-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz004-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz008-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz003-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz007-5.jpg[/IMG]
-
Witamy słonecznie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/396D.gif[/IMG] I jedziemy oczywiście na różowo... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Yellow/y026.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz001-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz006-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz002-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz011-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz009-5.jpg[/IMG]
-
Cześć Ewuś, pozdrawiamy i kciuki oczywiście trzymamy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/3156.gif[/IMG]
-
[url]http://i39.tinypic.com/4tx92a.jpg[/url] miodzio relaks !!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/88A.gif[/IMG] [COLOR="Magenta"]I tęcza booska[/COLOR] :loveu:
-
A tyś gdzie hę? uuu uuu :ghost_2:
-
[quote name='Pegaza']hihi a mi sie udalo juz od 29 czerwca:cool1: se pociagne 3 tygodnie...:cool1:[/quote] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]ja pierdziu...[/COLOR][/SIZE] :mdleje: Ale luksus!!! U mnie max to dwa tygodnie.
-
[quote name='Mała Rita']cze Aguś :loveu: u nas tez pogoda do ...... tak wlasnie mysle ze urlop to powinnam wziąć w kwietniu :roll:[/quote] Bry Asiu :loveu: [COLOR=paleturquoise]... no właśnie zupełnie do ...[/COLOR] [COLOR=#afeeee][COLOR=black]Urlop = słowo klucz[/COLOR] :roll: [/COLOR][COLOR=black]czuję wielką potrzebę wprowadzenia tego w życie, ale jeszcze nie wiem kiedy mi się to uda.[/COLOR]
-
Wczoraj to byłam tak zarobiona... oj buu :roll: [COLOR=paleturquoise]masakra[/COLOR] [COLOR=#afeeee][COLOR=black]Bry deszczowe[/COLOR] :gent:[/COLOR]
-
[quote name='ewa2909']Ja też przesyłam buziaki dla Ciebie Aguś:loveu: Daniel już w szpitalu.Operacja w środe albo w czwartek.[/quote] Będę mocno trzymać kciuki !!! :happy1::happy1:
-
Dzień dobry :cool1: tonę tonę... hihihi
-
[quote name='Pegaza']Fotki bys tak zapodala:cool1: bo zapomne jak wygladaja maskoty:cool1:[/quote] Pomyślę :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]coś w róziu chyba mam... hihihi[/COLOR] [COLOR=#afeeee][COLOR=black]Rany, ale dziś o poranku lało się z nieba[/COLOR] :roll:[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']Cze dziecko duze i te male kudlate:loveu: u nas slonko co chwila sie chowa za chmury...[/quote] Cze :grins: Dzieciaku :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Cze Agula:loveu: [COLOR=paleturquoise]byle siebie gdzies nie zgubisz..[/COLOR] [COLOR=black]piekny mam grafik rozpisany :roll:bede pracowac coraz mniej godzin..z 4 godz. juz mam 3,5 i nawet 3 a mialam byc zatrudniona na 8 godz... sie normalnie stol ugnie jak te wyplate poloze:roll::evil_lol:[/COLOR] kochani z okazji Dnia Dziecka zycze wszystkiego dobrego:loveu: Wam jak i naszym dzieciom kudlatym:loveu:[/quote] Dziękuję dziękuję :loveu: :multi: :loveu: A cóż ten grafik jakiś dziwny? :roll: [COLOR=paleturquoise]wersja mini?[/COLOR]
-
[FONT=Georgia]Chwila zadumy...[/FONT]
-
[FONT=Georgia]Sukcesiku, pamiętam o tobie [/FONT]
-
Piękne kosze :loveu:
-
I mamy czerwiec... :loveu: Dzień dobry w poniedziałek :cool3: Leje, wieje... :evil_lol: cudnie jest
-
Buziaki na początek miesiąca :calus:
-
Cześć DE :loveu: [COLOR=paleturquoise]Natchnienie gdzieś zgubiłam...[/COLOR]
-
[COLOR=magenta]Gratulacje gorące[/COLOR] :loveu::loveu::loveu:
-
[url]http://i41.tinypic.com/2a83lmq.jpg[/url] Piękny uśmiech :loveu:
-
Pozdrawiamy [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/gruenweiss.gif[/IMG]
-
[url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn__DSC4699.jpg[/url] Fantastyczny jest [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumbsupup.gif[/IMG]
-
Pozdrawiamy [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/h009.gif[/IMG]
-
[quote name='Magda']Puk, puk! Jesteś tu?:razz:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20sad/75C.gif[/IMG] oj buuu pusto tu