[quote name='DeDe']Byłam, widziałam Czysto, schludnie, przestronne kojce, niektóre psy na prawach domowników (m.in. widziałam swobodnie chodzącą DJP). W hodowli dodatkowe osoby, pomagające przy zwierzętach. Psy bardzo zadbane, ufne, w najmniejszym stopniu nie wyglądały na cierpiące na niedobór opieki. Tyle na temat warunków w hodowli - przynajmniej wtedy, kiedy tam byłam.[/quote]
Dziękuję [B]DeDe[/B], nareszcie wypowiedział się ktoś kto [B]był [/B]i[B] widział.:p [/B]