Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='tigrunia']Może nie prasuje dlatego, że mam żelazko do niczego ? :hmmmm: Ja już tak mam, że jak mam dobry sprzęt do sprzątania to sprzątać lubię :razz: Kupiłam sobie np. mopa z wiadrem "SUPER MOCIO" i polubiłam mycie podłogi :evil_lol: Do okien mycia miałam kiedyś taką szmatkę fajną.. jedną stroną się myło, drugą zaraz wciągało tą wodę .. była super - zgubiła się :placz: Już nie lubię myć okien :placz: Co jest najgorsze nigdzie nie mogę takiej znaleźć już .. :-([/quote] Cze Płaczuś :loveu:
  2. [quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu::loveu::loveu: [/quote] Cześć Ewuś niegrzeczna :cool3: hihihi :evil_lol:
  3. [quote name='Pegaza'] co wejde na galerie to jedza te paczki:p Capri padnieta sni o paczkach:p[/quote] :loveu: Dziś przymajmniej jem na żywo :grins: z nadzieniem różanym. Rano kupiłam sobie mały osobisty stosik :evil_lol:
  4. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta][URL="http://www.allegro.pl/item557097821_piekna_i_elegancka_sukienka_szyfon_koronka_38.html"]ta[/URL] chyba fajniejsza :p[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :cool3: taka naprawdę fajna jest, very sexy W sumie obie są niezłe, ale druga jest miodzio!
  5. [quote name='ewa2909'] My już na jutro szefowi klamki wysmarowaliśmy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Oj Ewuś :evil_lol:
  6. [quote name='tigrunia']No bo nie nadążam :placz: Ano mam :loveu: 2 w brzuchu :loveu: Ja tam ją zapraszam ino jej za daleko i akumulatory nie starczają co by dojechać :-([/quote] :glaszcze: spoko, rozkręcisz się Hihihi, się trawią pyszności :evil_lol: Szkoda, że nie możesz jej częściej gościć...
  7. [quote name='tigrunia']No i co z tymi racuchami ? :roll: Se łaże po allegro i sama nie wiem czego szukam :cool1:[/quote] Jakby co to ja pierwsza w kolejce :loveu: Szczęścia, pościeli a może butków?
  8. Zmęczyłam się :evil_lol: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz078-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz079-1.jpg[/IMG]
  9. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta] D robi właśnie racuszki :loveu: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :sabber: kolejkę już zajęłam [SIZE=3][COLOR=Pink]hihihi[/COLOR][/SIZE]
  10. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Aga wybieram opcję "2 godziny robić makijaż" :cool1: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Przemyślany i według mnie trafny wybór :megagrin:
  11. [quote name='tigrunia']roombusia była u mnie też posprzątać :loveu: Potwierdzam - sprząta na błysk :crazyeye: Chciałabym tylko wydatki inne na najbliższy rok zaplanowane :cool1:[/quote] No proszę, i się nie chwaliłaś! Zapraszaj ją częściej :cool3:
  12. [quote name='tigrunia']Kurde ide stąd :placz: Jesteście za szybkie :mad:[/quote] Gdzie idziesz? Czego buczysz? :glaszcze: Daj pączka, bo wiem, że już masz...
  13. [IMG]http://www.paczekdlaciebie.pl/img/calendar.jpg[/IMG] [B]Aby spalić jednego pączka (ok. 100g - 378 kcal) trzeba AKTYWNIE:[/B] [LIST] [*]25 minut pływać [*]30 minut skakać na skakance [*]35 minut biegać [*]1,5 godziny jeździć na rowerze [*]2 godziny robić makijaż [*]4 godziny sprzątać pokój [/LIST] Muszę sobie policzyć... ile dób mi zejdzie na spalaniu :evil_lol:
  14. [quote name='laurin']nio :multi: a biedna Daria się odchudza :-([/quote] Nie pamiętam czy lubi pączusie :shake:
  15. [quote name='laurin']A ja się przywitać przyszłam :multi:[/quote] Pozdrawiamy :loveu:
  16. Hura, hura, hura - jutro dzień wielkiego obżarstwa :bigcool:
  17. [quote name='tigrunia'] Wszyscy widzieli? :evil_lol: żeby się nie wyparła potem :diabloti:[/quote] Nic nie widzę :cool:
  18. Będziemy myśleć o tobie ciepło po 19-ej... :evil_lol: pa, też uciekam :bluepaw::bluepaw::bluepaw:
  19. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]była do wyboru pościel kuchenka indukcyjna albo garki :evil_lol: [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] Bardzo milutkie gratisy :loveu:
  20. Siup :knajpa: hihihi
  21. Ooo, mamy pięćdziesiątkę !!! :laola:
  22. [quote name='Pegaza']m-a na dachu wygarnia snieg..mam nadzieje ze caly jeszcze jest:roll: az sie boje pomyslec jak to zacznie topniec..w jakich butach ja wyjde..[/quote] Nad waszym balkonem czy na bloku ogólnie?
  23. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta] edit do Agi: my jesteśmy bardzo zadowoleni widać, że jest posprzątane bo ona wjeżdża wszędzie :diabloti: tata woła na nią ukrainka :cool1: przede wszystkim nie trzeba za nią chodzić ślicznie poleruje podłogi bez problemu radzi sobie z wjeżdżaniem na dywany do dywanów ma trzepaczkę działająco jak rainbow pokonuje progi i nie wplątuje się w kable za telewizorem np. to jest robot ze sztuczną inteligencją :cool3: chcemy sobie jeszcze kupić scoobe która czyści myjąc :razz: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Ja pierdziu... jak mówi taki jeden z kreskówki dla dorosłych
  24. [quote name='Pegaza']heheh a ja wiem ze wybierzesz roze:eviltong: jak tam u Was z sniegiem? bo ja co to podesle..u nas caly czas sypie..:roll:[/quote] :loveu: Tu też, z przerwami, ale wciąż sypie :roll:
  25. [quote name='Pegaza']no tak wez takie zeby pasowalo do innej poscieli... znaczy taki na roboty remontowe..po gladzi np posprzatac..wode tez wciaga i rozny syf poremontowy.. noo i sila rwaca jak wodospad..:evil_lol:[/quote] myślę, że tak będzie praktycznie... Aaa, łoj to poważna maszyna, z taką rurą to już nie ma żartów i jeszcze pociągnie z siłą wodospadu ooo jojoj :evil_lol: Będzie piękny porządek po sobie zostawiał :loveu:
×
×
  • Create New...