellanovaa replied to Basenji's topic in Wystawy
[COLOR=blue]Gratulacje dla Zwyciezców :lol: . Asiaczku -BRAWO! :multi: :multi: :multi: [/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]Czy ktoś ma może stawkę basków jakie będą we Wrocławiu?[/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] [COLOR=#0000ff]Pozdrawiam serdecznie,[/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] -
[COLOR=blue]Wspaniała fotorelacja Kociego wchodzenia do koszyczka i bliskich spotkań trzeciego stopnia ;) na Polach.[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]Pozdrawiam serdecznie [/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek']No tak. Nie pierwszy raz teoria mija się z praktyką. Bardzo smutne. Pzdr.[/quote] [COLOR=blue]Tak, masz rację Asiaczku [/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]Pozdrawiam,[/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR]
-
[COLOR=blue]Zaciekawiona tym wszystkim, przed chwilką, byłam i ja tam...[/COLOR] [COLOR=blue]Jest tak:[/COLOR] [FONT=Georgia][SIZE=6][COLOR=#3c4869]Planujemy 2 mioty :[/COLOR][/SIZE][/FONT] [LEFT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#3c4869]FIRST LITTER / PIERWSZY MIOT :[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#3c4869][B][URL="http://www.basenjifamily.com/bobbaninfo.html"][COLOR=#800080]ROBERT REDFORD OUT OF AFRICA [/COLOR][/URL][URL="http://www.basenjifamily.com/loangobasenjichakainfo.html"][COLOR=#0000ff]CHATTANOOGA CHOO CHOO YPSYLON[/COLOR][/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#3c4869]SECOND LITTER / DRUGI MIOT :[/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000ff][URL="http://www.basenjifamily.com/loangobasenjipakainfo.html"]PAKANYA LIWANG [/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT] [B][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#3c4869]Jeszcze nie podjęliśmy decyzji który pies będzie ojcem planowanego miotu.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]