-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='ewa2909']Pewnie nie ma jej kto "zwłoków" pozbierać:eviltong::eviltong::eviltong: Daria pomóc Ci:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Biedna - leży na podłodze, a psy po niej skaczą :evil_lol: upss
-
[quote name='ewa2909']Chiba nie:hmmmm::hmmmm::hmmmm:,bo jej nie ma:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] Biedna, może jednak ćwiczenia ją wykończyły :roll:
-
Makabrycznie to brzmi... :shake: Czasem życie toczy się tak dziwnie...
-
[quote name='Mała Rita']obudziłam go co by foty porobić :evil_lol:[/quote] Już ci to wybaczył? :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'] ...zobaczymy co bedzie dalej..okol 19 znow bede cwiczyc..[/quote] Żyjesz? :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Łał .. ale macie czyściochy piesy :-o Moje nic nie chcą sprzątać :cool1:[/quote] Cze Be :evil_lol: a to masz pecha
-
Jak się "szóstka" miewa? :razz:
-
[quote name='Pegaza']Fionce ewidentnie to przeszkadza :evil_lol:moze to sie kloci z jej Feng Shu:lol: [/quote] Na pewno się kłóci... [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz068-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz069-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz070-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz071-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz072-2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/5FEE.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz063-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz064-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz065-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz066-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz067-2.jpg[/IMG]
-
A może właśnie sanki z Niki? [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/314B.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']No ja mysle ze na stale.. oo to Ty juz masz full wypas pozazdroscic tylko:evil_lol:[/quote] W zestawie :evil_lol: Fiona za każdym razem jak idzie do kuchni, a czyni to nader często :roll: to ściąga ściereczkę, która wisi na kuchence - staje na dwóch łapach, ściąga energicznym ruchem z poręczy, zrzuca na podłogę i wychodzi, ile razy ją powieszę, tyle razy Fiona ją zrzuci.
-
[quote name='Pegaza']Czekaj to by bylo tak gdzies pomiedzy Kauflandem.. :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]pisalam Ci wiesz gdzie..[/COLOR][/SIZE] :shake:[SIZE=1][COLOR=#afeeee]zdazylam..to byla ostatnia para..:mad:[/COLOR][/SIZE][/quote] Bardzo dobre miejsce :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Myślałam, że może już coś innego ciekawego wypatrzyłaś.[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Pegaza']Tobie Fiona rece wymyje a mnie Livi uszy:roll::evil_lol: patrz Aga jaka oszczednosc wody i czasu przy tych naszych psach:evil_lol:[/quote] :evil_lol: i ekologicznie zarazem... Fiona dodatkowo myje podłogę w kuchni :roll:
-
[quote name='Pegaza']:-x przychodze teraz ja z pomoca a kysz chorobo wstretno![/quote] Dzięki :loveu: :evil_lol: Ooo pięknie ją pogoniłaś! Oby na stałe. [COLOR=PaleTurquoise]Coś mi się w piątek przyplątało, noo i weekend nie wystarczył. [/COLOR]
-
Zaspany Fidek :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Aga mama byla w zeszlym tygodniu wiec wypadalo by teraz na mnie.. a po drugie ona tez wygodna tak jak i ja:evil_lol:[/quote] :evil_lol: To w połowie drogi się spotkajcie :cool1: [COLOR=PaleTurquoise]Buty kupiłaś?[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']Kapryska wstala z lozka..:evil_lol: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz059-2.jpg[/URL] a Fiona to wyglada na takiego grzecznego aniolka:loveu: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz062-3.jpg[/URL] oj takie fajne tyci jezorki widac.. jakby sie usmiechala [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz058-2.jpg[/URL] pancia co tam jej dobrego dawalas?:eviltong: albo to byl powitalny liz [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz061-3.jpg[/URL][/quote] I faktycznie, przebudzona Kapryśka :evil_lol: z uśmiechniętym językiem. Fionencja też się witała, z tym, że ona robi to zawsze bardzo wylewnie :megagrin:
-
[quote name='Pegaza']Aga raczej w to watpie:p bo jak Pipi miala ok 3-4 miesiecy to ona juz ujezdzala takiego baranka po czym zamienila go na kaczorka jest mu wierna do dzis to juz 3 lata:evil_lol: a Liv nie tlamsi nic..woli aportowac pluszaki..do znudzenia..:roll: aa czyli odpoczywasz..fajnie..:p[/quote] Podobnie jak u nas, Kapryśka i Klemens ten teges, a Fiona tylko rzuca zabawkami na prawo i lewo albo próbuje je zamordować :roll: jej tłamszenie polega tylko na przyduszaniu zabawki, hihihi i ewentualnym podgryzaniu. [COLOR=PaleTurquoise] Chwila odpoczynku wskazana, bo chorobę czuję w pobliżu...[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']No wlasnie sama nie wiem gdzies na klachy znaczy pogadac.. moze do mamy..ale na busa mi sie nie chce wychodzic..i to jest ten problem.:roll: a w domu tez mi sie nie chce siedziec..[/quote] A mama do ciebie?
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/3162.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz058-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz059-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz060-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz061-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz062-3.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']swintuszy ze patrzec nie mozna juz czasem..po kim to ma nie wiem.. dobrze ze Liv nie oddziedziczyla tego po matce..:evil_lol: jak tam w pracy?[/quote] :roflt: Ja też nie wiem, po kim to ma... hihihi Livka jeszcze młoda, zdąży się nauczyć :evil_lol: Dyplomatycznie odpowiem, że w normie - z tym, że dziś jestem w domu.
-
[quote name='Pegaza']One mialy komfortowy nocnik a ja juz nie mam pod nogami miekko:roll: Alis byla wieksza od Liv jako szczeniak i wagowo i wzrostowo po czym sie sie to odwrocilo i Liv ja wzrostem przegonila..czego bym sie nie spodziewala.. tak mysle co by tu dzis robic...:roll:czy gdzies jechac czy siedziec..w domu[/quote] Nie ma to jak niespodzianki :cool1: A na co masz większą ochotę, gdzie byś pojechała?
-
[quote name='Pegaza']Heheh Pipi bierze w pyszczek kaczora i przenosi sie w rozne miejsca widoczne lub mniej widoczne dla naszego oka:evil_lol: i go tlamsi oj bardzo tlamsi:diabloti:[/quote] Szalejące namiętności :cool3:
-
[quote name='Pegaza']Oj [SIZE=1][COLOR=#afeeee]zapewne tak bylo miekko i niewidoczne dla panci dopiero po czasie sie kaplam..[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]to jest Alis,Livi ssie cycusia:p[/COLOR][/quote] :evil_lol: mówi się trudno, przynajmniej dziewczyny miały super WC, super nocnik śliczna :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Z ta fota byl problem bo byla za duza...ale tez mi sie podoba to jest Livi:loveu: tego baranka juz nie mam psy go tak [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]obsikaly [SIZE=2][COLOR=black]ze poszedl na straty buu[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote] Upsss, no cóż, [COLOR=PaleTurquoise]ale na pewno wygodnie im się sikało[/COLOR] :evil_lol: Która ciumciała ogon Pipi?