Jeżeli chodzi o p.supranowicz (wrócę do tematu) to własnego zdania nie mam.Jedyne co mogę powiedzieć to, że pięknie przygotowuje i prezentuje psy, nigdy nie ponosi ją na wystawie, jest spokojna (mówię to bo zdarza się, że dobrych hodowców którzy czasami przegrywają ponosi )
W domu nie wiem jak u niej jest bo nigdy nie byłam. Na pewno psy mają opiekę.Niema tam raczej tak, żeby kilka miotów było naraz, jest jeden kończy się dopiero wtedy nastepny(wiem to tylko z internetowej ich strony).
Jedyne co mi nie pasuje troszkę denerwuje to to, że te psy siedzą w klatkach.Oczywiście jeszcze takie kennele co mogą wstac i się obrócić, mają miskę to tak ale one są w małych klateczkach w których nawet wstać nie mogą.Nie wiem jak jest normalnie ale w legionowie widziałam jej psy w takich klateczkach...