No, ludzie, gdzie jesteście?
Hmm, jutro jest trening zapoznawczy o 15:00, wbijać się do Moniki, nawet niezapowiedzianie, powiedzcie jej, że ja Was nasłałam :lol: . Bo mnie nie będzie :(
Jak ktoś chce przyjechać to piszcie do mnie lub do Moniki (maile na stronie), to adres się poda :cool3: