Jump to content
Dogomania

PUENTA imszar

Members
  • Posts

    880
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PUENTA imszar

  1. No właśnie ja tez zupełnie nie kojarzę :] No ale cóż...A wiesz może czy hodowla ramzesówka ma swoją stronę wogólę bo chciałabym coś sprwdzić ?
  2. orsini masz zadanie :D Moja koleżanka kupiła sunię z jakiejś hodowli i rodzice tej suni to o.Santa Krynys Olaf z Pogorzeliska m. Aga maranga z ramzesówki może masz jakieś zdjęcia z wystawach, moze wogole znasz strony tych psiaków, ja przeszkułam tyle katalogów a nie znalazłam zadnej wzmienki o nich, moze ty kojarzysz..
  3. Nie znam tej sędziny ale bardzo przykro :( [*] Temat obumiera bo mnie nie ma to oczywiste ]:evil_lol:
  4. hohohoho..witam was dziewczyny :evil_lol:
  5. Ja tez jadę, ale nie wystawiam nie ta grupa.
  6. wiecie narazie się wtrzymam z tym Laski :evil_lol:
  7. bułeczka..mam dwa meile :evil_lol:
  8. no tak jest zabronione.. tylko to tak głupio bo wszyscy zaraz się rzuca, ze ja pisze jako dwie osoby...
  9. naopisałam to adminowi..
  10. aj chcialabym, żeby było mi tak wesoło jak tobie
  11. sorrka, ale wyszlam z psem. Chciałabym wam powiedzieć.Wcale nie chodzi o to, że narozrabiałam. Chodzi o to,że duzo osób pisze do hodowcy Soni i mysli, że to ona pisze na tym forum, poprosila mnie zebym zmienila nicka.wystarczy :-(
  12. :( dziewczyny już się nigdy nie zobaczymy pod tym nickiem. Jestem zmuszona zarejesterować się na nowo jako "Puenta"..mam nadzieje, że stary nick zostanie usunięty.Prosiłam o zmiane admina ale nic nie ma zamiaru z tym zrobic, nawetnie odpisal
  13. Jeżeli chodzi o p.supranowicz (wrócę do tematu) to własnego zdania nie mam.Jedyne co mogę powiedzieć to, że pięknie przygotowuje i prezentuje psy, nigdy nie ponosi ją na wystawie, jest spokojna (mówię to bo zdarza się, że dobrych hodowców którzy czasami przegrywają ponosi ) W domu nie wiem jak u niej jest bo nigdy nie byłam. Na pewno psy mają opiekę.Niema tam raczej tak, żeby kilka miotów było naraz, jest jeden kończy się dopiero wtedy nastepny(wiem to tylko z internetowej ich strony). Jedyne co mi nie pasuje troszkę denerwuje to to, że te psy siedzą w klatkach.Oczywiście jeszcze takie kennele co mogą wstac i się obrócić, mają miskę to tak ale one są w małych klateczkach w których nawet wstać nie mogą.Nie wiem jak jest normalnie ale w legionowie widziałam jej psy w takich klateczkach...
  14. [SIZE=4][COLOR=red]wszystkie naj naj naj dla orsini...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000]dużo zdrówka, szczęścia...samych złotych medali ([SIZE=1][COLOR=black]trudno to było powiedzieć bo jak kiedyś będzimy konkurować na BoBie to co wtedy :P) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][SIZE=1][SIZE=4][COLOR=red]pozatym to fajnego faceta do przytulenia:calus: , samych radości:happy1: , fanych imprez, miłych znajomych :D[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  15. Siema... Może nie po raz ostatni alE zABIERAM SIĘ OSTRO ZA SONIĘ..biedulka trochę opuszczona. Będę więc wchodzić raz dziennie może na chwilkę,.. :( Papa...:evil_lol:
  16. Madziorka wreszcie się nauczyłam geografi a ona wreszcie nie pytała. Za to ten "pan" od histori powiedział "o dziewczynko coś zmieniłaś, masz nową fryzurę? w życiu bym cię nie poznał " :P
  17. Haha..jestem dzisiejszego ranka pierwsza..lelelelele będę o 15..narka :loveu:
  18. Jutro wstaję jak dla mnie wcześnie więc musze iść papa.. :*:loveu:
  19. ale ta szczerbickiej i krassowskiej jest stara :P ja ją mam odlutego i na jej podstawie uczyłyłwam się o schnauzerach :P
  20. ooo Natalka odrazu mam twój numer :]Mogę sobie ściągnąć :diabloti:
  21. bo chodzi o to, ze jagbym kiedys chciala hodowle zalozyc to mi brak serwera i juz teraz mi go brakuje :-(
  22. Natalka jak kiedzys znajdziesz czas to napisz bo mi ze stronka pomozesz :p
  23. Wszystkie tangramnki są super. Mi się najbardziej podoba Acorri
  24. Jośka Charytonik a nie Charytoniuk ja kiedys tez tak myslalam :P
  25. [quote name='Elitesse']czy komus juz wpadla w lapki ta nowa ksiazka o sznaucerach ?[/quote] a kto jest autorem? Charytonik..jeżeli tak to mam :D
×
×
  • Create New...