-
Posts
2097 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nugatowa
-
żeby już tych słodkości stało się za dość. Napiszę kilka słów od siebie. Choć hodowcą i znawcą grzywaczy nie jestem, są moją 2 niespełnioną miłością, po seterach, które zawsze w moich sercu były, są i będą:loveu: Podpisuje się wszystkimi kończynami pod Miniagą i Dadą. Dziś miałam przyjemność, te cudne resurusskowe cukiereczki poznać. Są przecudowne, śmiałe, lizawniki, ciekawskie świata i odważne jakich mało :mdleje: Myśle, że to zasługa Anki, która spędza z nimi każda chwile, by w przyszłości podbijały ringi, a przede wszystkim ludzkie serca. Mała Frikka ma taki ruch, że mnie ścięło z nóg, Rottesławek to model, przytulanka i lizawka w jednym, Katcik wlazła mi pod bluzkę, a jęzorek zwiedzał moje zatoki :loveu: Placek to misio pysio numer 1, gdzie przytulanie tam i puchatek :loveu:taka baryłka słodkiego miodu :loveu:Malwisia na przekór rodzeństwa, śpi jak inni kicają, łobuzuje jak inni chrapią :loveu::loveu: A Benio to już wogóle, kula niespożytej energii i radości. Wszystkie są tak cudne i wyrównane, że naprawdę trudno wybrać lidera. Ledwo co wyjechałam a już za nimi tak strasznie tęskno !! Aniu rób, tak jak robisz dalej, i nie przestawaj :loveu:Bo takie szczniory to SKARB ! Pozdr. Kinga M.
-
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B][URL]http://i31.tinypic.com/2qciidi.jpg[/URL] śliczny !! :loveu::loveu: czyżby to przygotowanie do sezonu wystawowego?:razz:[/B][/COLOR][/quote] Dzieki :oops: Tak, pora go otworzyć :cool3: [quote name='Talagia'][URL]http://i31.tinypic.com/2qciidi.jpg[/URL] no no :diabloti: Jaki oskubany :loveu::loveu:[/quote] Jak kura, na niedzielny rosół:evil_lol::diabloti: [IMG]http://i27.tinypic.com/deads0.jpg[/IMG]
-
[quote name='anetta']BUhhahaha Nugatowa, podobają mi się te etapy :lol::lol: Takie prawdziwe :evil_lol: II jest the best :lol::lol:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i31.tinypic.com/2qciidi.jpg[/IMG] [quote name='mamabazyla'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=DarkRed]http://i26.tinypic.com/34rg6kh.jpg buahahahaha a co Ty masz lampkę w wozy strażackie?? [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Osz Ty !!!!!!!!! To nie są żadne wozy strażackie :obrazic: to zebra jadąca w samochodzie z drabina :obrazic: [quote name='anetta']No coś Ty MamoB, to Nugat ma :cool1: A skąd wiesz że to wóz strażacki? :cool3: Ja tylko drabine widze :evil_lol:[/quote] No i bardzo dobrze widzisz :loveu:
-
[quote name='wiq']Nugatowa, nie rozumieją nas :shake::evil_lol:[/quote] Uczcijmy to minutą ciszy :evil_lol: Jak ma sie gładziaki to nic się nie zrozumie:evil_lol::eviltong:
-
[quote name='wiq']podrzucę Ci moje, bo paskudnie zarosły :cool3:[/quote] Ciachu Ciachu Ciach zapraszam :evil_lol::cool3: [quote name='sylrwia']wiq poszła precz :mad:od Nugatowej ze swoimi dziewczynami:angryy:[/quote] Ojjjojoj policzymy się później :-o:evil_lol::diabloti::mad:
-
:obrazic: :obrazic: okropni jesteście :-(
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Nugatowa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ale ma słodki nochalek :loveu: Zdrowiej Mateusz !:lol: -
[quote name='sylrwia']Do TOZu z nią:mad:[/quote] Ta tu do mnie z pałą, a specjalnie chciałam by Ci węgra bardziej przypominał :diabloti::loveu: [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Ładnie go ostrychałaś :loveu::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] :-o:-o:-o:-onie znam tego terminu dziś zrobiłam poprawki :-) dziś wkleję jegomość całej okazałości :evil_lol:
-
My też odkudleni :multi::multi::multi::multi::multi: w końcu się wzięłam ...
