[quote name='Atena']Pomyślałam, że ktoś moze tu znaleść swojego Tollera czy Flata ;)
[URL="http://zielona-oaza.blog.onet.pl/"]http://zielona-oaza.blog.onet.pl/[/URL][/quote]
tego ostatniego gdzieś widziałam........
[URL="http://www.icenrye.com/videopage.htm"]http://www.icenrye.com/videopage.htm[/URL]
mi się spodobał pierwszy (tam gdzie border collie biegnie przez slalom)jak i końcówka czwartego ;)
ale sądze, że jeżeli zaprzyjaźniła sie ze sznaucerkiem miniaturką to dam rade i będe chodziła z niąna szkolenie!!! (tylko jak się troche ociepli) A w wakacje, pojade na kurs agility, i nic nie stanie mi na drodze!!!!!!!!!! jestem stanowcza :multi:
[quote name='nikusia']*luthien*
Sony DSC-H1 - mój nowy nabytek :cool3:
Link do stronki o nim --->[URL="http://www.fotoexpert.pl/powershot-aparaty-canon-1188-tech.html#"]tutaj[/URL]<--- :)[/quote]
widze, że ma małe makro ;)
a fajnie się nim robi foty?
ale śliczniaste foty! Prosimy o więcej :)
ale piękne zdjęcie :O
[IMG]http://images2.fotosik.pl/34/t3z29c204e8gi6su.jpg[/IMG]
jakim aparatem zrobione? :oops:
no pewnie Gosiu :D
a to różowe to laptop ;)
a stolik gdzieś na tej stronie ;) [URL="http://www.ibride.fr"]www.ibride.fr[/URL] a kupić można na [URL="http://www.zoom.waw.pl"]www.zoom.waw.pl[/URL]
jeszcze lampa mi sie podoba :D ale nie moge jej znaleźć ;)
a tu ergunia
[IMG]http://img56.imageshack.us/img56/8617/obraz0332gq.png[/IMG]
to teraz mówcie jakie chcecie stroje i tło
a ja zaraz wyśle zdjęcia niektóre do takiego pana. Jeżeli się uda zrobi mi kalendaż z ergą i zarobie kilka tysiaków :diabloti: a w wakacje lub nawet o wiele wcześniej mam zamiar kupić :
taki stolik : [URL="http://www.ibride.fr/ibride.htm"]http://www.ibride.fr/ibride.htm[/URL]
[IMG]http://www.nokia.com.pl/nokia/pics/nokia7370/n7370_features.jpg[/IMG] telefon
[IMG]http://www.elperiodico.com.gt/wordpress/images/tulip.jpg[/IMG]
[URL="http://www.nokia.com.pl/nokia/pics/nokia7370/n7370_features.jpg"][/URL]
no to to wiem, że robienie fot to nie maltretowanie, ale dla innych (nie dla mnie) robienie zdjęć w "ubraniach" jest męczeniem, ale moja wina, że trafil mi się niesamowity pies, który może stanie się sławny? :eviltong: niedługo robie kalendaż :D
[quote name='sylwiaskalska'][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/5876/obraz0400eh.jpg[/IMG][/quote] a w jakim programie to jest zrobione? :lol: :loveu: