Wojtusiowamamo czytaj:
"Musze sie czyms pochwalic!!!!!!!!................................
Teodorek ma dwa jajeczka))))):multi: :multi: :multi: :multi: Dzisiaj bylam rano u veta Dr. go bada i mowi do mnie z dziwnym usmieszkiem:musze pani cos powiedziec(ja oczywiscie najgorsze mysli,ze kastracja,ze cos tam,w ogole smierc w oczach),nie uwiezy pani..............Teodorek ma juz dwa normalnie rozwiniete jajca)))))))))):klacz: :klacz: :Cool!: :Cool!: SZZZZOOOKKK ale sie ciesze---[B][U]masaz czyni cuda,[/U][/B]albo po prostu tak mialo byc)))):-D :-D (Teodorek ma rowne 10 tyg)
AAaaaaaa-do wszystkich ktorzy maja podobny problem,nie sluchajcie,jak weterynarze mowia,ze w wieku 9 tyg juz jajco na 100%nie zejdzie.Mi tak mowiono i polecono mi zebym Tediego oddala i o maly wlos bym posluchala lekarza.Jednak stwierdzilam,ze z jajkiem czy bez i tak bede go kochala,dlatego zostal u mnie,a tu niespodzianka -po dwoch tyg drogie jajeczko tez sie pojawilo.Oczywiscie [B][U]caly czas go masowalam[/U][/B] i zmienilam weta na innego(na wczesniejszego jestem zla,ze kazal mi go oddac i z gory go przekreslil),w moim wypadku cierpliwosc sie oplacila))))))))))))))):multi: :multi: :multi:
Pozdrawiam JULA"