Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia]Raptusku, śpij spokojnie [/FONT]
  2. [FONT=Georgia]Chrapusiu, na wielkiej tęczowej łące masz pewnie grono wspaniałych przyjaciół, bądź szczęśliwa...[/FONT]
  3. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Panna Alicja będzie miała sesję :sweetCyb: cudnie, po prostu miodzio![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  4. [quote name='Anusia & Alutka']Chodzi oczywiscie o Panne Alicje. Ciesze sie bo juz mi jej szkoda w upaly bylo. Wybralam fryzurke a la MIKI :loveu:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=indigo]Aaaa, tak tak - czytałam u Madzi :roll: Anusia, a zrobisz zdjęcia panny Alicji, żeby coś świeżego było w długiej fryzurce i tuż po stylizacji[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :modla:
  5. [quote name='Anusia & Alutka']Ooooj :evil_lol: Ale to nic, kazda okazja jest dobra, zeby sie napic, a to zaliczenie jest wazniejsze niz niektore egzaminy. Egzamin jest w sobote. U nas pada deszcz okropny :angryy: A jutro wizyta u stylisty :multi:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Sobota - zakodowałam[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :splat: :splat: :splat: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Wizyta u stylisty brzmi bardzo zachęcająco[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :razz:
  6. [quote name='fidelek2'] Jak ja kocham poniedziałki...uwielbiam wstawać w poniedziałkowy poranek i szykować się do pracy :loveu: :diabloti: Aguś cieplutko pozdrawiamy i dużo słeneczka przesyłamy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/886.gif[/IMG][/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Kasiu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]miłość do poniedziałków twoja i Beatki jest niesamowita[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :wink: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrawiamy cieplutko rockowego fana i całą rodzinkę[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu:
  7. [quote name='Anusia & Alutka']No taaaa, cywil-egazmin. Tamto to bylo "tylko" zaliczenie cwiczen. Ale mam nadzieje ze po takiej rzezni jak mielismy na zaliczenie egzamin jakos pojdzie.[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]O ja ciemna masa :splat: a ja już sowicie oblałam twój egzamin :oops: mogłam troszkę sie opanować, bo to było zaliczenie, to nic, teraz mam wprawę i jeszcze większą zrobię zabawę. Kiedy egzamin z cywila?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  8. [quote name='Anusia & Alutka']Łooo matko! To Ty Agus musisz jakis magazyn wynajac, zeby prezenty przetrzymywac :evil_lol: Bol jest straszny. Ale trzeba jakos brac sie za cywil. Nie wiem jak to zrobie, bo jeden punkt mi cala przestrzen myslowa zajmuje.[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Magazynuję gdzie popadnie, najgorzej pamiętać kolejność uroczystości, bo każdy z rodziny ma w tym okresie imieniny i urodziny :huh: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Zgłupiałam, znów cywil? Anusia, bu...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Przeklęty jeden punkt :mad:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  9. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Wyobraź sobie, że w okresie 5 miesięcy mam około 30 uroczystości... może przynajmniej część upominków uda mi się kupić na bazarku.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Mam puszkę i szeleczki :grins: to dla sunieczki. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Bo wiesz... jeden punkt to największy koszmar, największy ból...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  10. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Witaj Anusiu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/896.gif[/IMG] specjalnie dla ciebie, wyhodowałam pozytywne fluidy.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff8c00]Mała już się nieźle zmieniła, minęły 3 tygodnie, a ona już wydoroślałam i jest fantastyczną sunią. Kaprysia ma się chyba dobrze, tak nie do końca, ale to sprawdzę u veta niedługo. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  11. [quote name='mrowa23']witam wszystkich, maksi zabiore dopiero w tym tygodniu, mam jutro pogrzeb w rodzinie, bardzo bliskiej osoby, jezeli ktos chcialby wytlumaczenia dlaczego przesuniete zostalo zabranie maksi chetnei udsziele na pw. przepraszam jeszcze raz wszystkich ale podlamalam sie troche. [FONT=Georgia]Bardzo mi przykro, trzymaj się jakoś - przesyłam ciepłe uściski :calus: Maksi poczeka.[/FONT]
  12. [quote name='nadzieja']zdrowie sie pogorszylo. wzrok sie ograniczyl[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Smutne wiadomości[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [quote name='nadzieja']Eegmozgu Wykazalo "zanik Kory Mozgowejplatow Czolowych:(("[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Nadziejo, przysyłam mnóstwo pozytywnej energii i ciepłych uścisków[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/803.gif[/IMG]
  13. [quote name='nadzieja']mama problemy z zapamietywaniem[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Nadziejo, przykro mi niezmiernie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :glaszcze:
  14. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=olive]Dzień dobry, witamy w poniedziałek :loveu: Zostawiamy pozdrowienia i życzenia miłego dnia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c0e48bc11eb4784d.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/162/c0e48bc11eb4784d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d078142b07c7008f.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/d078142b07c7008f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/467950452e1b5cbf.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/81/467950452e1b5cbf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/189e65541e2ce0ed.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/189e65541e2ce0ed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5c0ba18094e1e939.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/5c0ba18094e1e939.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cdaddb69b25e4876.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/cdaddb69b25e4876.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ed38874ab3191268.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/ed38874ab3191268.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7ff861608f789de2.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/162/7ff861608f789de2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fc798e0500ba94cf.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/fc798e0500ba94cf.jpg[/IMG][/URL]
  15. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Nadziejo, jak zdrówko? Dobrze, że przyszłaś na dogo i troszkę świeżych zdjęć nam wrzuciłaś[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu:
  16. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Cześć Saro, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]A ja tu o poranku widzę same bombowe zdjęcia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :sweetCyb: [IMG]http://images11.fotosik.pl/80/cd7a801142e664f7.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/89/581759876e4ab995.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/89/ae6ffe40cd7accac.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred][I]Rewelacja [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F1.gif[/IMG]
  17. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Avik świetnie wyglądał po przebudzeniu, chyba był lekko zdziwiony twoim śmiechem[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol:
  18. :megagrin: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]śliczna pozycja, Avi chyba sobie coś wietrzył, hihihi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  19. [quote name='nadzieja']smiesznie jak one sie przymierzaja do tych kosci:)))[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Prawdziwy rytułał radości, szczęścia i mlaskania[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol:
  20. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]Witaj Nadziejo :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]Słodkie foty, wczoraj Capri miała podobną akcję kostkową[/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink:[/I] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6832/imag0144fu7.jpg[/IMG]
  21. [FONT=Georgia]Natalio, mam nadzieję, że jeszcze długo drugie słoneczko będzie rozświetlało twój uśmiech każdego dnia.[/FONT]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]Madziu, trzymamy kciuki, wracaj migusiem do nas.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [quote name='Anusia & Alutka']Tulaj, tulaj mocniej :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]Ściskam ściskam, tulam tulam[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus:
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Jest mi tak bardzo przykro :( Niech mnie ktos przytuli!!! :placz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]Lecę tulić :glaszcze: ... może jakiegoś barczystego faceta zgarnę po drodze...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. [FONT=Georgia]Ona dobrze wie, że jest obecna w twoim sercu, wasza miłość jest wieczna. Chrapusia zawsze będzie przy tobie. [/FONT]
×
×
  • Create New...