-
[quote name='bigos']Piękna mama:loveu::loveu::loveu:[/quote] Gosia zawsze była piękna :eviltong::evil_lol:
-
[quote name='alive']No i oskubała uchi :watpliwy:[/quote] Oskubała oskubała :grins: nareszcie!!!! dzisiaj go tez dorwałam na ostatnie szlify :evil_lol::evil_lol:
-
Dzisiaj dziecko odkudliłam :evil_lol::mdleje: :help1: Wór kudłów wyniosłam Buszmen przed [IMG]http://i25.tinypic.com/iw3ig5.jpg[/IMG] w trakcie :megagrin: [IMG]http://i30.tinypic.com/292xpw9.jpg[/IMG] I po już padnięte :multi::grab: [IMG]http://i26.tinypic.com/34rg6kh.jpg[/IMG]
-
[quote name='Talagia']Zawsze mozna uzyc prostownicy :diabloti::diabloti:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='werbena520']:lol:No nie wiem...Czekamy na wymianę szaty z młodzieńczej na dorosłą...:roll:.[/quote] Odebrałam to jako ironie :niewiem:ale mogę się mylić. Szata dorosła, jest bardziej wełnista, a nie bardziej prosta. śmieszne te loki lolusia :-)ja bym go spróbowała strymować grabkami, ale z czasem jak odrosną włosy, to loki będą i tak. Raczej pewne jest to , że mu to z czasem sie usztywni i wyprostuje ! Pozdrawiam
-
[quote name='Jureja'] A wracając do seterów znacie może jakieś sprawdzone kosmetyki na polepszenie pigmentu?[/quote] [url]http://www.bocian.bazarek.pl/opis/128553/pigment-plus-250-ml.html[/url] Ja polecam to. :cool3:
-
[quote name='Talagia'] A z dlugoscia wlosa u nas mozolnie idzie :roll:[/quote] Błagam Kasiu, nie dobijaj mnie :mdleje: :diabloti:
-
[quote name='Talagia'] Co do kosmetyków, to wczoraj dotarla do mnie paczuszka z lotionem do lejacego wlosa Dr Lucy i jestem ciekawa jakie beda efekty :roll::roll:[/quote] Z pewnością chłopcy będą mieć wodospad :cool3::evil_lol: Ja mam całą szafę psich kosmetyków:oops:, wstyd się przyznać ale 5 razy więcej niż moich własnych :-)
-
[quote name='Talagia'] [B][COLOR=Black] Ja chyba bede musiala obandazowac te pióra moim psiakom bo zamiataja cala ziemie :angryy:[/COLOR][/B][/quote] Wystarczy ogolić na łyso :evil_lol::grins: i po problemie !
-
No i powstał nowy wątek :loveu::loveu::loveu: Teraz wszyscy tutaj możemy wymieniać poglądy na temat szaty seterów i jej pielęgnacji, wraz z groomingiem. Ja równie gorąco zachęcam do wstawienia zdjęć, typu przed "zrobieniem" i już po :lol: W trakcie również nie zaszkodzi!!! Do dzieła :cool3: Z resztą napomknę, że mam świra jeżeli chodzi o szatę, kosmetyki i jej pielęgnacje.
-
Słuchajcie linienie, a wymiana włosa to zupełnie 2 różne sprawy. Zawsze linienie kojarzyłam z psami mającymi podszerstek. Mój też tak jak Kasi psy nie zrzucał gwałtownie włosa, raz poszło wszystko jak musiałam go nagle odchudzić, bo to była konieczność. U rudych wam nie powiem jak jest, ale te czarne , które znam też nie zrzucają gwałtownie sierści. Mój cały czas też przebywa w domu, co prawda to, że nigdy jakoś strasznie nie grzeje w domu. Sucha karma stale ta sama plus kompleks witamin. I szata ta sama, lecz na wiosnę, robi się inny gatunek, mniej wełnista niż na zimę. Podpisuje się pod Kasią, że wszystkie setery, a rodzaj szaty zupełnie różny.
-
[url]http://img176.imageshack.us/my.php?image=s260108064hi6.jpg[/url] Zastanawiałam się, co to za krzyżyk dynda czarnej po prawej stronie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:Buhahahaha jakież błogosławieństwo czy cuś :niewiem::niewiem: :hmmmm: A to woda :ghost_2::stupid::help1::help1:
-
[quote name='wiq']no wlasnie, respect, taka podzielnosc uwagi ;) do bannerow polecam erie:D ma swoj watek w offie;)[/quote] Hhahaha mało tego :mdleje: wczoraj biorąc prysznic, przeraziłam się ilością zacharatań od tych krzaczorów :mdleje: Ale, najważniejsze to to, ze psineczek kropeczek sobie coś tam powystawiał :diabloti::evil_lol: Wiq widziałam, że Wy już sezon pływacki otworzyłyście :cool3:
-
Szata anglików, nie powinna linieć. Możliwe, że jest to spowodowane w/w zmianą jedzenia bądź też ogrzewaniem centralnym. Jedyne co się powinno zmieniać to gatunek sierści z zimowej na wiosenna, i z młodzieżowej na dorosła :lol:
-
[quote name='wiq']ćwiczcie do FT?;)[/quote] No ćwiczymy ćwiczymy stąd linka :-(, bo ostatnio to się chłopakowi coś pomieszało...więc, wzięłam go na sznur :evil_lol: W każdym bądź razie proszę o brawa, nie wiem jak to robie, że jednocześnie robie zdjęcia, kieruje linka co za tym idzie- psem, i jeszcze od czasu do czasu rzucam aport :mdleje: a wczoraj było tyle zająców, że palców nie czuje :shake::angryy: [quote name='sylrwia']Fotki rewelacja:lol: A tak z innej beczki, długo Nugatowa będziesz straszyć zimę tym zaśnieżonym banerkiem w podpisie. To pewnie przez Was śniegu nie ma i jest wiosennie.:evil_lol:[/quote] Właśnie nie, ma kto zrobić innego :shake::-(
-
[quote name='malawaszka'][URL]http://i25.tinypic.com/2h6vq6c.jpg[/URL] :loveu:fajowa foteczka :loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:Witaj Waszeczko złota w mych skromnych progach ! Hhahahhaha Niestety ja po tych krzaczorach też latałam, o żadnej ścieżce nie ma mowy :evil_lol::evil_lol:na tym łysym polu , mam tak nogi porysowane, ze aż musialam nałożyc metrową warstwę balsamu :lol: [IMG]http://i27.tinypic.com/1z4gviu.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/v7fa7n.jpg[/IMG]