Trochę zmienię temat.
Jest takie forum sznaucerkowe na którym czasem piszę, jak napisałam, że kąpałam mojego psa jż 5 razy dostali prawie amot :diabloti:
Jedna dziewczyna twierdzi, że mycie psa na grzbiecie ma bardzo negatywny skutek, czy ktoś może mi to potwierdzić?:razz: